X
تبلیغات
جدیدترین لسیت کاندیداهای مجلس هشتم
کار بررسی اولیه صلاحیت‌های داوطلبین ادامه دارد؛ اسامی داوطلبینی که در زیر آمده است هنوز بررسی صلاحیت نشده‌اند، بخش اول اسامی داوطلبین شرکت در انتخابات در زیر می‌آید و بخش دوم آن نیز متعاقباً ارسال خواهد شد.

**استان آذربایجان شرقی
*حوزه انتخابیه اهر و هریس
عباس فلاحی‌ باباجان،صادق بلندی، حسین خاکپور سرند، یعقوب خواجه، بهروز دعائی، صفر ساسانی، بهرام شامی، ، عزت قهرمانی‌فرد، غلامحسین مسعودی ریحان و اردشیر مظفری.

*حوزه انتخابیه بستان‌آباد
ناصر امیرزگلوجه، احد خیری، محمداسماعیل دلبری.

*حوزه انتخابیه بناب
ضیاداله اعزازی ملکی، علی تشنه‌دل و محمد صمدفام.

*حوزه انتخابیه تبریز و آذرشهر و اسکو
علی اکبرزاده، فرخ اختریار آذر، علی‌النقی ادیبی، محمدرضا اسلامی، علیرضا اصغر اردلانی، رضا اصفی، اکبر اعلمی، رضا امیرناصری، مسعود انتظارخیر خامه‌چی، یعقوب انتظار قراملکی، امین ‌مرتضی انورحقیقی، عباس اولا، مجید باقرپور، محمد بدره، یوسف برزگری، علی بشارت، ایوب بنی‌نصرت، امیر پورمحمد کنجه‌لو، جمشید تقی‌زاده، مجید جابری، اصغر جعفری‌اندریان، جواد جوادزاده، احتشام حاجی‌پور حاجی‌علیلو، رضی حسن‌پور سیلاب، کریم حسین‌پور فیضی، رسول حسین‌زاده، بهرام حقگو کلیبر، علی‌رضا دادگر نوبریان، حیدر رئیسی‌راد، رجب ربوی، علی‌رحم رحیم‌پور، یعقوب رضانژاد، عقیل زارع، معصومه سرانی، علی سرخوش، علی سررشته، جواد سطانی‌مجد، علی سیمری، صفر شاسفند، عشرت شایق، محمدعلی شریفلو، یوسف شمسی، کریم شوقی‌زنگبار، علی شیاری، محمدحسن شیخ علیا لواسانی، فاطمه شیری سرند، موسی صابر، علی صادقی، صمد صباغ‌ دهخوارقانی، علی صراحی نو‌بر، عبدالله عزیزی وردین، احمد عطامهر، زینت عظیمی اندریان، عیسی علمی کجاباد، بهالدین علیاری تبریزی، خداوردی علیزاده، هادی غفاری، غفار فرزدی، مهدی فرشباف آقاجانی، احمد فرشبافیان نیازمند، محمدحسین فرهنگی، مهدی قره‌محمدلو، عیلرضا کارگر باسمنج، سیدعلی کاشی کلهری، داود کاظمی‌نسب، سیدابوالفضل کریمی اذرخضرلو، علیرضا کریمی حقی، ایوب کوشان، محمدعلی متفکرآزاد، مریم محمدزاده، اسد محمودی، میرجواد مرعشی، صدیقه مقدم‌فر، عادل ملایی، علیرضا منادی سفیدان، جواد مهدی‌پور سردرود، بهزاد مهرزاد صدقیانی، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، بهنام میرزاکوچکی، حسین میرزایی، مهدی نصیرزاده عطار، عبداله نظیرزاده، ابراهیم نمازی، جواد هاشم‌زاده، مسعود هاشمی اسکوئی، مجید ولی‌زاده، کامبیز ولیی و بابک یعقوبی.

*حوزه انتخابیه سراب
خسرو آزادفر، علی اجرایی، قدرت‌الله آذرنیا، ناصر انواری اسبقرانی، ناصر انواری اسبقرانی، بهروز جباری فرگوش، غلام‌علی جعفری سرابی، اسماعیل حیدری آزاد انمیونی، یوسف داودی، رضا رسولی شربیانی، داود رفیقی، جاوید شکاری ارزنق، امیر صنعتی مهربانی، مسلم محمودی سرچشمه و سیداصغر مصطفوی.

*حوزه انتخابیه شبستر
اسد اختیاری ‌پیربالا، نوشین حاجی‌زاده متقی‌خامنه، خلیل خلیلی‌ پایدار، عبدالمناف دهخدا، علی‌سروش، احمد غفارزاده، بهزاد قره‌یاضی، بهزاد قره‌یاضی و علی مطهری.

*حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند
انوشیروان اسدی‌ یوسفلو، قلی الله‌قلی‌زاده، صمد جعفرپور، یوسف حقگو کلیبر، علی حمادی، شهرام شفیعی، علی شهابی حدادان، حسن فتحلی‌زاده، علی فخرآذر، اکرم نجفیان، نعمت همت‌زاده و مهرداد هنرمایه‌ هرات.

*حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر
ناصرحمیدی فسقندیس و محمد سلطانی.

*حوزه انتخابیه مرند و جلفا
علی‌ احمدعلی‌زاده، جواد اسدپور فضل‌اللهی، محمدباقر اصولی‌پامچی، صابر امامی، اسدالله ترابی‌نهاد، حسین تقی‌ لیواری، زین‌العابدین حرفتی کرگری، محمد دهقانی، محسن رضاپناه، محمدحسین صادقی، رضا صالحی، ابراهیم صراف، محمدکاظم عبدیزدانی، ایرج عبدیل‌زاده، حسین عسگری ثابت، قاسم عشقی، جعفر فتحلی‌زاده، اصفر فتحی، رقیه منطقی فاقار، منوچهر مونس‌خواه و ابوالفضل نجفی لیواری.

* حوزه انتخابیه ملکان
شهروز افخمی و سعید ناطقی.

*حوزه انتخابیه میانه
حجت احمدی، محمود ترکمانی، سیدمحمد رضا حاجی‌اصغری، سیدبهلول حسینی، فریدون حیدری، عزیز رستمی، علی سیدخ و جمشید قنبری ممان.

*حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق
ناصر آقامحمدی، منصور پاشایی، اصغر جمالی‌فرد، محبوب حضرتی، غلامحسین شیری علی‌آباد، اکبر صادقی، کریم عبداللهی،‌ میکائیل عبدی، ابراهیم قاسمی، جواد لطف‌اله پورخورجستان و عبدالرحیم میرخانی.


* حوزه انتخابیه ورزقان
حسن احمدی‌، مجید شیری‌زاده، رضا علیزاده، ناصر قره‌باغی، مجتبی مرتضوی و اباصلت هادی ثبت‌نام شدند.

** استان آذربایجان غربی
*حوزه انتخابیه ارومیه
فراز آرش‌راد، محمدعلی آقائی، جواد آقازاده عطاری، افشین آقاسی طسوجی، اسداله آقای لطف‌عطا، راضیه پورحیدر، امینه جلیلی‌ اده، ابراهیم جهان‌سپاس، شهناز خیری کوسه‌آباد، علیرضا دریائی، علیرضا دریائی، لطفعلی دژآلود، مهران دوستی‌رضایی، ژیلا دولتخواه بچه جک، سیدسلمان ذاکر، سیدسلمان ذاکر، رضا رمضانی، ناصر سیفی، شمس‌الدین شمسی، گودرز صادقی هشچین، احمد عابدپور، علیرضا عبدالهی، محمد علیزاده حصاری، فرامرز فتح‌نژاد، صادق فرخ‌زاده ساریجالو، شهرام فرخی قلعه‌جوقی، رستم قامت‌زاده، حسن کلامی، علی کلانتری، آرمان گوهرانی، امیر محبعلی قوشچی، رؤیا محمدزاد حیدرلو، علی‌ ملازاده، عادل ناصری قرابقلو، عبدالرحمن نقشین، لطیف نیروبخت و حسین یاقوتی.

* حوزه انتخابیه بوکان
رشید احمد‌رش، حسن برزگر، جعفر حمزه‌قرمیش، سعدیه خرقه‌پوش، ابراهیم شوقی، احمد طه، محمدقسیم عثمانی، ابراهیم فتاحیان، جمیل قادری، احمد محمودی و رحمن نامجو.

* حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت
محمدعلی پرتوی، محمد خضری، معروف خلیلی، حاصل داسه، محمدرؤف شمامی، ابوبکر قادری، صلاح قاسمیانی، جعفر کریمی، محمود محمودپور و ابوبکر معروف‌زاده.

* حوزه انتخابیه خوی
ایوب ایوبی، علی‌اصغر چیت‌ساز خوئی، علیرضا رادفر، ناصلر سنائی‌ پورناک، امیرسجاد سیدموسوی، حسین سیوانی اصل، اسماعیل طالبی، جعفر علی‌عباسپور، رضا فتح‌الهی، علی‌اصغر قاسم‌لو، سیدابوالحسن موسوی، حیدر موسی‌پور، مجید هوشمند، محمد وفائی‌مهر، محمدرضا ولیلو و اسماعیل یوسفی محله.

*حوزه انتخابیه سلماس
فرهاد اطمائی میرآباد، شهروز برزگر کلشانی، علی دادگر، سجاد ستاری، علی سلیمانی قزلچه و سلطانعلی محمدی ایروانلو.


