X
تبلیغات
شیکسون
اسامی هزار وهفتصد تن از کاندیداهای مطرح مجلس در حوزه های انتخابی
استان اردبیل
«اردبیل ، نمین و نیر»
1.ولی آذروش (نماینده فعلی مجلس ، اصلاح طلب)
2علی محمد غریبانی(اصلاح طلبان)
.3.جواد صبور (فرماندار مستعفی اردبیل.اصولگرا)
4.ودود محمدی (بخشدار مستعفی سرعین)
5.بابانژاد (بخشدار مستعفی شهر نیر)
6.سید مهدی جوادی (اعتماد ملی)
7.ابراهیم محمدی خلفلو (مدیر کل مستعفی تعزیرات حکومت استان )
8.قاسم محمدی(مشاور مدیر عامل بانک کشاورزی ، منفرد)
9.نورالدین پیرموذن (نماینده فعلی مجلس.فراکسیون اقلیت)
10.حسن نوعی اقدم ( نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
11.مالک رضایی
12.مهنازآذرنیا (اعتماد ملی)
13.کمال الدین پیرموذن(شهردار سابق،اصلاح طلبان)

«خلخال و کوثر»
1.سید غنی نظری(معاون فرهنگی مستعفی اداره کل ارشاد استان ، منفرد)
2.مهرانگیز مروتی (نماینده فعلی مجلس)
3.عزیزی(مدیرکل سابق هلال احمر استان ، اصولگرا)
4.داداشی (اعتماد ملی)
5.سید حامد مدنی(فرماندار سابق نقده)

«گرمی و دشت مغان»
1.ولی اسماعیلی(اصولگرا)
2.ناصر نصیری(نماینده فعلی مجلس ،کاندیدای اصلاح طلبان)
3.حسن نیکنام (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
4.میر قسمت موسوی

«پارس آباد ، بیله سوار»
1.سلیمان فهیمی گیگلو (نماینده فعلی مجلس)
2.حبیب برومند

«مشکین شهر»
1.ولی ملکی (نماینده فعلی مجلس)
2.سلیمان وظیفه(بازنشسته سپاه ، جبهه متحد)
3.خلیل آقایی (اعتماد ملی)

استان آذربایجان شرقی
«تبریز ، اسکو و آذر شهر »
1.اکبر اعلمی ( نماینده فعلی مجلس)
2.رضا عبادی (رییس سازمان میراث فرهنگی استان ، جبهه دوم خرداد)
3.محمدعلی سبحان اللهی (استاندار سابق آذربایجان شرقی ، جبهه دوم خرداد)
4.فریدون درویش زاده (معاون وزیر مسکن و شهرسازی دولت خاتمی ، جبهه دوم خرداد)
5.دکتر متفکر آزاد (رییس دانشگاه تربیت معلم آذربایجان ، اصولگرا)
6.غلامرضا شافعی ( وزیر صنایع دولت خاتمی ، جبهه دوم خرداد)
7.رسول جلیل زاده ( نماینده ولی فقیه در سپاه استان )
8.رضا رحمانی (نماینده فعلی مجلس)
9.کریم عابدی ( معاون سابق سیاسی - امنیتی استانداری آذربایجان، مشارکت)
10.عشرت شایق ( نماینده فعلی مجلس )
11.سرهنگ برپور (فرمانده سابق سپاه تبریز ، کاندیدای جبهه متحد)
12.محمد حسین فرهنگی ( نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
13.سید محمدرضا میرتاج الدینی ( نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد )
14.سید وحید پیمان (روزنامه نگار)
15.مجید باقرپور ( مدیرعامل مستعفی بانک ملت استان )
16.حجه الاسلام حمید صبری
17.دکتر لواسانی ( عضو شورای شهر تبریز)
18.ایوب بنی نصرت(قهرمان ملی کشتی )
19.دکتر منادی (دانشگاهی)
20.شکور اکبر نژاد(رئیس شورای شهر دوم تبریز )
21.پرویزی (پزشک)
22.جبارزاده (نماینده فعلی مجلس)
23.دکتر نجفی(معاون مستعفی آموزش و پرورش )

«مراغه و عجب شیر»
1.سید مصطفی سید هاشمی(نماینده فعلی مجلس)
2.مهدی دواتگری (قاضی ، اصولگرا)
3.علی باقر پورآذریان (وکیل دادگستری)
4.رضا قنادی(وکیل دادگستری)
5.حمیدی(مدیر اداره راه استان)
6.مهندس سلام الله زاده ( حامیان دولت)
7.مهندس فیاضی(جبهه دوم خرداد)
8.مهندس خباره ( اصولگرا)
9.خانم نازلیان ( حزب همبستگی)

«میانه»
1.سید حسین هاشمی(نماینده فعلی مجلس)
2.سید بهلول حسینی(نماینده فعلی مجلس)
3.دکتر فرمند (معاون پارلمانی سابق دانشگاه آزاد)
4.مهندس حاج اصغری
5.مهدی اسماعیلی (دبیر آموزش و پرورش ،اصولگرا)
6.حجه الاسلام نور محمدی(رئیس دادگستری هشترو د ، اصولگرا)
7.عارفی(قائم مقام سابق مخابرات استان)
8.دکتر محمد علی مددی (رئیس شورای شهر ، منفرد)

«شبستر»
1.فیروز پور محمد (عضو شورای شهر صوفیان ، اصولگرا)
2.کریم غیاثی مرادی(نماینده فعلی مجلس)
3.علی سروش(بازنشسته کادر علمی ارتش)
4.دکتر لک(رئیس سابق دانشگاه آزاد شبستر)
5.مهندس صدیق (مدیر کل راه و ترابری استان تهران)
6.نصیبی(مدیر حراست پتروشیمی تبریز ، حامیان دولت)
7.دکتر حسن زاده(پزشک)
8.جمشیدصفلو(بخشدار سابق بستان آباد ، کاندیدای ادوار گذشته)
9.محمدی(کارشناس اداره کشاورزی ارومیه ، کاندیدای ادوار گذشته)
10.علیرضا کریمی(بخشدار سابق تیکمه داش ، اصلاح طلب)
11.بلال دهقان ( دبیر ، اصولگرا)
12.مطهری کوزه کنان (رئیس ستاد انتخاباتی احمدی نژاد در شبستر ، حامیان دولت)
13.خیرالله عسگر پور(مدیر حراست دانشگاه ازاد شبستر، اصولگرا)
14.دکتر وحدانی (کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
15.- عطاالله هاشمی (عضوشورای مرکزی خانه کشاورز ایران ، اصلاح طلب)
16.دکتربناه بور (کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
17.علیلو (کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
18.رسول واعظ (رییس کمیته امداد)
19.امیر مصباحی شبستری (معاون جهاد کشاورزی شهرستان وعضو شورای شبستر)
20.دکترامین نوروزی (عضو شورای شبستر)
21.مهندس عدلی (کارشناس بنیاد مسکن شبستر)
22.دکتر امین لو (نماینده اسبق شهرستان مدیرکل درمان وزارت بهداشت)
23.دکتر محمد مجتهد شبستری
24.مرتضی آهنگر
25.داوود نبی محمدی (دبیر)
26.محمد سلطانی (رئیس سابق بانک ملی صوفیان)
27.رحمان ارشدی (فرماندار سابق اسکو )
28.دکتر صاحبی (رئیس دانشگاه آزاد واحد صوفیان ، کاندیدای ادوار گذشته )


«هشترودو چاراویماق»
1.غفار اسماعیلی(نماینده فعلی مجلس، جبهه متحد)
2.دکتر اکبر صادقی(دانشگاهی ، حامیان دولت)
3.محبوب حضرتی (اعتماد ملی)
4.وحید محمودی
5.شیری7.عبداللهی
6.موحدی
7.لطف الله پور

«کلیبر »
1.ارسلان فتحی پور (نماینده فعلی مجلس، اصولگرا)
2.مهندس مرتضی اکبرپور (معاون ستاد حوادث غیر مترقبه وزارت کشور، اصولگرا)
3.قلیزاده ( نماینده دوره ششم مجلس)

«اهر»

حوزه انتخابیه اهر-هریس شهرستان اهر

1.مهندس عباس فلاح(سرتیپ سپاه.استاد دانشگاه. اصولگرا)

2.مهندس خواجه ای (استاد دانشگاه)

3.معماری (نماینده 3 دوره مجلس)

4.ولی الله دینی (نماینده فعلی)

