اسامی برخی کاندیداهای جبهه دوم خرداد در استان آذربایجان شرقی به شرح ذیل میباشند:
*حوزه انتخابیه تبریز
1- کریم عابدی( مشارکت)
2- صفر شاسفند( مشارکت)
3- محمدرضا اسلامی( اعتماد ملی)
4- رضا پرویزی( مشارکت)
5- علی شیاری( اعتماد ملی)
6-اکبر اعلمی گرگر
7-ایران آهور
8-رضا رحمانی
9-مسعود پزشکیان
10-کریم حسین پور
11-نازیلا آصفی
12-زینب عظیمی اندریان
13-هادی غفاری
14-ابراهیم ماذون باویلی
15- محمد باقر بهشتی
16-کریم حسین زاده دلیر
17- احتشام حاجی پور( کارگزاران )
18-داود وکیلی آذر
19-ابوالفضل ثابتی
20-حمید فاضل
21- میر مهدی سید زاده خرازی
22-جواد جوادزاده
23- غفار فرزدی
24- مجید جابری
*حوزه انتخابیه بناب
1- محمد صمدفام
2-علی تشنهدل
3-رسول صدیقی بناب( مشارکت)
4- حیدر بصیر مجید آذر (سازمان مجاهدین انقلاب)
5- کریم وحدانی بناب
6- محمد حسن طاهری
*حوزه انتخابیه کلیبر
1- شهرام شفیعی( مشارکت)
2- علی فخرآذر( مشارکت)
3- نعمت همت زاده
4-یوسف حقگو
5-حسن فتحعلی زاده
6-کریم قلی ایمانی
*حوزه انتخابیه میانه
1- محمد علی مردی ( مشارکت)
2-محمد عارفی( کارگزاران)
3-سید حسین هاشمی( کارگزاران)
4-فردین فرمند
5-جمشید قنبری ممان
6- محمدرضا حاجی اصغری
*حوزه انتخابیه هشترود - چاراویماق
1-عبدالرحیم میرخانی(مشارکت)
2-علی موحدی( مشارکت)
3-محبوب حضرتی( مشارکت)
4-جواد لطف الله پور(مشارکت)
5-کریم عبدالهی( مشارکت)
7-محمد علی موحدی( مشارکت)
8-غفار اسماعیلی( کارگزاران)
9-صفر فضلی( مشارکت)
*حوزه انتخابیه بستان آباد
1- محمد اسماعیلی دلبری( مشارکت)
2-غلامرضا نوری( کارگزاران)
3- سلیمان امیری تیکمه داش( کارگزاران)
4- امیر ناصری نهر( کارگزاران)
5-قربانعلی آذرم
6- احمد کنعانی بندکهل
7- الیاس امیر محسنی
8- حسین کوهستانی( اعتماد ملی)
*حوزه انتخابیه اهر و هریس
1-جعفر اجتهادی
2-ارسلان کاظم پور( مشارکت)
3- عزت الله قهرمانی فرد
4-شهریار ممی خانی
5-غلامحسین مسعودی ریحانی
6-صادق بلندی
7-حسین فاتحی
8-کریم صدیقیان( اعتمادملی)
9-حسین خاکپور سرند
10-بهروز دعایی
11-یعقوب خواجهای
12- قاسم معماری
*حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر
1- علی باقری پور آذریان
2-مهدی دواتگری
3- جعفر صالحی
*حوزه انتخابیه سراب و مهربان
1- یوسف داودی( مشارکت)
2-داود رفیقی
3-مجید نصیرپور سردهایی(مشارکت)
4-ابوالفضل آسیابی( مشارکت)
5-صابرقربان اوغلی
6-ناصر تفکری
*حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا
1- رضا علیزاده
2- مجتبی مرتضوی( مشارکت)
3- علی اکبر زاده( مشارکت)
*حوزه انتخابیه مرند و جلفا
1- منوچهر مونس خواه( مشارکت)
2-ابراهیم صراف ( کارگزاران)
3-سیروس سازدار( مشارکت)
4-حمید طوری
5-محمد علی حاجی کوه کمری
*حوزه انتخابیه مرند و جلفا
1- داود محمدی(مشارکت)
2-صابر امامی
3-ابوالفضل نجفی لیواری(مشارکت)
4- جواد الله پور فضل الهی(اعتماد ملی)
*حوزه انتخابیه ملکان
1- سلمان خدادادی(کارگزاران)
2- ولی عرب بلاغی(مشارکت)
3-علی رشیدی( مشارکت)
4- سعید ناطقی
5- محمد علی غفاریان( مشارکت)
*حوزه انتخابیه شبستر
1- جشمید صفیلوی قدیم
2-علی لک ( کارگزاران)
3- علیرضا کریمی باغی( مشارکت)
4- شهرام حسین زادگان( مشارکت)
5- کریم غیاصی مرادی( مشارکت)
رای ما مهندس عباس فلاح
حضور شایسته سالار گرامی اعلام می دارد که آقای علی پاشایی کاندیدای محترم هشترود را دقیقا می شناسم نه تنها مشارکتی نیست بلکه صراحتا از مشارکتی ها انتقاداتی کرده اند و اعلام انزجار می نمایند جهت اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۱۴۴۱۳۸۴۰۶ تماس حاصل فرمایید.
از دوستان آقای علی پاشایی
جعفر آسمانی
رای ما فقط دکتر داودی٪
شهرستان سراب مهربان
مرد اصلح انتخابات هشترود و چارایماق دکتر صادقی (اصولگرا)
از مدیر وبلاگ خواهش می کنم پستی رو که داده اصلاح کنه . بنده از هیچ نوع گروهی یا حزبی نیستم