*حوزه انتخابیه ماکو و چالدران
قادر آب‌خضر، غلامرضا جلیل‌زاده ، محمد حاتمی‌زاده، بهروز حسن‌نژاد، حسین شریف‌زادگان، علی معصوم‌زاده و اسلام یادگاری.

* حوزه انتخابیه مهاباد
جعفر آئین‌پرست، سیدحسن باوه‌جانی ‌فرد، سالار حسن‌زاده، بابک خوانچه سپهرالدین، ابراهیم سلطانی، مصطفی صدرالدینی، سیدمعروف صمدی، مسعود قهرمانی، عبدالعزیز مولودی، عبدالرحیم نوربخش و عبدالرحمان وحید دربندی.

*حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب
علی‌نقی اقدسی، رضا بشارتی، ایرج بیان، اردشیر پاکدل اصل، عباس چراغی قینرجه، محسن رائی، آصف زادقاسم باغلان ‌تپه، علی زوار، فریدون سلیمی‌نیا، علیرضا صمدی، بیژن عبداللهی، جهان‌بخش محبی‌نیا، ظفر محمدی، باباعلی محمودزاده، اکبر معمارباشی، یعقوب نجفیان اقبال، علیرضا وحیدی و امیر وطن‌پرست.

*حوزه انتخابیه نقده و اشنویه
امیر اَشب، مهدی ایمانی حسنلوئی، محسن پروین، علی جلالی، شهین جمشیدی ثانی، نجات حاجی‌عزیزی، جمال خضری، حسن خلیل‌زاده، مرادخان داهیم، سیفعلی دلیر، کریم رحمانی چیانه، اسکندر رضایی، محمود روشن‌بین‌فر، اسنفدیار سپهری‌نیا، ایرج سلمانزاد، عبدالله عباسی‌جوان، بهروز عزیزخانی، علی عسگری حسنلوئی، علیرضا محمدنژاد، سعید ملااسماعیل‌پور و اروج ولیزادگان.

**استان اردبیل
*حوزه انتخابیه اردبیل و نمین ‌و نیر
محمد آبادی، بابک آذرباد، رشید اسماعیلی مراللو، کمال‌الدین پیرمؤذن، عسگر جاوید سولا، سیامک جدی‌ رحیم بگلو، مهدی جوادی، رحیم حاجی‌زاده، یحیی خردمند، یوسف درویشی‌کلش، همایون‌آقا رضائی اشترنیان بروجرد، مالک رضایی، محمد صاحب‌الزمانی، جواد صبوراقچه کندی، رحیم صمدی لکخورانی، سیدمرتضی عاملی کلخوران، پرویز فرجی، ثریا فروتن‌شاد، غضنفر محبی، علی محمدغریبانی، قاسم محمدی، اسلام مفتح، سیدکاظم موسوی، حسن نوعی‌اقدم و حسن وفادار ینگجه.

* حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله‌ سوار
اسماعیل ابراهیمی، داود احمدیان، عادل اختری‌مغانلو، حسن الماسی، محمد پاسبان، عباس جهانگیرزاده بیگدیلو، یعقوب خدادادی، الله ویردی خسروی کورعباسلو، یاور سجودی، پرویز شریفی‌زیوه، سلیمان فهیمی گیگلو، عباس محسن‌پور قره‌قاسملو و سیدصادق میرزایی.

* حوزه انتخابیه خلخال و کوثر
سیدنادر ابراهیمی، امین اکملی، افراسیاب امیرپور، یوسف جعفری کلور، جلیل جعفری‌ بنه خلخال، شاهین جعفری نوده، بشیر خالقی، حجت‌الله درخشان، صفت‌اله دلشاد گنجکاه، پرویز فتحی گهراز، فردین قاسمی پیرانلو، ابراهیم محمدی، ابراهیم محمدی خلفلو، سیدحامد مدنی، سیدعصرالدین نجیبی‌ الهاشم، سید اسرافیل نصیری گهراز و سیده صبیه نوران‌پور.


*حوزه انتخابیه گرمی
ولی اسماعیلی، علیرضا بخشی، خداکریم پورجعفر، خداکریم پورجعفر قوجه بیگلو، سیدناصر سیدکاظمی، سیدحسین قرداش خانی، فریدون محبوبی، میرقسمت موسوی اصل و ابراهیم نیکنام گرمی.

* حوزه انتخابیه مشگین‌شهر
یونس اسدی، مرتضی انصاری، صفر جعفرزاده، سیدجبرائیل خلیلی‌ موسوی، علی زین‌العابدین، خلیل گرانمایه، عقیل میزبان و سلیمان وظیفه.


**استان اصفهان

*حوزه انتخابیه اردستان
ناصر ترابی کچوسنگی، احمد توکلی، علیرضا رحمتیان، عبدالمحمود رحیمی، احمد رمضانی سعادت‌آبادی، علی شماعی و علیرضا یگانه.

* حوزه انتخابیه اصفهان
محمد آذربایجانی، سودابه آذری حسین آذین، غلامرضا ابراهیمی، مجتبی ابوطالبی جوزدانی، مسعود احمدی، علیرضا آزادگان، کیومرث اسدپور، جعفر اسفندیاری، ایرج اصلانی، سیدمحمدرضا افشاری، سیدمحمدرضا افشاری چمک، علیرضا اقتصاد، محمد امین‌الرعایائی، اصغر انصاریپور، حسنعلی بختیار نصرآبادی، حسین‌علی براتی علویجه، بهزاد بهشتی، زهرا پیش‌گاهی فرد، علی تاج‌الدین، علی توسلی کجانی، شهریار جبل‌عاملی، سیداحمد جمدی، علیرضا جنتیان، اکبر خانی، غلامرضا خدری، قدرت‌اله خسروشاهی، بهمن رئیسی ناقچی، پریسا رضائی، مجتبی رفیع‌زاده اخویان، احمد زادهوش، عادل زادهوش، نصراله سخاوتی لادانی، حمید سعیدمهر، مصطفی سیدمحمودیان، مهدی شایان، احمد شریعتی کمال‌آبادی، عباس شفیعی، امید شهبازی، عباس شیخ ‌ابومسعودی، فرزاد شیرازی، منصور شیروانی جوزدانی، حسین صالح‌پور چادگانی، حمیدرضا صباغی‌هرندی، حیدر صنیع‌زاده، سیداسکندر صیدانی گل‌سفیدی، حسین عابدی مدیسه، پرویز عباس شمس‌آباد، فریبرز قرهی قهی، علی کاظمی، حسن کامران دستجردی، اسدالله کیان ارثی، مهناز لنگران دستجردی، ناصر مجلسی، علی مستاجران، سیدابوالفضل مصطفوی اصفهانی، عباس مقتدای خوراسگانی، محمدنبی منانی، داریوش موحدی، حمید میرمحبیان، محمدرضا ناصری دولت‌آبادی، علی نصراصفهانی، زهرا نصراللهی، علی نوربخش، محمد نیکوفر و جواد نیل‌فروشان.

* حوزه انتخابیه برخوار و میمه
سیدرحیم بحرینی، ابوالفضل عرب‌زاده و پرویز عطایی دولت‌آبادی ثبت‌نام شدند.

* حوزه انتخابیه خمینی‌شهر
سیدمحمود ابطحی، علیرضا اجدانی، حسن احمدی، محمدرضا باقری دستگردی، حجت جعفری موگویی، علی جمالی، رحمان خوش‌اخلاق، فتح‌اله شکرانی کوشکی، نادعلی صمدی، محمود عابدی، سیداحمد میردامادی، مصطفی نصیری خوزانی و محمدرضا هدائی.

* حوزه انتخابیه سمیرم
بهروز جعفری، خداداد حمزه، سیدکاظم داودی، فیض‌اله رحیمی، ممدعلی علمیردانی، سید کرامت‌اله عمادی، شریف قرقانی‌پور، علی محمدی‌زاده، سیدعلی‌‌عسگر موسوی و همتعلی نادری دره‌شوری.

* حوزه انتخابیه شهرضا و سمیرم سفلی
حسین آربیع، محمدرضا آقاجانیان، ناصر ایرجی، مسعود حداد، ابراهیم حیاتی، عوض حیدرپور شهرضایی، علی دباغ، حسن رمضانیان‌پور، آرش زاهد، علیرضا سلطانی، عبداله سهرابی، محمدحسین شریعتی، محمدحسین عابدی، شاکرم فرهمندیان، بهروز کمالی، پروین مصطفوی، احمد ملیکان، زهرا ممتاز و سعید نره‌ای.

* حوزه انتخابیه فریدون‌ و فرویدونشهر و چادگان
محمدعلی اسفنانی، مرتضی افراسیابی، سیدمحمد پیمان، شهاب حاجی‌عرب، مینا خسروی، فضل‌اله دهخدائی دهقی، علی اصغر سوادکوهی قوه‌جانکی، بهرام شجاعی، پورمحمد شریعتی‌نیا، آرش شفیعی، ابراهیم علی‌محمدی، نصیر محمد دهقی، مصطفی ناصری سفتجانی، محسن هاشمی، حجت‌اله یبلوئی و علی‌رضا یزدانی ثبت‌نام شدند.