استان آذربایجان غربی
« ارومیه »
1.اسدالله لطف عطا (مدیر کل سابق اوقاف ، فرماندار اسبق ارومیه ، اصلاح طلبان)
2.سید ذاکر(قاضی ، اصولگرایان )
3.بیت الله جعفری (نماینده ادوار قبلی مجلس ، اصولگرایان)
4.فرامرز فتح نژاد ( مسئول سابق دفتر حفاظت منافع ایران در آمریکا ، اصولگرایان)
5.محمد صادق فتح اللهی (عضو سابق شورای شهر ، اصولگرایان)
6.رضا محبوبی(مدیر کل سابق در استانداری آذربایجان غربی ، اصولگرایان )
7.ملارضا عبدالله زاده (روحانی اهل سنت)
8.راضیه پور حیدر (مسئول حوزه علیمیه خواهران ارومیه ، اصولگرایان)
9.شهربانو امامی (نماینده دوره های پنجم و ششم مجلس ، کاندیدای اصلاح طلبان )
10.عباس خورشیدی (معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی ، کاندید اصلاح طلبان)
11.جواد آقا زاده (رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی )
12. عبد الرحمان نقشین ( رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان)
13. جواد جهانگیرزاده ( نماینده فعلی مجلس)
14.محمد علی آقایی ( رییس سابق همیاری شهرداری های آذربایجان غربی ، اصولگرایان )
15.مجید اسم حسینی ( معاون دانشکده علوم دانشگاه ارومیه ، اصلاح طلبان )
16.خانم مدرسی ( استاد دانشگاه ، اصلاح طلبان )
17.عادل ناصری ( معاون فرمانداری اشنویه )
18.سراج الدین الهی ( وکیل)
19. مسعود پزشکیان ( وزیر بهداشت دولت خاتمی ، جبهه دوم خرداد)

«میاندوآب»
1.جهانبخش محبی نیا(نماینده فعلی مجلس)
2.اسدالله تابع(نماینده فعلی مجلس)
3.محسن راثی (نماینده ادوار گذشته ، اصلاح طلب)


استان اصفهان
«اصفهان»
1.حمید رضا فولادگر (نماینده فعلی مجلس ، حامیان دولت)
2.حسن کامران دستجردی (نماینده فعلی مجلس ، منفرد)
3.حجه الاسلام صالحیان (رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ، جبهه متحد)
4.خانم سلیحی (اصولگرا)
5.مدنیان (رئیس سابق آموزش و پرورش استان ، جبهه دوم خرداد)
6.خانم پیشگاهی فرد (اعتدال و توسعه)
7.محمد تقی رهبر(نماینده فعلی مجلس ، حامیان دولت)
8.مبلغ(معاون سیاسی وزارت کشور دولت قبل ، جبهه دوم خرداد)
9.حجتی ( مدیر کل سابق جهاد کشاورزی ، مشارکت)
10.مقتدایی(مجری شبکه تلویزیونی اصفهان ، حامیان دولت)
11.حسین آذین(معاون مستعفی سیاسی امنیتی استانداری ، حامیان دولت)
12. سید مهدی ابطحی(رئیس ح.زه های علمیه منطقه 4 کشور، جبهه متحد)
13.دکتر نصر اصفهانی ( دانشگاهی ، پیروان خط امام و رهبری )
14.تاج الدین (جبهه دوم خرداد)
15.خانم مصوری منش(نماینده دوره ششم مجلس ، مشارکت)
16..علی نصر اصفهانی(پاسدار بازنشسته ، حامیان دولت)
17.کریم شهرزاد(نماینده ادوار گذشته مجلس)
18.حسین استکی(نماینده فعلی مجلس)
19.خانم اخوان بیطرف(نماینده فعلی مجلس)
20.ملک پور (جبهه دوم خرداد)
21. سید محمود تاجزاده (دبیر کمیسیون فرهنگی ، منفرد)
22.نوارچیان (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
23.شریعتی (دانشگاهی ، مشارکت)
24.دکتر تقی انصاری (بازنشسته سپاه)
25.سید محمود حسینی(استاندار سابق ، مشارکت)

«نطنز و قمصر»
1. قدرت الله علیزاده
2.مسعود کریمپور
3.علی باغبانیان (نماینده فعلی)
4.کوروش رادفر ( کاندیدای اصلاح طلبان)
5.حسین خادمی (کارمند فعلی مجلس ، اعتماد ملی)

«برخوار و میمه»
1.سید محمود حسینی دولت آبادی ( نماینده فعلی ، حامیان دولت)
2.ابوالفضل عرب زاده (دانشگاهی، اصولگرا)
3.محمدرضا ناصری (اصولگرایان)
4.محمدی(نماینده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)
5. مهدی ناصری(داماد آقای شوشتری )
6.غضنفری(فرماندار سابق ، جبهه دوم خرداد)
7.عباس بابایی ( معاون سابق آموزش و پرورش ، اصولگرا)
8.رضاعلی نوروزی(رایحه خوش خدمت)

«خمینی شهر»
1.سید محمود ابطحی(نماینده فعلی مجلس)
2.مهندس خدایی(جبهه دوم خرداد)
3.جواد ابطحی (رئیس سابق هئیت نظارت شورای نگهبان)
4.حجه الاسلام موسوی(عضو سابق شورای شهر، اصولگرا)
5.مصطفی میردامادی(برادر امام جمعه ، جبهه دوم خرداد)

«شهرضا و سمیرم سفلی»
1خدادی(عضو پیشین شورای شهر)
2.عوض حیدر پور شهرضایی(نماینده فعلی مجلس)
3.رمضانپور(نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی)
4.علیرضا سلطانی(دانشگاهی)
5.کمیل طیبی (دانشگاهی)

«سمیرم»
1.علی افشاری(نماینده فعلی مجلس)
2.جعفری(کاندیدای ادوار گذشته مجلس ، اصولگرا)

«لنجان»
1.علی محمد نمازی(مدیر آموزش و پرورش ، اصلاح طلبان)
2. بهرامی(مدیر کل مستعفی سیاسی امنیتی استانداری ، حامیان دولت )

«مبارکه»
1.سید محمد جعفر سادات موسوی (نماینده فعلی مجلس)
2.بهرامی(نماینده ادوار گذشته ، اصلاح طلبان)
3.کاظم یزدانی (اصولگرا،دانشگاهی)

«گلپایگان و خوانسار »
1.منصور یاوری (نماینده فعلی مجلس)
2.سمیعیان(جانشین سابق فرماندهی سپاه استان)
3.حجه الاسلام نکونام(مشاور عالی قوه قضاییه)

«فریدن و فریدون شهر»
1.بهمن محمدی(نماینده فعلی مجلس)
2.ناصری(پاسدار بازنشسته ، حامیان دولت)
3. کیان ارثی(نماینده ادوار گذشته مجلس از فریدن ، اعتماد ملی)
4.شریعتی (فرماندار سابق فریدن ، جبهه دوم خرداد)
5.علیرضا یزدانی (مدیر کمیته امداد ، اصولگرا)

«فلاورجان»
1.حبیب الله اسماعیل زاده (نماینده فعلی مجلس)
2.بهرامی(مدیر کل مستعفی سیاسی امنیتی استان)
3.حجه الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی

«نائین»
1.حسین حسنی(نماینده فعلی مجلس)
2.مهندس شایسته
3.رضوی(نماینده ادوار گذشته ، جبه دوم خرداد)

«کاشان»
1.اصغر گرانمایه پور(نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر توفیقی(کاندیدای اصلاح طلبان)
3.دکتر زارع (رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان)
4.حسن فدایی

«اردستان»
1.سید مصطفی طباطبایی (نماینده فعلی مجلس)

استان ایلام
«ایلام»
1.فریدون همتی (نماینده غعلی مجلس، اصولگرا)
2.دکتر قنبری ( نماینده فعلی مجلس، اصلاح طلب)
3.علی عسگر احمدی (مدیر کل سابق آموزش و پرورش )
4.علی اکبر بسطامی (مدیر کل مستعفی کمیته امداد )
5.یزدان بخش شریفی(مدیر کل اجتماعی مستعفی استانداری، حامیان دولت)
6.علی حسین باباییان (معاون مستعفی آموزش و پرورش شیروان و چرداول، اصولگرا)


استان بوشهر
«بوشهر وگناوه و دیلم»
1.اسماعیل تبادار ( استاندار سابق بوشهر ، کاندیدای جریان اصلاحات )
2.قائد زاده (فرماندار سابق بوشهر ، کاندیدای جریان اصلاحات)
3.دشتی زاده
4.شکرالله عطارزاده ( نماینده فعلی مجلس ، حامیان دولت )
5.جمیری( مسئول سابق هیئت نظارت استان )
6.جمهیری ( معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان )
7.یونس خسرووانی

«دشتستان »
1. سید عبد المجید شجاع ( نماینده فعلی مجلس)
2.جوانشیر کدخداپور(اصلاح طلبان)
3. حشمت الله جعفری
4.محمد قلعه گلابی
5.اپوب پاپری ( شهردار سابق برازجان )
6.مهدی یوسفی ( دانشگاهی )
7.محمد رضا ایرج زاده ( رییس آموزشکده فنی و حرفه ای در بوشهر )
8.غلامرضا اسکندری (رییس سابق بانک سپه استان ، جبهه متحد )

