X
تبلیغات
مای اسپید
کاندیداهای جبهه دوم خرداد در استان آذربایجان شرقی
اسامی برخی کاندیداهای جبهه دوم خرداد در استان آذربایجان شرقی به شرح ذیل می‌باشند:

*حوزه انتخابیه تبریز

1- کریم عابدی( مشارکت)
2- صفر شاسفند( مشارکت)
3- محمدرضا اسلامی( اعتماد ملی)
4- رضا پرویزی( مشارکت)
5- علی شیاری( اعتماد ملی)
6-اکبر اعلمی گرگر
7-ایران آهور
8-رضا رحمانی
9-مسعود پزشکیان
10-کریم حسین پور
11-نازیلا آصفی
12-زینب عظیمی اندریان
13-هادی غفاری
14-ابراهیم ماذون باویلی
15- محمد باقر بهشتی
16-کریم حسین زاده دلیر
17- احتشام حاجی پور( کارگزاران )
18-داود وکیلی آذر
19-ابوالفضل ثابتی
20-حمید فاضل
21- میر مهدی سید زاده خرازی
22-جواد جوادزاده
23- غفار فرزدی
24- مجید جابری

*حوزه انتخابیه بناب

1- محمد صمدفام
2-علی تشنه‌دل
3-رسول صدیقی بناب( مشارکت)
4- حیدر بصیر مجید آذر (سازمان مجاهدین انقلاب)
5- کریم وحدانی بناب
6- محمد حسن طاهری

*حوزه انتخابیه کلیبر

1- شهرام شفیعی( مشارکت)
2- علی فخر‌آذر( مشارکت)
3- نعمت همت زاده
4-یوسف حقگو
5-حسن فتحعلی زاده
6-کریم قلی ایمانی

*حوزه انتخابیه میانه

1- محمد علی مردی ( مشارکت)
2-محمد عارفی( کارگزاران)
3-سید حسین هاشمی( کارگزاران)
4-فردین فرمند
5-جمشید قنبری ممان
6- محمدرضا حاجی اصغری

*حوزه انتخابیه هشترود - چاراویماق

1-عبدالرحیم میرخانی(‌مشارکت)
2-علی موحدی( مشارکت)
3-محبوب حضرتی( مشارکت)
4-جواد لطف الله پور(مشارکت)
5-کریم عبدالهی( مشارکت)

7-محمد علی موحدی( مشارکت)
8-غفار اسماعیلی( کارگزاران)
9-صفر فضلی( مشارکت)

*حوزه انتخابیه بستان آباد

1- محمد اسماعیلی دلبری( مشارکت)
2-غلامرضا نوری( کارگزاران)
3- سلیمان امیری تیکمه داش( کارگزاران)
4- امیر ناصری نهر( کارگزاران)
5-قربانعلی آذرم
6- احمد کنعانی بندکهل
7- الیاس امیر محسنی
8- حسین کوهستانی( اعتماد ملی)

*حوزه انتخابیه اهر و هریس

1-جعفر اجتهادی
2-ارسلان کاظم پور( مشارکت)
3- عزت الله قهرمانی فرد
4-شهریار ممی خانی
5-غلامحسین مسعودی ریحانی
6-صادق بلندی
7-حسین فاتحی
8-کریم صدیقیان( اعتمادملی)
9-حسین خاکپور سرند
10-بهروز دعایی
11-یعقوب خواجه‌ای
12- قاسم معماری

*حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر

1- علی باقری پور آذریان
2-مهدی دواتگری
3- جعفر صالحی

*حوزه انتخابیه سراب و مهربان

1- یوسف داودی( مشارکت)
2-داود رفیقی
3-مجید نصیرپور سردهایی(مشارکت)
4-ابوالفضل آسیابی( مشارکت)
5-صابرقربان اوغلی
6-ناصر تفکری

*حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا

1- رضا علیزاده
2- مجتبی مرتضوی( مشارکت)
3- علی اکبر زاده( مشارکت)

*حوزه انتخابیه مرند و جلفا

1- منوچهر مونس خواه( مشارکت)
2-ابراهیم صراف ( کارگزاران)
3-سیروس سازدار( مشارکت)
4-حمید طوری
5-محمد علی حاجی کوه کمری


*حوزه انتخابیه مرند و جلفا

1- داود محمدی(مشارکت)
2-صابر امامی
3-ابوالفضل نجفی لیواری(مشارکت)
4- جواد الله پور فضل الهی(اعتماد ملی)

*حوزه انتخابیه ملکان

1- سلمان خدادادی(کارگزاران)
2- ولی عرب بلاغی(مشارکت)
3-علی رشیدی( مشارکت)
4- سعید ناطقی
5- محمد علی غفاریان( مشارکت)

*حوزه انتخابیه شبستر

1- جشمید صفیلوی قدیم
2-علی لک ( کارگزاران)
3- علیرضا کریمی باغی( مشارکت)
4- شهرام حسین زادگان( مشارکت)
5- کریم غیاصی مرادی( مشارکت)
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net