*حوزه انتخابیه فلاورجان
محمدعلی ابراهیمی، جواد ابراهیمی‌یزدآبادی، ابراهیم آقاجانی افجدی، حبیب‌اله بهرامی، حسین توکلی، مسعود حبیبی، رمضانعلی حقیقت، علیرضا زارع، رحمت‌اله زمانی، محمدعلی سلمانی‌اردانی، اسداله شمس ‌‌فلاورجانی، سیاوش شیرزادی، احمدرضا صفاری، عبدالرسول فدایی، غلامرضا فکاری افجدی، علی قاسمی‌ حسین‌آبادی، سیدناصر موسوی لارگانی، ولی‌اله هادیان، محمدرضا یزدان‌پناه و عباس یزدانی گارماسه.

*حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل
تقی آزاد ارمکی، رمضانعلی آقابیکی‌ آرانی، علی‌اکبر ایمانی، علی برادران، مهدی حری‌ نجف‌آباد، سمیع‌‌اله حسنی مکارم، ماشاالله حقیقی‌فرد، حسن خوش‌چشم‌ آرانی، محمد زارع جوشقانی، حسن زهرئی، بهروز ستاری، مهدی شادنوش، عباسعلی شربتی، مجتبی شریعتی نیاسر، علیرضا شعوری بیدگلی، علی‌محمد علی‌دوست، محمدرضا فیروزیان، علی‌اکبر مهدی‌پور، غلامعلی مهمان‌دوست، ماشاالله مهمان‌دوست، حسین ناظم‌الرعایا، سیدمهدی ناظم رضوی و علی هراتی.

*حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار
علی‌اکبر دلگرم، محمدحسن عموهاشمی و محمدابراهیم نکونام.

*حوزه انتخابیه لنجان
مهرداد احمدیان، تورج اسفندمند، باقر امینی، علیرضا انصاری چهارسوقی، محمد ایزدی‌زمان‌آبادی، مجتبی بزرگی، محمد حمیدی، رحمت‌الله خان‌محمدی‌ خشوئی، ایوب خدابخش صادق‌آبادی، ایرج خدادادی جمگردانی، عباسعلی سلیمیان‌ریزی، علی سلیمیمان‌ریزی، محمدتقی شاهمرادی، نصرالله شفائی‌زاده، محمدرضا شفیع‌زاده زفره، سیدمهدی شفیعی‌ریزی، مجید شمس‌ باغبادرانی، سیدنصرت‌اله طاهری تخته‌چوبی، هومن عابدینی، رضا فشارکی، مسعود کرمی، شیرزاد کوراوند تخت‌سبزی، عباس مبشری‌ریزی، قربانعلی محمدی‌ خشویی، بهمن محمدی زردخشوئی، علی مختاری، مسعود ملکی‌ریزی، مجید منصوری بیدکانی و یاور موسوی‌شمی.

*حوزه انتخابیه مبارکه
خیرالله اکبری کوشکیچه، علی احمدپور مبارکه، ابوالقاسم اسماعیلی، بابک ایران‌پورمبارکه، بهرام بهرامی، قهرمان بهرامی، ایرج توکلی دیزبچه، صادق جعفری خولنجانی، قاسمعلی شهریاری طالخونچه، مرتضی طغیانی دولت‌آبادی، بهنام قاسم‌ مبارکه، قاسم مقاره دهکردی، سیدعلی محمد موسوی مبارکه، غلامحسین نصوحی، کاظم یزدانی باغملکی و سلیمان یزدانی دهنوی ثبت‌نام شدند.

*حوزه انتخابیه نایین
حسن افضل، ابراهیم اقبال، حمید رحیم‌پور انارکی، سیدابوالفضل رضوی، عبدالرضا صدر، حمیدرضا طباطبایی‌نائینی، سیدهوشنگ میرسیفی‌ نائینی، محمدتقی نجفی و علی هادی.

*حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون
مصطفی حجتی‌ نجف‌آبادی، مهدی حیدری، بهزاد رادمنش، حمید سعادت، محمد صالحی‌ نجف‌آبادی، مصطفی طاهری نجف‌آبادی، رضا کرمی، شهاب گزین‌زاده، حسن مختاری، زینب مطهری و سیدجابر هاشمی ‌نجف‌آبادی.

*حوزه انتخابیه نطنز و قمصر
علی باغبانیان، حسین خادمی، کوروش رادفر، سید محمود علیزاده طباطبایی، حسن قیومی جوینانی، محمدابراهیم محمدی‌ مسعودی و فرزانه یارندی.

**حوزه انتخابیه استان ایلام
*حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران
علی عسگر احمدی، فرهاد افراه، حشمت‌الله امیری مجد، سعید بساطی، علی‌اکبر بسطامی، معروف بسطامی، علی پورهلشی، علی پورهلشی، شاپور پولادی، رحیم خدائی، فرج اله خدامرادی، رحیم خدایی، کیومرث رستمی، صابر زارعی، سعادت سعادتی، علی‌نجات سلیم‌بیگی، علی‌محمد سهراب‌نژاد، یزدان‌بخش شریفی، احمد شوهانی، بختیار عزیزی، اسداله قاسمی، میرحمزه کرمی، قیصر کشاورز، علی‌اکبر متین، آیت‌اله محمدی، علی‌کرم محمدیان، علی‌حیدر مظفری، علی‌صفر مظفری، نظام ملکشاهی، رستم منتی
کورش منصوری و جلال میرزایی.

*حوزه انتخابیه دهلران و دره شهر و آبدانان
محمد آبساران، عیسی باقری، عباس رشنوادی، سیدعبدالمحمد رضایی، عبد سبزی، علی عزتی، هیوت قاسمی، حسین کلانتری، ماجد نظری و داریوش هاشمی.

**استان بوشهر
*حوزه انتخابیه بوشهر و گناوه و دیلم
حسین اسکندری، محمد اسمعیلی، عبدالله باغچه‌بان، حسین بختیاری‌ آزاد، حسین جمالی، محمدکاظم حق‌شناس، عبدالعلی حیدریه، یونس خسروانی، احمد خواجه‌گیری، محمد دادفر، مهرزاد رئیسی‌نژاد، محمد شریعتی‌فر، نعمت‌الله شیخ‌سقا، عزیزالله صلواتی، علی کولیوند، عباس لیراوی، سیدکریم موسوی، غلامعلی میگلی‌نژاد و محمدباقر هوشنگی.


*حوزه انتخابیه دشتستان
محمدرضا ایرج‌زاده، ایوب پاپری‌مقدم‌فرد، اسفندیار خرمیان، جوانشیر کدخداپور و مهدی یوسفی.

*حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان
محمد اتیار، اسداله تاج‌الدین، حسن زنده‌بودی، عباس علوی‌نژاد و ماشااله قطب‌الدینی.

*حوزه انتخابیه دیرو کنگان و جم
موسی احمدی، عبدالحسین اکسیر، محمود امان‌پورقرایی، علی ایاز، عسگر جلالیان، عبداله حاجیانی، قیصر صالحی، سیداسدالله علمداری، مجید کنگانی.

**استان تهران
*حوزه انتخابیه پاکدشت
مهدی باقری چیمه، فرهاد بشیری، حسین حامدچاری، محمود خزائی، مرتضی ربانی‌آزاد، محسن زرعی، رستم علیزاده، امید علی‌محمدی، علی‌اکبر فریدافشار، مظفر موحدی، علی موسوی‌لاریجانی و مقصود نجفی کلوری.


*حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه
سیدمحمد تقوی، قاسم جوادزاده، نادر حامدی‌راد، مصطفی خان‌‌زادی، محمدحسن خوش‌صحبتان، جواد فرهادنیا، مجتبی قشقاوی، حسن کاظمی، ناهید لطیفه، عبدالوهاب مجیدی، حمیدرضا مصطفی‌‌ئی محمدعلی ولایتی و علی‌محمد ولی.

*حوزه انتخابیه رباط‌کریم
اسماعیل احمدی، منوچهر بختیاری، علی بدلی، داود تنها، مرتضی حبیبی کرهرودی، سیداحمد حسنی ماهینی، علی رحیم‌اصل، کریم شکرزاده، منصور میرزایی، مصطفی نصیری و اورنگ یوسفی سوران.

*حوزه انتخابیه زرتشتیان
اسفندیار اختیاری کسنویه‌یزد و رستم خسروبانی.

*حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و طالقان و نظرآباد
سید یداله ابوطالبی، رحیم احسانی، عبداله اخلاقی، پرویز انصاری‌راد، زینت‌السادات پیری، قاسم جهانبخش، ایرج چگینی‌نژاد، سیدکاظم حسینی، سیدعلی حسینی، حشمت‌اله خرم‌جاه، عباس رنجیر، علی زارعی، علی ساسانی‌نژاد، رحمن شهراسبی، محمود طالقانی، حسام عقبایی، حسن فرد، خداداد فلاح‌زاده، ولی‌الله قدمی و امیرعلی محبی.

*حوزه انتخابیه شهریار
فرانک ابراهیمی، جهانشاد آذرپیوند، رعنا آقاجانپور گزافرودی، احمد بختیاری، بهمن تکاو، رضا توکلی، نادر جهان‌آرای، محمد جهانشهای، سیداحمد حسینی، ایمان خانی، مهران خوش‌سلوک رودسری، محمد دادشی، حمیدرضا رهگذر، مسعود رهنما، ایرج زارع، سیداسداله سمائی، حمیدرضا شاملو، علی صدیق، حسن صمدزاده گلستان، سیدهادی عظیمی، محمدرضا فرشیدنژاد، امیراحتشام قریشی شهرکی، نادر قشقایی، علی کافی کنگی، حمید کردی، محمدعلی کوزه‌گر، حسین گروسی، جواد لیاقت، صادق محمدی، عبدالرحیم مرادی، علیرضا مفتخری مظاهری، سیدناصر موسوی‌لر، اسماعیل میرزایی، سعید ناجی، علیرضا نورپور، بهزاد نوری نیری و حسینعلی یزدان‌دوست.