«دشتی و تنگستان »
1.علوی نژاد ( مدیر کل مستعفی توسعه منابع انسانی وزارت کشور )
2.سید محمد مهدی پور فاطمی ( نماینده فعلی مجلس )
3.عبدالصمد دولاح (حامیان دولت )
4.حجت الاسلام نمازی (عضو خبرگان رهبری ، حامیان دولت )
5.ماشاالله حیدر زاده ( دبیر حزب همبستگی )
6.زمانی (کاندید اصلاح طلبان )
7. شهریاری ( معاون سابق وزیر امور اقتصادی و دارایی ، جبهه متحد )

8. دکتر غلامرضا نادری زاده

«دیر و کنگان»
1.عبدالحسین اکسیر ( فرمانده سابق دشتستان ، کاندیدای اصلاح طلبان )
2.حسین کنگانی (کاندیدای اصلاح طلیان)
3.قیصر صالحی(نماینده فعلی مجلس)
4.اسدالله علمداری
5.عبدالله حاجیانی (نماینده دوره ششم مجلس)
6.علی کرمی(کاندیدای اصلاح طلیان)
7.عسگر جلالیان(جبهه متحد )
8.موسی احمدی(حامیان دولت )
9.کامبیز یوسفی(فرمانده سابق جم ، کاندیدای اصولگرایی)

استان تهران
«تهران ،ری ، شمیرانات و اسلامشهر»
1.علی لاریجانی(دبیر مستعفی شورای عالی امنیت ملی)
2.دکتر علی اکبر ولایتی(وزیر اسبق وزارت خارجه)
3.سید مهدی طباطبایی (نماینده فعلی مجلس)
4.حسن روحانی ( دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی)
5. سید محمد میر محمدی (نماینده فعلی مجلس از قم)
6.اسماعیل گرامی مقدم (نماینده فعلی مجلس از بجنورد ، حزب اعتماد ملی)
.7.دکتر مظاهری(معاون دانشگاه آزاد ، فرزند آیت الله مظاهری)
8.علیرضا محجوب(نماینده فعلی مجلس ، خانه کارگر)
9.سهیلا جلودارزاده(نماینده فعلی مجلس ، خانه کارگر)
10.رضا طلایی نیک (نماینده فعلی مجلس از کبودر آهنگ)
11.محمد خوش چهره (نماینده فعلی مجلس،اصولگرایان مستقل)
12.سید حسن شجاعی کیاسری(نماینده فعلی مجلس از ساری، اصولگرایان مستقل)
13.محمود محمدی(نماینده فعلی مجلس از آباده ، اصولگرایان مستقل)
14.سعید ابوطالب (نماینده فعلی مجلس،اصولگرایان مستقل)
15.مرتضی حاجی(کاندیدای کارگزاران)
16..محمد شریعتمداری(وزیر اسبق بازرگانی)
17.سیف الله داد (اصحاب فرهنگ و رسانه )
18. حجت الاسلام مسلم اکبری (مشاور کمیسیون امنیت ملی)
19.حسن غفوری فرد(نماینده فعلی مجلس ، جمعیت وفاداران)
20.اسدالله بادامچیان(موتلفه اسلامی)
21.معصومه رضایی (جمعیت زنان اصولگرا)
22.اسحاق جهانگیری(کاندیدای کارگزاران)
23.سید محمود دعایی(کاندیدای کارگزاران)
24.حبیب الله بیطرف(کاندیدای کارگزاران)
25.رسول منتجب‌نیا (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
26.جواد اطاعت(کاندیدای حزب اعتماد ملی)
27.محسن کوهکن(نماینده فعلی مجلس ، کاندیدای جامعه اسلامی نمایندگان ادوار )
28.عیسی علیزاده (دانشگاهی ، حامیان دولت)
29.امیر رضا خادم(نماینده فعلی مجلس ، اصحاب فرهنگ و رسانه)
30.یحیی آل اسحاق(موتلفه اسلامی)
31.32.رضا حجتی (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
33.فاطمه گودرزی (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
34.رضا قاسمی( حقوق دان)
35.ابراهیم امینی (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
36.محمدجواد حق ‌شناس (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
37.محمد قمی (نماینده فعلی مجلس از پاکدشت ، اعتماد ملی)
38.علی عسگری(رئیس سابق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)
39.محمد رضا باهنر (نماینده فعلی مجلس ، کاندید جامعه اسلامی نمایندگان ادوار)
40.محمد مهدی حیدریان(معاونت سینمایی سابق وزارت ارشاد، اصحاب فرهنگ و رسانه)
41.دکتر علی آیینه ساز(کاندیدای دانشگاهیان)
44.مجید انصاری(کاندیدای کارگزاران)
41. مسعود زریبافان (رایحه خوش خدمت)
42..خانم سقطی (کاندیدای اعتماد ملی)
43.حسن بلخاری(کاندیدای دوره هفتم مجلس ، اصولگرا)
44.علی منتظری(رئیس سابق جهاد دانشگاهی)
47.فاطمه فرهنگخواه(کاندیدای دوره ششم مجلس)
48.پرویز سروری (نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
49.مجتبی رحماندوست ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
50.ابوالفضل شکوری (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
51. شکور امیدی(پزشک)
52.محمدرضا راه ‌چمنی (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
53.مرتضی الویری (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
54.محمدرضا عباسی فر (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
55.اسماعیل اکبری (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
56.الیاس نادران(نماینده فعلی مجلس)
57.غلامرضا مصباحی مقدم(نماینده فعلی مجلس، سخنگوی جامعه روحانیت)
58 .احمد برومند(مسئولان سابق آموزش وپرورش،عموزاده دکتر احمدی نژاد)
59.مجتبی مشیری ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
60. علی ذبیحی ( حامیان دولت)
61.مهندس میریان(جامعه مهندسین)
62.امیرعلی امیری(جبهه اتحاد ملی)
63.لطف الله فروزنده(جمعیت ایثارگران)
64.محمد علی رامین(رایحه خوش خدمت)
65.حسین عبده( کارگزاران)
66.مریم بهروزی(جامعه زینب)
67. مرضیه وحید دستجردی(جمعیت زنان اصولگرا)
68.دکتر علی مطهری(فرزند علامه شهید مرتضی مطهری)
69.عباسعلی اختری(نماینده فعلی مجلس)
.7.عماد آبشناس ( نهاد های مردمی )
71-سید شهاب الدین صدر (جبهه متحد)
72- علیرضا زاکانی (نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
73.ناهید پاپیان(زنان اصولگرا)
74.طاهره رحیمی(زنان اصولگرا)
75.لاله افتخاری(زنان اصولگرا)
76.شاکری(زنان اصولگرا)
77.نفیسه فیاض بخش(زنان اصولگرا)
78.الهیان(زنان اصولگرا)
79.توران ولی مراد (زنان اصولگرا)
80.محمد باقر نوبخت(اعتدال و توسعه)
81.حسین مظفر(نماینده فعلی مجلس)
82.علیرضا سجادپور(سینماگر،رایحه خوش خدمت)
83.محمدرضا مرندی(دانشگاهی ، اصولگرا)
84.الهام امین زاده(نماینده فعلی مجلس)
85.دکتر سعید صادقی(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)
86. مرجان شیخ الاسلام ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
87.مهدی محمد نبی (دبیر کل فدراسیون فوتبال)
88.داریوش کاردان ( اصحاب فرهنگ و رسانه )
89.حجه الاسلام عبدالمقیم ناصحی(عضو اللبدل شورای شهر تهران)
90.صادق وکیل پور(کاندیدای میاندوره ای مجلس هفتم در تهران)
91.عباس کریمی (رئیس دانشکده حقوق دانشگاه تهران ، اصولگرا)
92.روح الله مصباح مهر (معاون پارلمانی سازمان بازرسی کل کشور ، اصولگرا)
93.عادل آذر (نماینده فعلی مجلس،جبهه اتحاد ملی)
94.سید محمد صفی زاده (مدیر مسئول نشریات ابرار ، اصولگرا)
95.فاطمه کروبی (اعتماد ملی)
96.دکتر میر محمد صادقی (حقوقدان ، سخنگوی پیشین قوه قضاییه )
97.دکتر طوبی کرمانی (مدیر کل پیشین سازمان فرهنگ و ارتباطات، اصولگرا)
98.طه عبد خدایی (معاون پیشین پارلمانی سازمان فرهنگ و ارتباطات)
99.دکتر آقامیری ( معاون دانشگاه شهید بهشتی)
100.علی شکوهی (توسعه ایران اسلامی)
101.حسین کنعانی مقدم ( حزب سبز)
102.سید تقی پوربخش (مدیرعامل موسسه رسالت)
103.حجه الاسلام رسول جعفریان (اصحاب رهنگ و رسانه )
104.محمد صادق کوشکی
105.بیژن نوباوه (خبرنگار،حامیان دولت)
106.مسعود سلطانی فر (کاندیدای حزب اعتماد ملی)
107.حسن محبتی( اصولگرا)
108.میر حمیدرضا قریشی ( پاسدار)
109.رضا ریاحی ( مدیر در بنیاد شهید ، اصولگرا)
110.اکبر صادقی هشترودی (دانشگاهی ، اصولگرا)
111.محمد علی روشن ( روزنامه نگار)
112 محمد جواد نیکفر(پزشک ، اصولگرا)

