سعید ابوطالب نایب رییس جریان اصولگرایان مستقل روز سهشنبه اسامی 49 تن از نامزدهای مورد حمایت این جریان در سراسر کشور را اعلام کرد. اسامی این 49 تن به تفکیک حوزه انتخابیه آنها به شرح زیر است:
دکتر علی لاریجانی، از حوزهی انتخابیه تهران
محمد خوشچهره، از حوزهی انتخابیه تهران
سید حسن شجاعی کیاسری، از حوزهی انتخابیه تهران
محمود محمدی، از حوزهی انتخابیه تهران
سعید ابوطالب، از حوزهی انتخابیه تهران
نفیسه فیاضبخش، از حوزهی انتخابیه تهران
دکتر آقامیری، از حوزهی انتخابیه تهران
دکتر میرمحمد صادقی، از حوزهی انتخابیه تهران
متفکر آزاد از حوزهی انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر،
خانم دکتر پیشگاهیفرد از حوزهی انتخابیه اصفهان،
قدرتالله علیزاده از حوزهی انتخابیه نطنز و قمصر،
علی افشاری از حوزهی انتخابیه سمیرم،
سید عبدالمجید شجاع از حوزهی انتخابیه دشتستان،
غلامرضا میرزایی از حوزهی انتخابیه بروجن،
حجتالاسلام فاکر، سرافراز یزدی و حجتالاسلام علی عسگری از حوزهی انتخابیه مشهد و کلات
احمد شریعتمدار از حوزهی انتخابیه پاکدشت،
محمدرضا مصباح از حوزهی انتخابیه دماوند و فیروزکوه،
دکتر عرب از حوزهی انتخابیه خواف و رشتخوار،
حجتالاسلام سید محمود مدنی از حوزهی انتخابیه گناباد،
حجتالاسلام ابوالقاسم مسعودی از حوزهی انتخابیه قائنات،
سید محمدصادق نیرومند از حوزهی انتخابیه نهبندان و سربیشه،
سید مجتبی علمالهدی از حوزهی انتخابیه آبادان،
فریدون حسنوند از حوزهی انتخابیه اندیمشک،
موسویزاده از حوزهی انتخابیه شوشتر،
سید احمد آوایی از حوزهی انتخابیه دزفول،
حجتالاسلام دوستمحمدی از حوزهی انتخابیه سمنان،
دکتر حسن سبحانی از حوزهی انتخابیه دامغان،
گلمحمد بامری از حوزهی انتخابیه ایرانشهر،
حجتالاسلام سید هادی ربانی، احمدرضا دستغیب و دکتر باقری از حوزهی انتخابیه شیراز
محمدحسین دوگانی از حوزهی انتخابیه فسا،
سید جمالالدین ارجمند از حوزهی انتخابیه جهرم،
قربانی از حوزهی انتخابیه فیروزآباد،
علیرضا خسروانیان از حوزهی انتخابیه آباده،
حجتالاسلام ابوترابی از حوزهی انتخابیه قزوین،
سجادی از حوزهی انتخابیه بیجار،
جهانبخش امینی از حوزهی انتخابیه کرمانشاه،
رضا جلالی از گرگان،
هاجر تحریرینیکصفت و رمضانعلی صادقزاده از حوزهی انتخابیه رشت،
سید کاظم دلخوش اباتری از حوزهی انتخابیه صومعهسرا،
حجتالاسلام مفید زمانی از حوزهی انتخابیه ساری،
عبدالهاشم یعقوبی از حوزهی انتخابیه بهشهر و نکا،
نبیالله حبیبی از حوزهی انتخابیه قائمشهر،
عباس رجایی از حوزهی انتخابیه اراک،
محمد آشوری تازیانی از حوزهی انتخابیه بندرعباس