*حوزه انتخابیه کرج
غلامرضا اجورلو، بهرام اجورلو، غلامعلی اجورلو، محمدرضا اسدالهی، پریدخت اشکواری، بهروز افخمی، علی افشین، عزیز اکبریان، نادر ایزدبین، علی‌اکبر برزگر، محمود پورهادی حسن‌آباد، سیدمحمدباقر حسینی، پیمان حقیقی‌راد، محمدحسین خلیلی اردکانی، پیمان خورسند، حمید دادفر، بهروز دهدار، فضل‌الله ذاکری اشکذری، صادق رزاقی، عبدالرضا رضوانی، مصطفی رهبرزارع، اکبر زهرایی، سیدرحیم سعادت میرقدیم، منوچهر سلیمانی ثمرین، سعید سنایی، محمدعلی شریعتی‌فر، صمد صفایی، حسن طالبی، اسماعیل عبدی، رضا علوی، محسن عمادالدین، سیدیحیی غافرین، مسعود غلامی، محمدعلی فلاح، ابوالفضل قراخانی، شهناز قربانی، حبیب‌اله کشاورز قره‌بلاغ، مجید کلانتری، محمدعلی کمالیدهقان، جواد لاهوتی اشکوری، حسین مکاریها، عصمت محمدی، علی‌اکبر مسگران، محمدصادق مصطفی‌زاده، ابوالفضل مهرفر، میرموسی موسوی، سیدعلی میرباقری، سیدمسعود نجم‌الساداتی‌یزدی، محسن نظری رادثانی، محمودرضا نمدچی، سیدمسعود هاشمی، منصور وحیدی و، محمدمهدی یادگاری.

*حوزه انتخابیه کلیمیان
مسعود داوید و موریس معتمد.

*حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی
یوناتن بت‌کلیا و فریدون بیت‌یونان.

*حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران
وارطان ورطانی.

*حوزه انتخابیه ورامین
احمد حسنی شکیب، سیدمحسن رضائی، اکرم شیرازی، بابک صدرایی، حسین علی‌اعلا، حجت‌اله قاجار و سیدحسین نقوی‌حسینی.