«کرج »
1. علی اصغرشفیعی خورشیدی (دادستان سابق کرج )
2. عباسعلی اللهیاری ( نماینده فعلی مجلس از کرمانشاه)
3.عزیز اکبریان (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)
4. نادر ایزد بین (پزشک عمومی ، منفرد)
5.حجه الاسلام ذاکری(جامعه روحانیت)
6.رشید جلالی جعفری(نماینده فعلی مجلس)
7.پریدخت اشکوری
8 .فاطمه آجرلو حامیان دولت )
9.سید علی میر باقری(مدیر کل سابق وزارت کشور )
10.رضا خلج امیری (مدیر بیمارستان قائم ، منفرد)
11.عبدالله امیری (روزنامه نگار)
12.شهبازی (فرماندار سابق ، اصلاح طلب)
13.دکتر عطایی ( معاون سابق فرمانداری کرج ، اصولگرا)
14.محمد حسین خلیلی اردکانی (اصلاح طلب)
15.بهرام آجرلو ( دانشگاهی)

«شهریار»
1.ابوالفضل کلهر(نماینده فعلی مجلس )
2.گل محمد الیاسی ( نماینده فعلی مجلس ا ز ورزقان)
3.رضا توکلی

«دماوند و فیروزکوه»
1. محمد رضا مصباح (حقوقدان و دادیار دیوان محاسبات کشور، اصولگرا )
2. قاسم جواد زاده (بازنشسته سپاه )
3. مصطفی خانزادی(نماینده دوره ششم مجلس،جبهه دوم خرداد)
4. دکتر رامین (چشم پزشک،جبهه دوم خرداد)
5.حجه الاسلام محمد ابراهیم سراج ( رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه ازاد اسلامی فیروزکوه)
6.صفری ( شهردار سابق دماوند)
7.ید الله سراج
8.میر قربان حسینی

«ساوجبلاغ و طالقان»
1.محمد حسین نژاد فلاح (نماینده فعلی مجلس)
2.علی ساسان نژاد (پاسدار بازنشسته ، رایحه خوش خدمت)
3.علی فیروز گاه ( رئیس تربیت بدنب فعلی کرج)
4.حسینی ( فرماندار سابق ساوجبلاغ ، جبهه دوم خرداد)
5.ایرج چگینی (شهردار سابق مناطق 8 و 11 تهران ، اصولگرا)
6.مصطفی حسینی پناهنده (مشاور وزیر و مدیر کل اسبق وزارت راه)
7.مهندس قدمی (مدی کل آب جهاد کشاورزی)
8.دکتر جواد چپردار (اصولگرا)
9.جعفر گلباز (نماینده ادوار گذشته )

«ورامین »
1.حسین نوش آبادی(نماینده فعلی مجلس)
2.تاجیک (پاسدار بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
3.محمد رضا فرجی(کارمند مجلس شورای اسلامی)
4. سید حسین نقوی (مدیر کل سابق در آموزش و پرورش)

استان چهارمحال بختیاری
«شهرکرد»
1.صفدر حسینی (کاندیدای کارگزاران)
2.مرتضی تمدن (نماینده فعلی مجلس)
3.دکتر سلیمی (بازنشسته سپاه ، حامیان دولت)
4.نصراله ترابی (معاون سابق سیاسی استانداری _ اصلاح طلبان)
5.حسن کریمیان (اعتمادملی)
6.مرتضی رییسی (اصولگرا)
7.دکترشمسی پور (اصولگرا)
8.دکتر خلیلی (اصولگرا)
9.علی مبینی
10.دکتر رحمت الله حسینی دهکردی (اصولگرا)
11.علی دهکردی ( بازیگر)
12.پروانه کمالی دهکردی ( منفرد)

«لردگان »
1.زادعلی خلیل طهماسبی (نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر جلیلی(پاسدار بازنشسته ، موتلفه)

«بروجن»
1.غلامرضا میرزایی(نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.میرزا کوچکی(نماینده دوره ششم ، مشارکت)
3.مهندس قیصر روستا(اصولگرا)

«اردل و فارسان»
1.سید قباد مرتضوی (نماینده فعلی مجلس)
2.حیدری(معاون آموزش و پرورش استان ، حامیان دولت)
3.علی قنبری
4.علیرضا خلیلی
5.اسکندر شهبازی
6.سیاوش غیبی پور
7.سجاد معین
8.محمد مراد رئیسی

استان خراسان رضوی
«مشهد و کلات »
1.دکترغلام حسن دلاور ( عضو سابق شورای شهر اسلامی مشهد،دانشگاهی)
2.دکتر رحمانی فضلی (معاون سابق شورای عالی امنیت ملی)
3.حجه الاسلام دکتر سید محمودمدنی(نماینده فعلی مجلس از گناباد)
4.دکتر حسین دعایی (جبهه متحد)
5.جواد کریمی ( فرمانده سابق بسیج خراسان رضوی ، حامیان دولت)
6.امیر خوراکیان ( مسئول تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی )
7.محمد عظیمی ( نماینده دوره پنجم از چناران)
8.علی ظفرزاده (کاندیدای اصلاح طلبان)
9.غلام حسین تکفلی( نماینده دوره ششم )
10.علی صالح آبادی ( حزب همبستگی )
11.محمد صادق جوادی حصاری ( اعتماد ملی )
12.علی فریدونی (مشارکت)
13.حسن رسولی ( استاندار سابق خراسان رضوی)
14.نیره صبوری(نوه آیت الله شیرازی امام جمعه سابق مشهد)
15.امام وردی ( کاندیدای دوره هفتم از مشهد)
16.تقی زاده خامسی ( کاندید شورای شهر سوم ،کاندیدای اصلاح طلبان(
17. بتول گندمی ( حزب مشارکت)
18.ولی الله افخمی (کارگزاران)
19.حجه الاسلام نهاوندیان(تحول خواه)
20.حجه الاسلام علی عسگری (نماینده فعلی مشهد)
21.جواد آرین منش (نماینده فعلی مشهد ، موتلفه)
22.عفت شریعتی(نماینده فعلی مشهد)
23.حسین آفریده ( نماینده فعلی شیروان ، کاندیدای اصلاح طلبان )
24.مهندس امینی(استاندار سابق سیستان و بلوچستان)
25.دکتر صاحبی(کاندیدای دوره هفتم مجلس)
26-.امیرحسین قاضی زاده(کاندیدای حامیان دولت)
27.شهناز رمارم (مشارکت)
28.دکتر یار محمدی

« نیشابور»
1.سید رشید اعرابی مقدم ( فرماندار سابق نیشابور ، حامیان دولت)
2.سبحانی نیا(نماینده فعلی مجلس)
«سرخس و فریمان»
1- حسن علیپور (معاون برنامه ریزی استانداری خراسان)
2-سید حسین حسینی(نماینده فعلی مجلس)

« تربت حیدریه، زاوه و مهمولات »
1.اخلاقی پور(فرماندار قبلی تربت حیدریه ، مشارکت)
2.محمدناصر توسلی زاده(نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
3-حجه الاسلام رضایی(نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن)
4-دکتر باستانی (دانشگاهی)

«فردوس و طبس»
1.محمدعلی عبدالله زاده(فرماندار سابق طبس)
2.محمد کریم عابدی( خلبان جانباز دفاع مقدس )
3.ماشا الله شکیبی(نماینده دوره ششم از فردوس و طبس)
4.عباس یعقوبزاده(کارشناس وزارت آموزش و پرورش)

«چناران و طرقبه»
1. ابراهیم گلمکانی (از مدیران بهداشت و درمان استان خراسان)
2.محمد دهقان (نماینده فعلی مجلس ، تحول خواه)

«قوچان و فاروج»
1.عباس علی رستمی ( نماینده فعلی مجلس)
2.مهدی شوشتری (قاضی.جبهه متحد)
3.هادی شوشتری(کاندیدای اصلاح طلبان)
4.فرامرز زینال پور(کاندیدای اصلاح طلبان)
5.محمد رضا دشتی (قاضی )
6.دکتر موفق(پزشک )
7.دکتر کمالی (حامیان دولت)

«کاشمر »
1. حجه الاسلام طباطبایی ( عضو مستعفی شورای شهر سوم و رئیس سابق دانشگاه آزاد کاشمر )
2.محمد رضا خباز ( نماینده مجلس ششم)
3.حسن علیزاده ( فرماندار اسبق بردسکن )
4.احمد بلوکیان ( نماینده فعلی کاشمر)
5.اسکندری ( مدیرکل پیگیری های ویژه استانداری خراسان )
6.انبیائی

«خواف و رشتخوار »
1.پاکدل ( رئیس سابق شرکت برق)
2.دکتر عرب ( دادستان سابق خواف)
3.محمدرضا سجادیان ( نماینده فعلی خواف و رشتخوار )