*حوزه انتخابیه تهران بزرگ (تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر)
عماد آبشناس، سیدمحمدمهدی آدرمینا، محسن آرمین، جواد آزمون، مرتضی آقاحسن‌کاشانی، علیرضا آقازمانی، محمد آقامیرزایی، ابوالفضل آهنگر، عبدالرضا آهوئی، کامران اکبری، جانعلی ابراهیمی، زهری ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، گلوریا ابراهیمی، محمدرضا ابراهیمی، رضا ابراهیمی حسن‌نیاکی، آذین ابراهیمی ساروی، حسن ابراهیمی گلشن‌آبادی، سعید ابوطالب، احمد اتابکی‌مهر، احمد احمدی‌، حسین احمدی، شاهین احمدی، نورعلی احمدی‌فالحی، سیداکبر احمدیان، نادر احمدین، شهروز اختراعی، عباسعلی اختری، ابراهیم آذرپیوند، رامین اژدر، محسن استادی‌مقدم، ابراهیم اسدی، علیرضا اسگندری، سعید اسلام، رحیم اسمعلی خلیفه‌لو، مرتضی اسمعیل‌پور، زهره اسمعیلی، علی اشراقی، محمدابراهیم اصغرزاده، جواد اطاعت، زهرا اعیان‌منش، لاله افتخاری، سیما افسری‌گرگری، افسانه اقبال‌نیا، نیما اقتدار، بهمن اکبری، کامران اکبری، علیرضا الفت، علمیراد الماسی، زهره الهیان، فریده امجدی، رضا امراللهی، شکور امیدی، اسکندر امیدی‌نیا، بهروز امیری، رضا امیری، غلامحسن امیری، فرخ امیری، کامران انصاری، غلامرضا انصاری، مجید انصاری، مصطفی انصاری، ابراهیم انصاریان، مریم اوتادی، جواد ایران‌پرست، بهزاد ایران‌نژاد، علیرضا ایرانی، مصطفی ایزدی، اصغر ایمانی، پگاه باباخانلو، بهزاد بابازاده حبشی، عزیزاله بابلی بهمیی، ابوالفضل بازرگان، مهدی باسمچی، غفار باقرزاده، شاهرخ باقری، اصغر باقری خولنجانی، سیاوش باهر، محمدرضا باهنر، حسن بایرامی، احمد بخشایش اردستانی، سعید بخشی‌کلالی، جلال براری، لاله خانم برومند، حمیدرضا بصیری، عبدالرضا بن‌جوادطالبی، محمدحسین بنی‌اسدی، پری‌ناز بنیسی،محمد به‌روز سعدآباد، عبدالرحیم بهاروند، محمود بهشتی لنگرودی، اردشیر بهمنی، حمیدرضا بهمنی، عباس بهمنی، فاطمه بیاتی، محمدهادی بیهقی، پدرام پارسا، محمدحسین پاشنه‌طلا، هادی پرورده، عبدالرضا پرویزی، علیرضا پریزاده، کوروش پورکمالی‌انارکی، شاهد پیوند، سیدمصطفی تاج‌زاده، معصومه تاجیک، سروش تام، رحیم تباری، فرید ترین‌پیشه، اسمعیل تقوی، عباس تقوی‌پور، محمدرضا توپچی، محمد توسلی حجتی، احمد توکلی، مجید توکلی، علی توکلی یرکی، اکرم ثابت‌جو، حسین ثابت‌فر، علی ثمری، یوسف جاهدان بنه‌کهل، فرشته جراحی، حمیدرضا جزء معلمی، سیدمهدی جزایری، عباس جعفری، غلامرضا جعفری، محمد جعفری، مهدی جعفری طاری، مهین‌دخت جعفری‌نژاد، هادی جفایی مناربازاری، سهیلات جلودارزاده، سهیلا جلودارزاده، شهرام جلیل‌زاده رحمتی، فاطمه جمالی، بیژن جهان‌پناه، شهرام جهانشاه‌نژاد، حسن جوانمرد، مهدی جوانمرد، نصرت‌الله جواهری‌پور، اکبر جوکار، اسحاق جهانگیری، مصطفی چیداز، مرتضی حاجی، رضا حجتی، حسین حداد، رامتین حدیقی، علی حرمتی، آریا حروفی، حسین حریری، سیدرضا حسن‌زاده طباطبایی، افتخارسادات حسنی، مجید حسنی‌دخت، فریده حسین‌زاده، سیدمحمدجواد حسینی، سیدمحمودرضا حسینی، سیدمهدی حسینی، محمدرضا حسینی، منصوره حسینی، منیرالسادات حسینی، سیداسماعیل حسینی‌امیرکنده، سیدمحمود حسینی‌پزره، روح‌الله حسینیان، سیدعلی حق‌شناس کمیاب، سعید حقی، حسن حمزه، محمد حمزه‌زاده، سعید حمل‌دار، علی‌‌عباس حیاتی، ابوالحسن حیدری، غلامرضا حیدری، مهدی حیدری، محسن حیدری‌گودرزی، جهانبخش خانجانی، علی خائف، سیدهادی خاتمی، امیررضا خادم ازغدی، فهمیه خان‌محمدزاده علمداری، شاهپور خانقلی، علی‌اصغر خدایاری اغمیونی، مصطفی خلعتبری لیماکی، حسن خلیل‌آبادی، زادعلی خلیل طهماسبی، حسین خلیلیان، حسین خلیلیان وایقان، محمدمهدی خورسندنیا، غلامحسین خورشیدی، منظر خبیر حبیب‌‌‌الهی، صفر دارابی، مرتضی دانشور هشترودی، احمد درهوشت، حمیدرضا درویشها، سیدابوالفتح دعوتی، امیرحسین دکتران، حمیدرضا دهناد، امیرعلی دولتشاهی، مسعود دومیری گنجی، رقیه ذباح، سیروس ذوالفقاریان، غنچه راهب، عزت رجبی، فرزانه رحمانی‌اقدم، محمدرضا رحمت، اعظم رحیمی، علیرضا رحیمی، ناصر رستم‌افشار، علی رسول‌‌زاده فرساد، مهدی رسولدخت حکم‌آبادی، قاسم رشیدی هروی، محمد رضایی، غلامحسین رضایی گرگانی، محمدرضا رضایی گرگانی، حسین رضانیا، علی‌اکبر رضایی، ‌آیت‌الله رضایی نودهی، وحید رفائی، مهدی رفیع‌زاده، مهران رفیعی کلهرودی، حسین رمضانی خردمردی، مجتبی رنجبر، فرهاد رهبر، شاپور رهنمائی ذکاوت، سمیرا روانخواه، احمدرضا روح‌‌الله‌زاد صومعه‌سرایی، احمد روشنفکرراد، حمید زاهدی، محسن زحمتکش، هیبت‌علی زرگری‌پور، مجید زمانی، محمد زمانی نیسیانی، حمید ساریخانی، زهرا سبحانی، بی‌بی‌زری سبط‌الشیخ، علی ستوده، سیدعباس سجادی، سیدحیدر سجادی، سیدکمال سجادی، سیدیوسف سجادی، کورش سجده، محسن سرجوفیان، حسین سررشته، محمدرضا سرشار، جمشید سرورامینی، عباس سروری، سعید سروش‌زاده، سیدفتح‌الله سعادتمند، رضا سعیدی، اعظم سقطی، سیدمحمد سلامتی، نسرین سلطان‌خواه، ایرج سلطانی، رحمت‌الله سلطانی، مسعود سلطانی‌فر، هادی سلطانی‌محمدی، داود سلیمانی، زهرا سلیمانی، ربابه سلیمانی دیزیچه، ابوالقاسم سمیعی، اصغر سهیلی، محمود سهیلی‌پور، سیدهمت سیدعلیخانی، سهیل سیدعلیخانی، سهیل سیدحسینی، علی سیدصادق شمیرانی، سیدمرتضی سیدصالحی، سیدمحمد سیدی‌ربان، امیرعلامه سیف‌الهی، فرنگیس شاکری، عباس شاکری داریان، سکینه شاکر اردکانی، آزاده شاکرپاسگزار، علیرضا شاه‌محمدی، حوریه شاهدپور، اسماعیل شاهورمند، فاطمه شایق، سیدحسن شجاعی کیاسری، بهرام شجری، مریم شربت‌دارقدس، احمد شریعتمدار، عبدالله شریعتی، محمد شریفی‌مقدم، مهدی شرین‌بک، رامین شفیانی، عین‌اله شفیعی، اصغر شکری، علی شکوری‌راد، سیداحمدمهدی شمس، فریدون شمس، دلاور شهباززاده، محمد شیورانی، محمود صابرهمیشگی، محسن صابری‌قمی، حسن صادق‌لو، پرویش صادقی، سعید صادقی، احسان صادقی شهرکی، هانیه صالحی، ولی‌الله صالحی، محمدابراهیم صالحی‌زاده، نورمحمد صبری، علیرضا صبوریانی، داود صداقت موحد، سیدشهاب‌الدین صدر، سیدمحمد صدر، نادر صدرجهانی، محمدعلی صدرزاده خراسانی، محمدرضا صدرزاده خراسانی، محمدحسن صدیقی گیلانی، حسین سفرخانی‌، محمدرضا صفرزاده، مازیار صفوی، محمد صفی‌خانی، سیدمحمد صفی‌زاده، علیرضا صمدی‌راد، شمسعلی صوری، علی صوفی‌نالکیاشری، نادرقلی طالب‌زاده اردوبادی، مجتبی طاهری عطار، حسن طایفه، علی طایفه، خداد طوفانیان، مجید طیران، اکبر عاطفی کلاشمی، محمدتقی عاقبت‌رفعت، داود عباسی کارجگان، محمدرضا عباسی‌فرد، حسین عباسی‌مقدم، حمیدرضا عباسی‌مقدم، شیرزاد عبداللهی‌‌پور، محمدکاظم عبدالهی‌پور، محمدکاظم عبدفرد، سیاوش عبدالهی، محمدرضا عبدالی، مریم عربی، امیرحسین عرشی‌زاده، مجتبی عسکرزاده، هادی حامد عطارکاشانی، رؤیا علایی، سیدمحمدحسن علوی‌حسینی، حسین علی‌اصغرزاده، سعید علی‌حسینی، سعید علی‌حسینی، رحمان علیان لله‌مرزی، خلیل‌اله علیخانی، محمدجعفر عمادی، علی عموتی‌اردکانی، احمد عمیدی، محمدرضا عیوضی‌تازه‌کند، اردشیر غریب‌پور، شهریار غضنفریان، مریم غفاری‌جاهد، حسن غلام‌خراسانی، محسن غلامی، عبداله فاتحی‌کورایم، احمد فارسی‌ عبا‌س‌آبادی، محمد فاطمیان، محمدجواد فتحی، حمیدرضا فتحی‌ناز، ناصر فخاری، فاطمه فراهانی، مجید فراهانی، مرتضی فرج‌‌اله لواسانی، میثم فرجی، فرشته‌ فرزیان‌پور، حمیده فرقانی، فرامرز فروتن، باقر فعال، صفی‌اله فغانپور عزیزی، حسین فقیه، احمد فیاض‌بخش، محمد قدیر، منصور قدیمی، مجید قربانی، احمد قریب، احمد قریب گرگانی، محمد قلی‌مرادی، رحمت قلیمرادی اسفندآباد، سیدمهدی قمصری، شهرام قنبری سیردانی، حسین قنبری ممان، منصور قنواتی، ناجیه کاشانی، صدیقه کاشیها، پرویز کاظمی، فیروزه کربلائی محمدرضا لالائی، حمیدرضا کرمپور، فاطمه کروبی، صادق کریمی، غلامحسین کریمی، محمدهادی کریمی، جابر کریمی‌جشنی، فرشید کریمی درویی، خیراله کریمی گنجه، فدرت‌اله کشاورزنوشهر، محمد کفاش‌نیری، عیسی کلانتری، حسن کمالی، عباس کمرئی، فرج کمیجانی، حسین کنعانی‌مقدم، مهدی کوچک‌زاده، محمد کی‌پور، محمد کیانی، صدیقه کیابی‌قمی، غلامعباس کیانی،‌ علی کیهانیان، پیمانه کیوان‌پور، عظیم گل‌محمدی، طیبه گلپایگانی، علیرضا گلدامن، پروین‌‌دخت گودرزی، نجمه گودرزی، سیدمحمد لاجوردی، طاهر لامعی، مرتضی لشگری، مسعود لطفی‌زاده، جواد لعل‌شهسوار، مهران مؤمنی، محمد مایلی‌کهن، محمدرضا مجمع، عبدالله مجیدی، معصومه محوبی‌نیه، حسن محترمی، سیدایرج محجوب کرم‌بستی، محمدرضا محمدخانی، ابوالفضل محمدی، زهرا محمدی، محمد محمدی، نادر محمدی، مهدی محمودی، نجف محمودی، ابوالفضل مرادیان، بهجت‌السادات مرتضوی، سیدحسن مرتضی‌زاده درقه، مرتضی مرادی صلوات، محمدرضا مرندی، فرهاد مرندی‌علمداری، سیامک مره‌صدق، رجبعلی مزروعی، یوسف مزیوررحمانی، صدیقه مسعودیان، جواد مسگری سوهانی، مجتبی مشرف جوادی، فریبا مشهدی، محمدمهدی مصطفایی، علی مصهری، داود مطلبی گلعذانی، محمدمهدی مظاهری تهرانی، رضا معافی، محمد معتمدرضایی، هادی معزالدینی، علیرضا معصوم‌پور، سعید معیدفر، محمدرضا ملاصالحی، ثریا ملک‌زاده، مجتبی ملکی، محمدمهدی ملکی، علی‌رضا مناجاتی‌کاشانی، علی مناف‌زاده، رسول منتجب‌نیا، علیرضا منتظری‌ نجف‌آبادی، حسین مهرآبادی ارانی، حبیب‌اله مهرجو، علی موحدی‌راد، اعظم موخواه، سیدرسول موسوی، سیدکمال موسوی، فرشته موسوی، فاطمه موسوی ابربکوه، سیدحسن موسوی تبریزی، سیدمحمدرضا موسوی‌نژاد، غلامحسین موقتیان، مهران مؤمنی، فرج‌اله مؤمنی‌روستایی، امیراحمد مؤمنی‌ها، داود میراحمدی‌خاکی، علی میرزایی، پژمان میرعدلی، فرحناز مینائی‌پور، علیرضا نادری‌نیا، محمد نبوتی، بهزاد نبوی، سیداحمد نبوی، حمید نصیری، محمدحسن نصیری کاشانی، محمدعلی نظری‌مهر، حمید نعمتی، فریده نفیسی، علی نمکی، سیدابوالحسن نواب، بیژن نوباوه‌وطن، محمدرضا نورالهی، محمدصادق نوروزی، اعظم نوری، اردشیر نیک‌پور، محمدجواد نیک‌فر، علی هادیان، نصراله هادیان، منصوره‌السادات هاشمی، علیرضا هاشمی‌سنجابی، سیدامیر هاشمی عربی، مینو هرمزاسترآبادی، جلال همانی، محمدرضا واعظی، سیدنوراله واله، رضا وحید، فروغ وحیدی، محمدرضا وزوائی، جواد وعیدی، محسن وفامهر، محسن وفامهر، پاملا وفایی‌شعار، مرتضی وفایی‌فرد، بهروز ولایتی، صمد ولیزاده خواجه‌شاهی، علی هاشمی، احمدرضا یاری، محمد یاریان، مظاهر یاوری، خالق یوسف‌پور و رضا یوسفی.

**‌استان چهار محال و بختیاری
* حوزه انتخابیه اردل و فارسان و کیار و گوهرنگ
اسفندیار آهن جیده، رضا اسکندری، بخشعلی باقری، نورالله حیدری دستتانی، محمدمراد رئیسی اردلی، ابراهیم رضائی بابادی، داریوش رضایی، اسکندر شهبازی کهروئی، سیاوش غیبی حاجی پور، سیاوش غیبی حاجپور، علی فرزونده جونقانی، عباس فیروزی فارسانی، علی کاظمی باباحیدری، هوشنگ مصطفوی، سجاد معین فارسانی، سید غلام عباس موسوی و غلام یوسفی.

* حوزه انتخابیه بروجن
داود احسانی، سیروس برنا بلداجی، علیرضا خوش اندام، رضا رزازی، قیصر روستا، عباس طیب پور، هادی فروزان بروجنی، ابوالقاسم مرادی وستگانی، غلامرضا میرزائی و جواد نظری.

* حوزه انتخابیه شهرکرد
یوسف آقا بزرگی نافچی، امامقلی بیابانی، نصراله ترابی قهفرحی، بهمن خلیلی، صادق سلیمی بنی، بهروز شبان دهکردی، رضا شمسی پور دهکردی، فرحناز قائد امینی هارونی، علی رضا مسیبی، طهماسب مطهری، اله قلی نادری عوج بقزی، عباس نوروزی.

* حوزه انتخابیه لردگان
سلیمان احمدی، فرهاد ارجمند، عبدالمحمد بابا احمدی میلانی، داود توحیدی، حشمت‌اله تیرگیر مال خلیفه، مجید جلیل سرقلعه، سید محمدظاهر حسینی، خسرو خلیل طهماسبی، سیدالیاس دانیالی، جعفر علی پور بهزادی، امان‌الله محمدی، محمدرضا محمدی اهری، زادعلی محمودی، یوسف مرادی و کرمعلی نادری لردجانی.

**‌استان خراسان جنوبی
* حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان
محمدرضا آقا ابراهیمی، مهدی آیش، محمد زنگویی، محمد شفیعی، علی غنی، محمود مرادی، مسعود مرادی و همایون نخعی نژادفرد.

* حوزه انتخابیه فردوس و طبس و سرایان
مهدی اخلاقی پور، محمدرضا توسلی، سهیل داورپناه، محمد رزمجو، حسن شاکری، سید جواد کیاری قطبی و سید محمد مهدی مهاجریان مقدم.

* حوزه انتخابیه قائنات
غلامرسول ابیزی ابیز، محمدرضا حاجی زاده اسفدن، محمدرضا سالاری، مهدی شریعتی فر، محمدعلی عابدینی، علیرضا فاطمی، موسی قربانی، وحید کامرو و ابوالقاسم مسعودی.

* حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه
منصور تاجری، حبیب‌الله حسینی، محمد شربت دار، یحیی کاظمی، سیدمحمدصادق نیرومند و موسی وطن دوست.

** استان خراسان رضوی
* حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد
سید اسماعیل اسحاقی نامقی، غلامرضا اسدالهی، نصراله اسدی، محمد اقبالی تیموری، فریدون پلوی امیرآبادی، تقی تقویان، اسداله جامی،‌ احمد خاص احمدی، محمود خاص احمدی، جلیل رحیم جهان آبادی، محمد سرگل‌زایی، سید مسلم سید الحسینی، محمد عثمان صفری جامی، غلامرضا طاهری، پرویز فقهی، سوسن گچ پزان، مجید گوهری، غلام محمد محمدی خرم‌آبادی و سید هادی منصوری ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه تربیت حیدریه و مه ولات
محمد ناصر توسلی زاده، مجید جمشیدیان زرمهری، ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی، علی رضایی، داود رضانیا، محسن روحانی نیا و حمید قاضیان، حسین میرزابیگی ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه چناران و طرقبه
سید علی افخمی، مهدی آگاه، محسن بحرینی، ناصر حسنی، رضا دانشور بنداری، حسین رئوفی پور، جواد روئین تن، یعقوبعلی عابدینی نژاد، سید محمد باقر فاضل رضوی، وحید قربانی، سید رضا گلشانیان، جواد مهریان قزل حصار، اصغر نظافت و احمد نظریان، ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار
غلام حیدر ابراهیم بای سلامی، اکبر احمدپور، عباس پاکدل رشخوار، حبیب‌الله حبیبی، علی اکبر حسن نژاد، محمد مهدی رادمنش، عبدالرحیم ساعدی رودی، محمد عرب و حسین قلی زاده ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه درگز
اردشیر اردشیری، محمد علی دلاور، حسن علی زیدانلو، عیسی سلمانی لطف‌آبادی، علیرضا صولتی، نوروز علی عباسیان حقوردی، فریبرز فریدونی، بهزاد قاسمی نژاد مایانی، حسین محمدزاده، سلیمان ناصرپناه تیرکانی، غلامحسین ندری چاپشلو و محمد نوروزیان ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه سبزوار

خلیل آزادی، کاظم بروغنی، علی بروغنی، قاسم جعفری، مجید حسین‌آبادی، یوسف خسروجردی، مرتضی خیرآبادی، طاهره دلبری، حسن سید آبادی، سید علی علوی، علی علوی، سید علی قریشی، علی رضا مزینانی و محمدرضا نهاردانی ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه طبس
محمد صالح نیا و محمد علی عبدالله زاده ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه نریمان و سرخس و بخش‌های احمد آباد و رضویه
محمد اکبری فریمانی، علی ایرانی دوست، احمد برزخی فریمانی، سید محمد هاشم بیدار، غلامرضا پژوه، غلامرضا توکلی فریمانی، اسداله جهانگیر، علیرضا چوپانی، غلام یحیی دانشی، حمید سجودی، رضا شریفی اسلامی، اله نظر صفدری، عباس مرادی، سید مسعود معتمد الشریعتی، غلامعلی نادری و سید جواد هاشمی ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه قوچان و فاروج
مجید بادیانی، کمال جعفرنژاد، قربانقلی جنتی محب سراج، علی محمد حاتمی عباسی، شیرزاد حیدری شهباز، محمدرضا رحمانی، علی اصغر رشید، فرامرز زینل پور، حسین سلطانی، محمد سلیمانی یوسف خانی، اکبر سهرابیان، مهدی شوشتری، هادی شوشتری، علی قربان نژاد، پوران قهرمانلویی، نصرالله کمالیان، علی اصغر محمدیان صبحی و محمدرضا موفق ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه کاشمر و بردسکن و خلیل آباد
محمدرضا اسکندری، غلامرضا جعفرپور، محمدرضا خباز، حسین رجبی، قاسم سالاری، مهدی سلیمی، حسین محزون، محمدرضا مقدم و محمد تقی منجذبی ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه گناباد
مهران دادگر، سید محمود مدنی بجستانی، محمدرضا نظرنژاد بجستانی و محمد حسن هجرتی ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه مشهد و کلات
محمود ابراهیمی، محمد کاظم ابراهیمی خرم‌آبادی، جواد آرین منش، محمد مهدی اژیر،‌ مسعود افشار، محسن اکبری، قدرت‌الله امام وردی، حسین امینی، امیرعباس آیت‌اللهی، مسلم بهادری، عباس بهزادی مقدم، علیرضا پائینی، حسن پرسا، سید محسن پنج تنی، مهدی تحققی علیائی، حسن تعلیم دهنده قوچان عتیق، ارسلان ثابت سعیدی، علی اصغر جعفری، حسن جمشیدی، حمید حسین نژاد محمد آبادی، سید حسین حسینی، سید رضا حسینی راد، سید جواد حسینی طباطبایی، جلیل خادم، نجمه خدادادی، فریبا خوش منظر، احمد دیناری، جلال ربانی فر، عبدالرضا رحمانی فضلی، سید حسن رسولی، حسین زرین زاده، بابک زوار رضا، علی سرافراز یزدی، محمد سلطان آبادی، محسن شریعتی، حسین شریفی، مسعود شفافی زنوزبان، علیرضا شیرازی حسینی دخت، غلامحسین صاحبی، علی صالح‌آبادی، علی ظفرزاده، محمد هادی عرفان، سید محمد عسگری زاده، سید موسی فاطمی خراسانی، علی اکبر فرطی ازغندی، معصومه فریدونی، اعظم قاسمی، علی قاضی، محمد قربانی، عبداله قنبری، سینا کوثری موحد، سید محمد جواد کوچک خراسانی، یحیی مدنی فرد، مسعود مهدوی فیض‌آبادی، علی اکبر نبی‌زاده، محمد علی وحدتی بنا، محمد ابراهیم وطن دوست مقدم و مجید یوسفی محمد‌آباد.

* حوزه انتخابیه نیشابور
مسعود ابراهیمی، محمد صادق اردمه، ‌مجید اشراق، حسین انصاری راد، حسن برزنونی، سوسن بلائی، محمد پورفرخ، حسین جوادی، سید علی حسینی، محمد حصاری، رضا خسروی، حسن خلیل آبادی، حسن خیری، محمد دانشره، محمدرضا دولت آبادی، محمد رستمی، سید محمود رضائیان، مطهره سخاوتی، محمد رضا سوقندی، علی اصغر صدیقی، حسینعلی عدالتی نژاد، مسعود غیاثی فرامرز، علی اکبر گلستانی، افشین مرشدیان، غلامحسین مظفری، احمد همت آبادی و محمد باقر واعظی.

**‌ استان خراسان شمالی
* حوزه انتخابیه بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان
میرعلی احمدی، محمدکاظم توحیدی، عزیزاله جعفری، حسن حاج طالبی، مرتضی صادقی، رحمانقلی قلی زاده، اسحق گشواد، مجید یزدانی.

* حوزه انتخابیه شیروان
محمد حسن پیرزاده، فردین حسنی قلعه حسن، محمدرضا حسین نژاد وین، محمد علی داوریار،‌ آدینه محمد سویدانلوئی، علی عاکف، عبدالرضا عزیزی و محمد نوری یامی.