«درگز»
1.حسن رزمیان مقدم(نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
2.احمد پیرزاده (نماینده دوره چهارم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
3.رسول مهرپرور(نماینده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
4.حسین زاده ( نماینده دوره سوم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
5.سلیمان ناصرپناه (مسئول ستاد انتخاباتی احمدی نژاد ، حامیان دولت)

«سبزوار»
1.احمد بزرگیان (نماینده فعلی مجلس)
2.علی بروغنی(کاندیدای اصولگرایان)
3.حجه الاسلام عالمی(کاندید اصولگرایان)
4.حسن سید آبادی(نماینده فعلی مجلس)
5.علی صادقی(همبستگی)
6.مرتضی خیر آبادی(مشارکت)

«تربت جام و تایباد»
1.احمد خاص احمدی (نماینده فعلی مجلس)
2.غلامرضا اسداللهی (اصولگرا)


استان خراسان شمالی
«بجنورد،جاجرم،مانه و سملقان»
1.موسی الرضا ثروتی (نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.دکتر محمد پاک مهر
3.علی باقرزاده(کاندیدای دوره هفتم مجلس)
4.صحراگرد (مدیر کل اجتماعی سابق استانداری خراسان شمالی)
5.دکتر وحدانی(عضو سابق شورای شهر بجنورد)
6.حسینی (نماینده سابق مجلس)
7.محمود صمینی (فرماندار سابق بجنورد ، اصلاح طلب)
8. مهدی شهریاری ( اصلاح طلب).

«شیروان»
1.دکترمحمد حسن پیرزاده(مدیرکل اجرای احکام دیوان عدالت اداری)
2.دکتر داوریار(رئیس دانشگاه پیام نور شیروان)
3.محمدرضا حسین نژاد(فرماندارمستعفی چناران ، کاندیدای حامیان دولت)
4.دکتر عبدالرضا عزیزی(مدیر کل سابق بهزیستی خراسان شمالی)
5.دکتر رحمانی ( قائم مقام سابق شورای امنیت ملی)
6.مهندس علی عاکف
7.علی مصافی ( معاون سابق استانداری خراسان شمالی ، کاندیدای اصلاح طلبان )


استان خراسان جنوبی
«قائنات»
1. حجه الاسلام ابوالقاسم مسعودی ( معاون دادستان مشهد)
2.موسی قربانی( نماینده فعلی قائنات ، حامیان دولت)
3.احمد توکلی(فرماندار سابق بیرجند ، اصلاح طلب)

«نهبندان و سربیشه»
1.سید محمد صادق نیرومند(نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.محمد علی اربابی(معاون اداری مالی دادگستری استان خراسان رضوی ، رایحه خوش خدمت)
3.مهندس صابری(مدیر کل راه مستعفی خراسان جنوبی)
4.منصور تاجری(دانشگاهی)
5.مداح(دبیر آموزش و پرورش)
6.دکتر خزائی (پزشک ، اصلاح طلب)
7.دکتر اعزازی (دانشگاهی)
8.شربت دار ( مشاور اقتصادی استاندار)

«بیرجند»
1.وحدتی ( فرماندار مستعفی بیرجند، رایحه خ.ش خدمت)
2. دکتر وحیده رئوفی فرد ( پزشک ، اصولگرا)
3.همایون نخعی نژاد(شهردار سابق بیرجند، معاون سابق عمرانی شهرداری مشهد)
4.حجه الاسلام تابع(جبهه متحد)
5.سید مهدی ایتی (نماینده دوره ششم ، اعتماد ملی)
6.دکتر تقی زاده ( دانشگاهی)

استان خوزستان
«اهواز »
1.سعید سعدی (قاضی دادگستری ، کاندیدای میان دوره ای مجلس ، اصولگرا)
2.محمد جعفر فلسفی ( عضو ائتلاف 5+6 ، جبهه متحد )
3.عبدالله محبی (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)
4.دکتر حیات ممبینی ( رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، اصلاح طلب)
5.شبیب جویجری ( نماینده فعلی مجلس،جبهه متحد )
6.حمید زنگنه ( نماینده فعلی مجلس اصلاح طلبان)
7.ناصر سودانی ( نماینده فعلی مجلس ، حامیان دولت)
8.عباس صمدی(بازنشسته سپاه ، عدالت و توسعه)
9.محمد رضا موالی زاده
10.سید شریف حسینی ( اصلاح طلب )
11.خیریه نیسی
12.عبدالله طرفاوی (معاون سابق وزارت دفاع ، جبهه دوم خرداد)
13.ناصر قلی پور (ائتلاف بختیاری ها)
14.دکتر شاکریان (عضو ائتلاف 5+6 ، جبهه متحد)
15.عبدالمهدی بخشنده (معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی ، مشارکت)
16.علی عماد
17.مهدوی (شهردار سابق اهواز، وفاق اسلامی)
18.سید صادق رشیدی فر (اصولگرا)
19.شیر مردی (ائتلاف بختیاری ها)

«خرمشهر»
1.سید عباس بحرالعلوم
2.مصطفی مطور زاده(نماینده فعلی مجلس )
3.ادریس پور (معاون سابق آموزش و پرورش خرمشهر)
4.موسی مطوری
5.عقیلی(پاسدار بازنشسته، حامیان دولت )

«آبادان»
1. عبدالله کعبی (نماینده فعلی مجلس)
2.خسرو نشان(مدیر کل سابق ارشاد استان ، اعتماد ملی)
3.غلامرضا فیروزی ( معاونت سابق استانداری خوزستان ، اعتماد ملی)
4.ناصر اقبالی( رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد)
5.سید علی موسوی جرف ( دانشگاهی ، اصولگرا)
6.یونس محمدی ( نماینده دوره اول تا چهارم خرمشهر در مجلس)
7.محمد سعید انصاری(نماینده فعلی مجلس)
8.محمد حسین بختیاری ( اصولگرا)
9.فؤاد کریمی ( نماینده ادوار گذشته از اهواز)
10.فرحناز داوری
11. محمد گذاری (موتلفه)
12.سید ذهاب هاشمی
13.احمد نجفی ( بازیگر سینما)
14.سید حسین دهدشتی ( برادر امام جمعه آبادان ، رایحه خوش خدمت)
15.جواد سعدون زاده(نماینده فعلی مجلس)
16.عامر کعبی( کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
17.سید علی بحرینی مقدم ( شهردار سابق آبادان)


«اندیمشک»
1.فریدون حسنوند (نماینده فعلی مجلس، اصولگرا)
2.حسین قلاوند (قهرمان ملی کشتی ، جبهه دوم خرداد)
3.عبدالرحمان مرادی پور
4.جهانبخش قلاوند (جبهه دوم خرداد)
5.عزیز الله جودکی
6.ماشاالله قلی کیانی (جبهه دوم خرداد)
7.عبدالحسین کرکی
8.سید رضا موسوی(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)
9.عبدالحسین مختاری

«دشت آزادگان »
1.سید نظام مولا هویزه (نماینده فعلی مجلس،حامیان دولت ، اصولگرا)
2.جاسم جادری(نماینده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملی)
3.هاشم سواری (مشارکت)

«بهبهان»
1.ولی الله شجاع پوریان(نماینده فعلی مجلس)
2.سید حاجی محمد موحد(نماینده فعلی مجلس از کهکیلویه)
3.ضرغامی(جبهه دوم خرداد)
4. دکتر فقهی(دانشگاهی ، مجاهدین انقلاب اسلامی)
5.ورزشی(شهردار سابق بهبهان ، جبهه دوم خرداد)
6.شاهرخ بهادر(جبهه دوم خرداد)
7.حقیقت(معاون سابق استانداری لرستان)
8.مدرس موسوی(پاسدار جانباز ، پزشک ، حامیان دولت)
9.دکتر سالاری (صدا و سیما)
10.علی قنبری(دانشگاهی، اصلاح طلب)

«ایذه و باغملک »
1.سید هادی طباطبایی(نماینده فعلی مجلس)
2.عیسی قلی احمد نیا (نماینده دوره ششم مجلس ، اصلاح طلب)
3.قلی شیخی(نماینده دوره دوم مجلس ،کارگزاران)
4.سید عباس موسوی(نماینده دوره سوم و پنجم مجلس)
5.محسن اورکی(فرماندار سابق باغملک و بهبهان ، اصلاح طلب)
6.اسمی پور( معاون سابق تأمین اجتماعی استان ، اصولگرا)
7.نوذر پور(معاون دهیاری های وزرات کشور)

«دزفول»
1.سید احمد آوایی (نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.غلامحسین کلولی (پاسدار بازنشسته، حامیان دولت)
3.سید رضا بینا ( رایحه خوش خدمت)
4.سید محمود رشیدی فر (معاونت برنامه ریزی پیشین وزارت تعاون)
5.جهانگیر پورهنگ (توسعه ملی ایران اسلامی)
6.فرزاد زلفی (اعتماد ملی)
7.سید علی صافی (حامیان دولت)
8.علیرضا چرخابی ( روزنامه نگار)