**‌استان خوزستان
* حوزه انتخابیه آبادان
ناصر اقبالی، محسن الکعبی، اقبال انصاری، حبیب انصاری، محمد سعید انصاری، سید علی بحرینی مقدم، محمد حسین بختیاری، جاسم پور انصاری، سیده فرحناز داوری، ایرج صفاتی، علی عبدالهی ارپناهی، نجف فرزان، غلامرضا فیروزی، صفرعلی قنوائی، عامر کعبی، محمد گذاری، یونس محمدی، محمد سعید محمودی، جلیل مختار، سید یونس موسوی، سید علی موسوی جرف، سید حسین موسوی رابطی، عبدالامیر نیک نژاد و سید ذهب هاشمیان.

* حوزه انتخابیه اندیمشک
امین آرام، کورش بزرگی، عزیزاله جودکی راد، محمد حبیب زاده، فریدون حسنوند، شهلا سهرابی صمیرد، محمد تقی صفری، جهانبخش قلاوند، ماشاءاله قلی کیانی، عبدالحسن مختاری نیا، سید رضا موسوی نیا و امیر یاموسی.

* حوزه انتخابیه اهواز
محمدرضا آقا سلیمان، داریوش ابوالفتح نژاد، وحید احمد فخرالدین، حسین اسلامی، سیامک بختیاری، عبدالمهدی بخشنده، سید فرج پور فرجی، غلامرضا نقوی، محمد نقی زاده، محمد صادق چیت ساز، ابراهیم حاجی دولو، سید سعید حجازی، محمد حیسن پور، علی حسین حسین زاده، سید شریف حسینی، نادر حمید، نجمه حمید، منصور حیدری، محمد خالدیان، مسعود درخشان فرد، مرتضی دشت بزرگ، اقباله ذاکر حسینی بندرکی، سید محمد صادق رشیدی فرد، آذر زمان پور، آرش زنگنه،‌ عبدالعزیز ساعدی نیا، قربانعلی سعادت نیا، سعید سعیدی، حیدر سواری،‌ ناجی سواری، جاسم شدیدزاده، رامین شیروی، زیبا صالح پور، عبدالمحمد طرفی مولا، جواد طریری، جمال عالمی نیس، فاخر عبدالخانی، علی عماد، فرخ فریدیان، صفدر کرد زنگنه، منوچهر کرد زنگنه، حمید قاطع پور خزینه، منصور گچی شوشتری، عبدالحسین محبی عفت نژاد، حسین علی مختاری، امیر هوشنگ مستجیر، علیرضا مشکین فام، احمد موسوی، سید حمید موسوی، نیلوفر میکائیلی بارزیلی، غلامرضا نام‌آور، سعید نژاد خلاقی، کامیار نقاش پور، اسماعیل هراسی پور و پروانه ولوی.

* حوزه انتخابیه ایذه و باغملک
خداکرم افکار، محسن اورکی کوه شور، حاجت مراد ترابی، مسعود حمزه پور، مسعود خلیلی بلوطگی، حجت‌اله درویش پور، علیرضا دهقانی، جمشید سلحشور، هدایت‌اله سلحشوری، محمود شالویی، رستم عبدالعلی زاده، محمود کیانی موردی، هوشنگ محمدی، علی نظر مصیبتی، سید عباس موسوی، سید نوروز علی موسوی، محمد نجاتی پور و علی نوذرپور.

* حوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
مرتضی ابوعلی، محمدرضا بهرامی، شمس‌اله بهمنی، خلیل حیات مقدم، اسمعیل سلیمانی نسب، علیرضا شریفی، سید محمد صالحی زاده، سید عباس صفرپور گل اسفیدی، علی اکبر عباسی لرکی، محراب فلاحی، جمشید قنواتی و صمد مهرپویا.

* حوزه انتخابیه بهبهان
شاهرخ بهادر قنواتی، بهروز حقیقت، ولی‌اله شجاع پوریان، عبدالهادی فقهی زاده، سید محمد مدرس موسوی بهبهانی، حمیدرضا ورزشی و عباس آبیار.

* حوزه انتخابیه خرمشهر
سید جواد ادریس پور، سید عبدالعباس بحرالعلومی فرد، سید موید تابش، مرتضی جزایری اصل، محمد صادق حیدریان، عارف علی زاده، عبدالرزاق کعبی نژادیان، محمد نظارات و هاشم یوسف نژادیان.

* حوزه انتخابیه دزفول
جهانگیر پورهنگ، حاجیعلی حسن هیودی، سید محمود رشیدی فرد، داریوش زلفی، اسداله سرفراز، سید علی سید اقامیری، امیر حسین شیروی، عزت‌اله عسگری پور و علیرضا مختاری زاده.

* حوزه انتخابیه دشت آزادگان
رحیم الهانی سحر، عباس بنی اسد، جاسم جادری، حبیب خلفی، مجید داغری، عبدالحسین زابیان، توفیق ساکی، قاسم ساکی، هاشم سواری، علی طرفه، جاسم مزرعه، سید مهدی موسوی و آرش بلائی.
* حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

خلیل امیری زاده بهبهانی، محمدرضا بهمنی، فرزانه رحمانی، محمد مراد مانگشتی، اقبال محمدیان و محسن مصیبتی.

* حوزه انتخابیه شادگان

حسین بنی اسد، احمد عیسی پور، حسین کاملی، عیسی مقدمی زاد و مجید ناصری نژاد.

* حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

حسین آقائی جنت مکان، علی اصغر اسدی، محمد حسین امام موسوی، سعید ایزدیان، علی بلدی، باقر بورد، قاسم پاپی زاده، عزیز ترکی زاده، محمد حسین رجبی، سید محمد سادات ابراهیمی، فاخر سالم پور، محمد حسن صابرزاده، امید صباحی خواه، امیرحسین فتاحی، سید محمدظاهر موسوی زاده، محمد حسن نجارزاده و محمد رضا نیکنام.

* حوزه انتخابیه مسجد سلیمان ولائی و بخش هفتگل

علی بهرامی، اسماعیل جلیلی، یونس شجاعی برجوئی، حیدر مدملی، احمدرضا مراد حاجتی، جهانگیر موری صفی زاده و مرادعلی ورناصری قند علی.

**‌ استان زنجان

* حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره
مهرداد حاجی خانی، سیده احترام حبیبی ابهری، محمدرضا خان‌محمدی خرمی، پروانه سلطانی، هوشمند صفائی، رحیم عزیزی، حجت‌الله عسگری، شاهپور علایی مقدم، نقی مجتهدی، مصطفی مرسلی و سید قاسم موسوی.

* حوزه انتخابیه خدابنده

نی اسکندری، علی اکبری، محمد پیران، محمدابراهیم خوئینی، علی اکبر دشتکی حصاری، ابوالفضل سلیمانی و محمد مهدی محمدی.

* حوزه انتخابیه زنجان و طارم

مسعود آذرگشسب، جلال اسمعیلی، سعید بهمنی، یوسف بیانلو، غلامحسین جعفری، احمد حکیمی پور، محمدرضا حسن پور، محمدرضا حسنلو، مسعود رضا خوشنام،‌ مجید دوبرانی، علی سلطانی، اردشیر سنایی، احمد علی صاحب تاسی، بهرام صالحی، کاظم صمدیان، پروانه طارمی، رحمان طاهری، محسن علیمردانی، عباس فرخی، حسین فصاحتی، عباس محمدی، علی محمدی، حسین مهدیون،‌ مجید ناصحی مقدم، سعداله نصیری قبداری،‌ حمید نوروزی و عزیزاله یونسی مجرد.

* حوزه انتخابیه ماه نشان و ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق

عباس حق نظر، سید مرتضی خاتمی، داود دستی، رباب سلیمانی، علی صالحی بهایاری، عبداله گنج خانلو، علی میرزایی پور و احمد وفایی.

** استان سمنان

* حوزه انتخابیه دامغان

مجتبی ایمانیان، عباس باقری، موسی باقری، حسن سبحانی، محمود سمیعی مقدم، سید حسین شاهین، یوسف علی نژاد برمی، علی اکبر مراتی، حیدر مطلبی نژاد، حسن ملک محمدی و عباس نصیری فرد.

* حوزه انتخابیه سمنان

مهران پورطاهریان، راضیه حاجی سلطانی، مهدی دهرویه، هادی دوست محمدی، شمس‌اله طاهر کرد، محمد علی غریب شائیان، فاطمه نسا کرد، مصطفی کواکبیان، قربانعلی مگبریان، احسان نصیری، حسین وردی.

* حوزه انتخابیه شاهرود

سید محمد حسینی، سید محمد حسینی و معصومه عامریان.

* حوزه انتخابیه گرمسار

محمدرضا اکبری، حسن جورابلو، علی جویا، احمد رهبری، علی شاه حسینی، محمود صبوری، اسماعیل عاشوری، اصغر عامری، محمدرضا گرمسروری، علی اکبر کیانی پناه و پرویز میراخورلو.

**‌استان سیستان و بلوچستان

* حوزه انتخابیه ایرانشهر و سرباز و بخش های فتوج و بنت و لاشار

کامبیر باختری، گل محمد بامری، عبدالقادر پربار، غلام محمد جهانگیری، عبدالرحمان دامنی، ممد عمر درخشان، عیسی دهانی، جلیل دهقانی، محمد قیوم دهقانی، درویش رئیسی، یحیی رئیسی، حسن شاولی بر و خلیل‌اله کمالی خمسه.
* حوزه انتخابیه چابهار و نیک شهر و کنارک

درمحمد جدگال، صفر خدیر، نبی بخش داودی، عطاء‌الله دیهیم، غلام نبی رئیسی و بشیر رئیسی.