«ماهشهر»
1.کمال دانشیار ( نماینده فعلی مجلس)
2.ابوالقاسم فدعمی( فرماندار سابق شادگان)
3.حجه السلام صالحی (امام جمعه موقت)
4.سید حسن امیری
5.عبدالکریم فدعمی ( فرماندار سابق ماهشهر)
6.حیات مقدم
7.کاظمی اصل ( دانشگاهی)


«شادگان »
1.مجید ناصری نژاد ( نماینده فعلی مجلس)
2.عیسی مقدمی زاد
3.حسین بنی اسد
4.امین کاظمی

مجید ناصری طرفدار دولت ونماینده فعلی

2عیسی مقدمی زاد نماینده3دوره کارگزاران

3 حسین بنی اسد اصولگرایان اصلاح طلب

4 امین کاظمی مستقل

5 کاملی مستقل

«شوشتر»
1- حجه الاسلام ابراهیم ظاهری ( استاد حوزه و دانشگاه - اصول گرا)
2- سعید ایزدیان ( مدیر کل بودجه وزارت راه و ترابری- منفرد )
3- محمدحسین رجبی ( کارشناس اداره راه وترابری شوشتر- منفرد)
4- حسین آقایی جنت مکان (عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز ، منفرد)
5- حیدر سیدی ( رییس بنیاد مسکن اهواز- منفرد )
6- سادات ابراهیمی ( امور فرهنگی نیروی انتظامی شوشتر - منفرد )
7- سید محمد طاهر موسوی ( مدیر مسوول روز نامه نور خوزستان - منفرد )
8 - مصطفی مقامی (دانشگاهی ، اصولگرا)
9.ولی زاده

استان زنجان
«زنجان ، طارم علیا»
1.رفعت بیات (نماینده فعلی مجلس)
2.سید جلال حسینی(نماینده فعلی مجلس)
3.اسماعیل عزیزی
4.دکتر سنایی (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشتگرد)

5 .دکتر سعداله نصیری

«ماه نشان»
1. مهندس رضاعبدالهی(اصولگرا)
2.خاتمی
3.عبدالله گنج خانلو ( فرماندار سابق ماهنشان)
4.جعفر مطهری (دبر هیأت موسس اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان مستقل)

استان سمنان
«سمنان »
1.محمد علی غریب شایان ( عضو مستعفی شورای شهر سمنان )
2.سید طاهر طاهری ( نماینده ادوارگذشته مجلس از سمنان )
3.مصطفی کواکبیان ( حزب مردمسالاری )
4.فرهاد رهبر (رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، مستقل )
5.باقری (شهردار سابق شاهرود)
6.حجه الاسلام هادی دوست محمدی (نماینده فعلی سمنان )
7.سید جواد سیادتی(فرزند آآیت الله سیادتی)
8.حجه الاسلام علی سقاییان
9.راضیه حاجی سلطانی
«شاهرود»
1.کاظم جلالی (نماینده فعلی مجلس)
2.حجه الاسلام حسینی (مسئول سابق عقیدتی سپاه ، کاندیدای اصولگرایان )
3.علی اکبر رجبی (رئیس سابق دانشگاه صنعتی شاهرود)
4.حجه الاسلام نوری شاهرودی ( اعتماد ملی )
5.سید محمد حسینی (برادر حسینی شاهرودی نماینده اسبق)
6.حجه الاسلام غریب (پاسدار ، اصولگرا)
7.علی فروزش (رئیس دانشگاه پیام نور شاهرود)

«دامغان»
1.دکتر حسن سبحانی(نماینده فعلی مجلس، اصولگرایان مستقل)
2.ابوالفضل حسن بیگی
3.میرزا بابا مشهدی نژاد

«گرمسار»
1.عبدالرضا ترابی(نماینده فعلی مجلس)
2.کاتب ( فرماندار پیشین ابهر ، حامیان دولت)
3.احمد رهبری (نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.پرویز میر آخورلو (شهردار سابق گرمسار)
5.ابوالفضل ربیعی


استان سیستان و بلوچستان

«زاهدان»
1.دکتر حسینعلی شهریاری (نماینده فعلی مجلس )
2.حسینی (استاندار سابق ، مشارکت)
3.دکتر طباطبایی (ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جبهه دوم خرداد)
4.دکتر بندانی (دانشیار دانشگاه کشاورزی )
5.موسی شه بخش (ریاست سابق دانشگاه آزاد زاهدان)
6.پیمان فروزش (نماینده فعلی مجلس)
7.باقر کرد ( نماینده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)
8.فدا حسین مالکی (دبیر کل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر ، حامیان دولت )
9.دکتر حسین کیخایی (مدیر کل در هواپیمایی کشوری)

«زابل»
1.سید حسن آقا حسینی طباطبایی(نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر ابئالقاسم مختاری ( نماینده فعلی مجلس )
3.دکتر نورا (نماینده دوره پنجم مجلس ، اصولگرا )
4.دکتر نظر ده مرده (رئیس دانشگاه آزاد زاهدان، اصولگرا)
5.نامی ( معاون بازنشسته اداره اطلاعات استان)
6.شیخ غلامحسین جهان تیغ(جبهه دوم خرداد)
7.سارانی (کارشناس اداره اطلاعات زابل )
8.دکتر اشرافی (اصولگرا)
9.میر حسینی (اصولگرا)

«ایرانشهر و سرباز»
1.گل محمد .بامری (نماینده فعلی مجلس)
2.پر بار (شهردار سابق ایرانشهر، جبهه دوم خرداد)
3.محمد هادیزاده(فرماندار مستعفی ایرانشهر)

« سراوان»
1.هدایت الله میرمرادزهی(نماینده فعلی)
۲.عبدالعزیز دولتی بخشان(نماینده دور پنجم)
۳.عبدالعزیز جمشیدزهی(مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان)
۴.حمید الدین یوسفی(معاون سابق فرماندار)
۵.بهمن دهواری(رییس سابق شورای شهرستان )
۶. مهندس محمد جاسم بارانزهی( کاندیدای فرهنگیان )
۷. غلام افشاری( کارمند دادگستری)
۸. امام بخش محمدی( رییس سابق شورای شهر)
۹.حمید درازهی( معاون سابق امور دام استان)
۱۰.عبدالسلام بزرگزاده ( مدیر کل سابق صنایع دستی)
۱۱. محمد رفیع دهواری( رییس جهاد کشاورزی زابل)
۱۲. غلام محمد جهاندیده( نماینده دوره ششم)

استان فارس
«شیراز»
1.حجه الاسلام محمد هادی ربانی (نماینده فعلی مجلس)
2.سید حسن ذوالانوار(نماینده فعلی مجلس ، حامیان دولت)
3.محمد نبی رودکی (نماینده فعلی مجلس ، توسعه ملی ایران اسلامی)
4.حجه الاسلام اسکندری(معاون سابق سازمان تبلیغات اسلامی)
5.احمدرضا دستغیب (فرزند علی اصغر و مدیر سازمان ملی جوانان، اصولگرا)
7.دکتر ضرغام صادقی (معاون مستعفی هلال احمر ، اصولگرا)
8.سبزواری (قاضی ، اعتماد ملی)
9.نبی زاده
10..معافیان (رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، کاندیدای اصلاح طلبان)
11.کشکولی (رئیس سابق دادگستری نیریز )
12.نادر مردانی ( رییس دانشکده حقوق دانشگاه شیراز ، اعتماد ملی )
13.دکتر قادری ( شهردار سابق شیراز ، حامیان دولت )
14.دکترکریم زارع(معاون دانشگاه آزاد اسلامی)
15. مهندس حجازی(اصلاح طلب)
16.غلامرضا تاجگردون(معاون سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، اعتماد ملی)

«ممسنی»
1.علی احمدی ( نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا )
2.امیرحسین رشیدی ( بازنشسته سپاه )
3.سید جعفر هاشمی (دبیر آموزش و پرورش اصلاح طلبان)
4.عبدالرضا مرادی ( قاضی دادگستری)
5.حجت الاسلام ابوذر انصاری ( اصلاح طلبان )
6.عبدالوهاب محمدی ( اصلاح طلبان )

«کازرون »
1.شاهین محمد صادقی ( نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد )
2.مهندس بادآهنگ ( شهردار سابق مرودشت ، اصلاح طلبان )
3.اسفندیار دشمن زیاری (منفرد)
4.مهندس هاشم خوشنام ( اصولگرا)
5.غریب فاضل نیا ( عضو هیئت علمی دانشگاه زابل )

«سپیدان »
1.غلامحسین برزگر (فروغی نیا ، کاندیدای اصلاح طلبان )
2.علی مویدی ( نماینده فعلی مجلس )
3.احمدی ( فرماندار سابق سپیدان ، اصلاح طلبان )
4.سید عنایت هاشمی ( مدیرکل مستعفی اجتماعی استانداری و فرماندار سابق لار ، اصولگرا )

«فسا »
1.محمد حسین دوگانی آغچغلو ( اصولگرا )

«جهرم»
1.سید جمال الدین ارجمند ( اصولگرا )
2.شجاعی (نماینده دوره پنجم شورای اسلامی)
3.رضایی (شهردار سابق جهرم)
4.نور زاد (رئیس سابق آموزش و پرورش ، جبهه دوم خرداد)
5.سید حجه الاسلام حسینی شهر خفری

«لامرد »
1.محمد علی حیاتی(نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.حجه الاسلام سید رضی حسینی المدنی(نماینده دوره سوم مجلس ، اصلاح طلب)
3.محمد راستی(فرماندار سابق لامرد ، اصلاح طلب)
4.سید حبیب حسینی(امام جمعه سابق برازجان ، جبهه دوم خرداد)
5.سید باقر موسوی (جبهه دوم خرداد)
6.یوسف صادقی(رئیس فرودگاه لار ، جبهه دوم خرداد)
7.عبدالله حسینی(مدیر کل بنیاد مسکن کهکیلویه و بویر احمد ، کاندیدای اصولگرایان)
8.دکتر مقیمی(پزشک ، جبهه دوم خرداد)
9.حجه الاسلام سید حسین احمدی(وکیل ، جبهه دوم خرداد)

«سروستان ،کربال و کوار»
1.زین العابدین طهماسبی سروستانی(نماینده فعلی مجلس)
2.روستا (نماینده دوره ششم مجلس)
3.کوهی(مسئول سابق بنیاد شهید)
4.زارع شیبانی
5.دهقان(بازنشسته سپاه)

«فیروز آباد»
1.سید یونس موسوی سرچشمه (نماینده فعلی مجلس)
2.قربانی (پاسدار بازنشسته)
3.تورج دهقان
4.اسماعیل رشیدی (کاندیدای اصلاح طلبان )
5.حیدر عالی شوندی (کاندیدای اصلاح طلبان)
6.هاشم زاده (شهردار سابق فیروز اباد ، جبهه دوم خرداد)
7.فریدونی (رئیس سابق آموزش و پرورش فراشبند ، اصلاح طلب)
8.عین الله عابدی ( دانشگاهی)

«آباده ، بوانات خرم بید »
1.محمد جواد بخشی
2.سید مهدی طباطبایی
3.سید مجید موسوی
4.علیرضا کیانی
5.علیرضا طیبی
6.علیرضا فرود
7.دکتر مصلح
8.علی بیابانگرد
9. مهدیه فرخی
10.علی عباسی
11.رحیم زارع

« داراب و زرین دشت »
1.عبدالمحمد رستاد (نماینده فعلی مجلس)
2.حسین زارع
3.سلیمی (عضو شورای شهر)
4.نبی احمدی (رایحه خوش خدمت )
5.اسکندر بهمنی (مدیر کل اقتصادی سابق استانداری فارس،جبهه دوم خرداد)
6.افشاری (اصلاح طلب )
7.صفدری پاباغی (دبیر ، اصلاح طلب)
8.حجه الاسلام بابایی ( قاضی )
9.حسین محبی ( دبیر ، مستقل)
10.ابوالقاسم عسگری ( رئیس شورای شهر دوم )

«مرودشت »
1.شیروان بهمنی (رئیس اداره تعاون روستایی)
2.عباس اورنگ( معاون سابق اداره کل بیمه های اجتماعی و در مانی کشور)
3.حبیب رشیدی ( نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.حسن شبانپور (نماینده دوره ششم مجلس)
5.علی اکبر قبادی(نماینده فعلی مجلس)
6.زارع ( پاسدار )
7.علی همتی ( مدیر کل سابق پست)
8.عبدالمجید ایزدی

استان قزوین
«قزوین و آبیک و البرز»
1.قدرت الله علیخانی (نماینده فعلی مجلس از بویین زهرا و آوج،کاندیدای اصلاح طلبان )
2.محمد علیخانی (نماینده فعلی مجلس از قزوین ، کاندیدای اصلاح طلبان ، یا احتمالا از تهران )
3.عباس محمد دوست (کارمند وزارت نیرو ، حامیان دولت)
4.علی قنبری الموتی(مدیر کل سابق پشتیبانی وزارت کشور)
5.حسین میر باقری(مشاور استاندار قزوین ، حامیان دولت)
6.دکتر بهشتی سرشت(رئیس جبهه مشارکت قزوین ،کاندیدای اصلاح طلبان)
7.داود محمدی (کاندیدای دوره هفتم مجلس ، اعتماد ملی)
8.محمد فاضل الموتی (رئیس سابق آموزش و پرورش ، اعتماد ملی)
9.غلامحسن فرجی(کاندیدای دوره هفتم مجلس ، حامیان دولت)
10.سید ناصر قوامی (نماینده دوره ششم مجلس ، کاندیدای اصلاح طلبان)
11.احمد سلوشی (رئیس سابق حوزه هنری قزوین)
12.سید محمد حسین ابوترابی فرد ( نایب رئیس فعلی مجلس)

« بویین زهرا و آوج»
1.دکتر رضا صفر پور(قاضی)
2.دکتر علی ربیعی(مشاور رئیس جمهور سابق سید محمد خاتمی ، کاندیدای اصلاح طلبان)
3.مظفر آقا علیخانی(عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران ، اصولگرا)
4.روح الله عباسپور(کاندیدای دوره ششم مجلس ، حامیان دولت)
5.سید علی آصف الحسینی( قاضی ، اصولگرا)
6.سید رضا افتخاری(قائم مقام فدراسیون فوتبال)
7.مهندس غلامعباس آقا علیخانی ( نماینده دوره پنجم مجلس ، اصلاح طلب)
8.روح الله عباسپور(فرماندار مستعفی شهر صنعتی الوند)

«تاکستان»
1.امیر طاهرخانی (کاندیدای اصلاح طلبان)
2.رجب رحمانی(نماینده فعلی مجلس ، حامیان دولت)
3.بهمن طاهرخانی(رایحه خوش خدمت)
4.سید حمید موسوی(منفرد)

استان کردستان
«سقز و بانه »
1.فخرالدین حیدری (نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر امید قادری(مدیر سابق شبکه بهداشت بانه)
3.احمد عزیزی (عضو شورای شهر دوم سقز)
4.سعدی نقشبندی(مدیر جهاد کشاورزی سابق بانه)
5.محمد قدمی(کارمند جهادکشاورزی بانه)
6.چیا صالحی بابامیری(عضو شورای شهر دوم سقز)
7.دکتر خلیل سعید پور(پزشک)
8.احمد فیضی(دبیر آموزش و پرورش)
9.علایی(نماینده دوره ششم ، جبهه دوم خرداد)
10.ثریا عزیز زاده
11.نعمت زاده (نماینده دوره پنجم مجلس ، اعتماد ملی)


استان کرمان
«کرمان و راور»
1.محمد علی کریمی (استاندار سابق کرمان ، فرمانده سابق بسیج بندر عباس و سیرجان،ارزشی)
2.سید حسن خوشرو (نماینده دوره ششم مجلس ، کاندیدای اصلاح طلبان)
3.محمد رضا خوش کیش (مدیر بیمه کارآفرینی استان کرمان ، اصولگرا)
4.حجه الاسلام عرب پور (رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ، پیروان خط امام و رهبری)
5. غلامرضا کرمی (نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
6.دکتر ناهید افتخار (عضو سابق شورای شهر ، مشارکت)
7.دکتر فدایی(معاون عمرانی استانداری ،کاندیدای اصلاح طلبان)
8.بتول نامجو (عضو دوره دوم شورای شهر ، همسر دوست علی دبیر هیئت دولت )
9.سید محمد دعایی (کاندیدای کارگزاران ، تهران یا کرمان )

«جیرفت و عنبرآباد»
1.حجه الاسلام علی زادسر (نماینده فعلی مجلس)
2.حجه الاسلام طارم (امام جمعه سابق جیرفت ، اصولگرا)
3. کمالی پور
4.دکتر اسلام پناه (کاندیدای اصلاح طلبان)
5.بختیار مجاز (روزنامه نگار ، جبهه متحد)
6.دکتر فرخی (نماینده دوره ششم مجلس ، اعتماد ملی)
7.عارفی(جبهه متحد)

«بافت »
1.محمد آقاجانی(رئیس دانشگاه ازاد سیرجان ، اصولگرا)
2.صلاح الدین شمس الدینی(بازنشسته سپاه ، اصولگرا)
3.احمد پیش بین (نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
4.پژمان (رئیس سابق شورای شهر بافت ، اعتماد ملی)
5.بختیاری(کاندیدای اصلاح طلبان)
6.محمد اسلامی(رئیس سابق آموزش و پرورش)
7.رحمت الله دادور(رئیس سابق شورای شهر ، دانشگاهی)
8.خانم رفیع پور ( بخشدار مرکزی سابق بافت ، اصلاح طلب)