*حوز انتخابیه خاش و نصرت آباد و میرجاوه و کورین

عبدالسلام پاکزاد، لال بخش ریگی، احمد سامانی، حمزه شهنوازی، سعید محمد شهنوازی، عبدالنبیکرد، صفا کردی، محمدرضا کردی تمندانی و باب‌الدین میربلوچ.

* حوزه انتخابیه زابل و زهک

غلامرضا اشرافی،‌ علیجان پیغان، حسینعلی جهانتیغ، سیدباقر حسینی، حسن آقا حسینی طباطبائی، نظر دهمرده قلعه نو، عباس سارائی، سیامک غفاری پور، حبیل‌الله نارونی، حیبی نورا و عباسعلی نورا.
* حوزه انتخابیه زاهدان

صفر اسلامی، یعقوب براهویی پاکزی، زهرا برهان زهی، علیرضا بندانی، پرویز بهادر زهی ریگی، محمدرضا بهاری، قادربخش جمال زهی، سید محمد رضا حسینی طباطبایی، محمدرضا خردمند، سعید درخشنده، محمد نقی رخشانی، امید ریگی، غریب ریگی، نورمحمد ریگی، حسن زارعی، فرهاد سرحدی، عبدالله شاهوزهی، موسی شه بخش، محمد حسن شیحکی، محمد طوفانی شهرکی، محمد گل عیسی زایی، محمد اسماعیل فضل فرهادی، قباد گرگیج، محمود گمشاد زهی، نظر ملک رئیسی، منصور میر، محمد علی میر مرادزهی و علی یارمحمدی.

* حوزه انتخابیه سراوان

عبدالاسلام بزرگزاده، عبدالعزیز جمشید زهی، دادخدا جنگی زهی، غلام محمد جهاندیده، دادالله دادالهی سرجو، حمید درازهی، بهمن دهواری، نوب دهواری، ملک فاضلی، حمید رضا کیدانی، ابوالحسن کریم زاده، صفر علی گرگیج و حمیدالدین یوسفی.

** استان فارس

* حوزه انتخابیه آباده و بوانات و خرمید

محمدرضا ایمانی، محمد جواد بخشی، محمد علی ترابی، رضا حسامپور، علیرضا خسروانیان، مهدی رضائی، محمد حسین شادمان حقیقی، سیدمهدی طباطبایی، علی اصغر فتاحی، مهریه فرخی، علیرضا فرود، امیر حمزه کریمی، داود محمد جانی و محمود محمدی.

* حوزه انتخابیه اقلید

سید عبدالرضا افضلی، امیرابراهیم امیری، محمد تقی ثابت اقلیدی، جمشید جرارد، محمد حسن جلیلی، ابوالقاسم رحمانی، شریف قبادی، کیومرث مولائی کردشولی، سید اکبر میرقادری، غلامرضا ناصری و احمد نیک‌فر.

* حوزه انتخابیه جهرم

سعید اشرف زاده، علی جوکار، غلامرضا رضائی، سید محمد مهدی رضوی زادگان جهرمی، صادق رهائی قطب‌آبادی، محمد مهدی شجاعی فرد و مجید گنج حیدری.

* حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت

نبی‌اله احمدی، محمد صادق ارزاقی، محمد مهدی افشاری، اسکندر بهمنی، فریبا جامع، مراد رنجبر، صفدر زارع حسین آبادی، محمد سلیمی، عبدالصالح شاکر، ابراهیم عسگری، ابوالقاسم عسگری و حسین محبی.

* حوزه انتخابیه سپیدان

عبدالرسول احمدی، منوچهر امامی، حمید شیروانی غوری، صادق غضنفری، محمد حسین فلاح مدواری، ‌علیرضا مدحت و محمود رضا نصیری.

* حوزه انتخابیه سروستان و کربال و کوار

نعمت‌اله بهزادی، اسکندر جعفری نوروزانی، رضا دارابی کواری، کرامت‌الله دهقانی، سعداله روستا طسوجی، حسن شیبانی، محمدرضا عادلیان، نادر فرار، محمود قاسمی سعادت آبادی، فرزاد مظاهری زرانی، حسن مهدی زاده، بهرام نجف پور، محمد رضا نعمتی و عبدالله هژیرنیا.

* حوزه انتخابیه شیراز

علیرضا آقا بزرگی نائینی، جعفر ای، سهیلا ابراهیمی، اکبر اجرایی، مهراب اراده جوینی، افشین اردشیر دوانی، شهریار اسدی، عباس اسکندری، مسعود اشرف زاده، علی اصغر باقری، محمدباقر باقری نژادیان فرد، ابراهیم بدیعی، کرامت بلاغی، ناصر بهاری خوب، محمود پاکشیر، سعید پروین حقیقی، علیرضا پژوهش، باقر پورشیرزاد، مهرداد توحیدی، رضا ثابت اقدم، سیروس جعفری، محمد جعفری، ابوالفتح جمشیدی مطلق، رسول حاجی زاده، رحیم حسن زاده، حیفا حمیدی، محسن خادمی، ساسان خانی، جلیل خیرات، سید احمدرضا دستغیب، علی دهقان فارسی، مصیب دوانی، مریم دیهیم، سید حسین ذوالانوار، سعید رضا رحمدار، محمد رحیمی، هدایت‌اله رحیمی، جلال رحیمیان، احسان رزاقی، مسعود رضایی، حمداله رضائی، عبدالرضا رضائی، سید ابراهیم رضوی، ابراهیم رنجبر، غلامحسین رهبر، محمد هادی روحیان، مهدی روزی طلب، عباس زارع، ابوطالب زاهدی، حسین علی ساسانی، لیلی سپهر‌ آرا، احمدرضا ستاری، سید احسان شاه امیریان، لیلا شایسته، سعید شجاعی سعدی، یوسف شمس، سیاوش شهریور، احمدرضا طالبی نژاد، ناصر طاهری بشرویه، سیدمحمدعلی طباطبائی نژاد، محمدرضا عابدی نژاد، محمودرضا عرب، فاضل فتوحی آزاد، محبوبه قاسم زاده، ‌عظیم قاسمی، همایون کتبیه، شهرام کرمی، محمد خلیل گراهم، علی مکارم نیا، پرویز محسن پور، شهرام محمدی قوام، محمدرضا محمدی کشکولی، سیروس مختار، سردار مرادی، عباس مرادیان،‌ نادر مردانی، علی مکارم نیا، بهزاد منصوری، عبدالرزاق موسوی، اسحق مولایی، جهانبخش میرزاوند، علی اکبر نکوفر، عبداله نبی زاده فرد شیرازی، اسد نصیری، علی اکبر نصیری، حمیدرضا نورانی، حسن نیلی احمدآبادی و شهناز وزیر زاده.

* حوزه انتخابیه فسا

احمد جمالی، محمد حسن دوگانی اغچغلو، داود شرافتی، رضا شیروانی شیری و سیده فاطمه هاشمی ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیر کارزین و فراشبند

ابراهیم استوار میمندی، علمدار پایانی، مهران بهزادی، ناصر پوراسمی جانی آبادی، غلام عباس خانزاده، تورج دهقانی، اسمعیل رشیدی، نادر طیبی، عین‌الله عابدی، حیدر عالیشوندی، میترا عراقی، بهمن غفوری، نادر فریدونی، سرمست فیروزی، امین‌الله فربانی کشکولی، کورش کرم پور حقیقی، وحید محمودی،‌ محمود محیط، سید یونس موسوی سرچشمه، روح‌اله نصیری و سیروس هاشم زاده.

* حوزه انتخابیه کازرون

احسان بدری طیبلو، علی اکبر بی‌نیاز، علی پیران، اسفندیار دشمن زیاری، داود دهقان، غلامرضا دهقان ناصرآبادی، امیرخسرو شجاعی، حجت‌الله صفری و غریب فاضل نیا.

* حوزه انتخابیه لارستان و خنج

قدرت‌الله احمدی، هدایت‌اله بیگلری، هوشنگ جعفرپور، علی اصغر حسنی، ناصر سلمانی، محمدحسین علی شیری، ابراهیم فرج پور، سید منصور کشفی، یوسف محبی و محمد اسماعیل یگانه فرد.
* حوزه انتخابیه لامرد و مهر

عبداله حسینی، سید حبیب حسینی المدنی،‌ سید رضی حسینی المدنی، سید محمدباقر حسینی المدنی، محمد راستی، یوسف صادقی، قاسم مقیمی و سید محمود هاشمی.

* حوزه انتخابیه مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد

بهبود استواری، عبداله استواری، عباس اورنگ، عبدالمجید ایزدی فرهادی، غلامرضا باصری، شیروان بهمنی، حسین خاتمی، غدیر خادم الحسینی، امین رحیمی، عنایت‌الله رحیمی، حبیب‌اله رشیدی کوچی، حسام رفیعی کهمینی، محبت‌اله زارع، مهراب زارع پیشه، عبدالرضا زارعی، شکراله سعیدی، سیف‌اله سلیمانی، حسن شیانپور، کریم شکوهی نژاد، سید بدیع‌اله موسوی، علی همتی و بیژن هنرور. آقای مهندس غدیر خادم الحسینی مدیر کل بانک کشاورزی

* حوزه انتخابیه ممسنی

ابوذر انصاری، امیرحسین رشیدی، امین عربی، منوچهر قائدی، سید عبدالوهاب محمدی محمد آباد، عبدالرضامرادی، جعفر هاشمی و ایرج همتی.
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net