«سیرجان و بردسیر»
1.حسن پور (شهردار سابق سیرجان ، اصولگرا)
2.دکتر پور ابراهیمی (کاندیدای اصلاح طلبان)
3.حجه الاسلام سید احمد حسینی (نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
4.زرگر باشی (کاندیدای اصلاح طلبان)
5.محمد ایران نژاد (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

«رفسنجان»
1.حسینی (معاون سابق حقوقی و امور مجلس وزارت علوم ،کاندیدای اصولگرایان)
2.محمد مهدی انصاری (فرماندار سابق رفسنجان ، جبهه دوم خرداد)

«کهنوج»
1.مختار وزیری (نماینده فعلی مجلس)
2. حجه الاسلام امیری (امام جمعه مستعفی کهنوج)

«زرند و کوهنبانه»
1.حسین امیری خامکانی (نماینده فعلی مجلس)
2.حجه الاسلام جعفری
3.حجه الاسلام مطهری (نماینده ادوار گذشته مجلس)

«شهر بابک»
1.سید مصطفی هاشمی ریسه (نماینده فعلی مجلس)

استان کرمانشاه

«کرمانشاه»
1.بهروز همتی (استاندار سابق خراسان شمالی)
2.جهانبخش امینی (نماینده فعلی مجلس)
3.سید عبدالعلی کیمیایی (رئیس سابق سازمان مسکن و شهرسازی ، اصولگرا)

4-اسماعیل ططری


«اسلام آباد غرب»
1.حشمت الله فلاحت پیشه(نماینده فعلی مجلس)
2.مهندس صفری(جبهه متحد)
3.ماشاالله حاتمی (جبهه متحد)

«کنگاور و هرسین»
1.سید جواد زمانی (موتلفه)
2.ارسلان رضایی(قاضی ، منفرد)
3.حسن سلیمانی(نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)

«قصر شیرین ، سرپل ذهاب ، گیلانغرب »
1.حشمت الله جاسمی (نماینده فعلی مجلس)
2.احمد احمدی
3.همت بیگ مرادی
4. حشمت الله پرواز
5.ماشاللله پروانه
6.لطف الله پرندین
7.فرهاد تجری
8.فتح الله حسینی
9. علی امین بیگی
10.رضا جمشیدی
11.مهرداد سهامی
12.بابک سید محمدی
13.احمد عباسی
14.ولی فقیرنواز
15.علی میر کرمی
16.بهروز کیانی
17.علیرضا گودرزی
18.کرم محمدی
19.حمید رضا مجردی


استان کهکیلویه و بویر احمد
«کهکیلویه»
1.منطقیان (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سابق ، مشارکت )
2.علیرضا دهقان (مجری اخبار ورزشی تلویزیون)
3.لاهوتی (رئیس سابق دانشگاه پیام نور دهدشت ، اعتماد ملی)
4.حجه الاسلام بزرگواری(نماینده ولی فقیه در دانشگاه یاسوج )
5.حجه الاسلام اندرزیان (نماینده ولی فقیه در دانشگاه)
6.علی مژده ای (قاضی ، حامیان دولت)
7.بیت الله حسینی
8.دانشی
9.فیاض بخش

10.آقای هوشنگ علیبازی

«گچساران ، باشت»
1.علی مراد جعفری ( نماینده فعلی مجلس )
2.سید قدرت الله حسینی ( اصولگرا )
3. احمد خورشیدی ( رایحه خوش خدمت )
4. هادی زارع پور(جبهه دوم خرداد)

5.غلامرضا تاجگردون (معاون سابق سازمان مدیرت کشور )

«بویر احمد و دنا »
1.ستار هدایت خواه ( نماینده فعلی مجلس )
2.عبدالمجید ارجمندی(حزب خدمتگزاران)
3.غلام محمد زارع (جبهه دوم خرداد)
4.غریب پور (جبهه دوم خرداد)
5.مکی علیزاده (جبهه دوم خرداد)
6.غفاری (جبهه دوم خرداد)
7.علی مندنی پور (جبهه دوم خرداد)
8.مقدم (جبهه دوم خرداد)

9.محمد نیک نژاد

«دهدشت »

1.حجه الاسلام میر محمدی
استان گلستان
«گرگان »
1.سید سبحان حسینی(نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر رضا جلالی (دانشگاهی)
3.علی اضغر احمدی


استان گیلان
«رشت»
1.هاجر تحریری نیک صفت (نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر مظفر نامدار(دانشگاهی،اصولگرا)
3.محمد جلوه (دانشگاهی،اصولگرا)
4.علی آقا زاده (فرمانده سابق سپاه گیلان،حامیان دولت)
5.جبار کوچک نژاد(مدیر سابق آموزش و پرورش گیلان ، حامیان دولت)
6.محمد علی علوی (رایحه خوش خدمت)
7.زبردست(حامیان دولت)
8.رمضانعلی صادق زاده (نماینده فعلی مجلس)
9.احمد رمضانپور (نماینده دوره ششم مجلس ، مشارکت)
10.فیاض زاهد (اعتماد ملی)
11.روشنک سیاسی (کارگزاران)
12.حاجی پور(معاون سابق فرماندار رشت، جبهه دوم خرداد)
13.سروش اکبرزاده(جبهه دوم خرداد)
14.سهیلا مدارایی (جبهه دوم خرداد)
15.کیوان محمدی(حزب اعتدال و توسعه)
16.الیاس حضرتی(نماینده سابق رشت، اعتماد ملی)
17.سارنگ(جبهه دوم خرداد)

«رودبار»
1.فرامرز گلشنی(نماینده ادوار گذشته مجلس،جبهه دوم خرداد)
2.سید ابوالحسن مغزن موسوی (نماینده سابق مجلس ، دانشگاهی)
3.عطاالله حکیمی(نماینده فعلی مجلس)
4. صمد مرعشی(کارمند کمیته امداد،جبهه دوم خرداد)
5.مهرداد چگینی(رئیس دانشگاه آزاد آستارا)
7.قربانی(بازنشسته سپاه،جبهه متحد)
8.حجه الاسلام حسینی
9.مهندس نصری (مدیر کل سابق منابع طبیعی گیلان)
10.محمد گلی کلیشمی(منفرد)

«تالش ، رضوانشهر، ماسال»
1.بهمن محمد یاری(نماینده فعلی مجلس)
2.عسگراسلام دوست (نماینده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)
3.نعمت الله اصلانی(وکیل ، اصولگرا)
4.دانش تیموری(دانشگاهی)
5.علی خندستانی(وکیل، اصولگرا)
6.اسماعیل حسن زاده(رئیس شعبه یک دادگستری رشت)
7.سیروس شفقی(شهردار سابق تالش)
8.سید مجتبی عرفانی(نماینده ادوار گذشته مجلس)
9.غلامرضا هاتفی(نایب رئیس سابق شورای اسلامی شهر رشت ، جبهه دوم خرداد)
10.دکتر علیرضا جباری
11.نیکخو(جبهه دوم خرداد)
12.عزیز پور عزیزی
13.شادپور شیرزاد
14.فدایی رجبی (اهل تسنن)

«فومن، شفت»
1.ناصر عاشوری قلعه رودخانی(نماینده فعلی مجلس)
2.مصطفی حائری فومنی
3.رسول جماعتی (نماینده دوره ششم مجلس، مشارکت)
4.زهرا نظری (عضو شورای شهر دوم )
5.محمد رضا شفیعی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
6.حجت جعفر زاده (عضو شورای شهر شفت)
7.حبیب اشرافی
8.محسن صادق زاده(جبهه دوم خرداد)

«آستارا»
1. دلق پوش (معاون سابق ارشاد استان گیلان)
2.علیرضا نعمتی(فرمانده سابق سپاه ، جبهه متحد)
3.صفر نعیمی(پاسدار بازنشسته،اصولگرا)
4.شاپور مرحبا(نماینده فعلی مجلس)
5.سید تقی بادوام
6.شهرام ترک پور

«صومعه سرا»
1.حسن جوادی (فرماندار سابق صومعه سرا، جبهه دوم خرداد)
2.محمد تقی رنجبر(نماینده ادوار گذشته مجلس، موتلفه)
3.سید کاظم دلخوش اتابری(نماینده فعلی مجلس)
4.قاسم رمضانپور(نماینده ادوار گذشته مجلس، مشارکت)
5.میر شمس الدین جلالی چمنی
6.علیرضا قریب پور
7.داوود نعمتی
8.میر شمس مومن زاده(معاون سابق فرماندار ، جبهه دوم خرداد)
9.ابراهیم مسافری

«رودسر و املش»
1.اسدالله عباسی(نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد)
2.علی اکبری(کاندیدای دوره های پنجم و ششم مجلس)
3.محمد زارع(موتلفه)
4.دکتر صادق محبوبی(رئیس سابق هیئت کشتی گیلان)
5.دکتر فخیمی (رئیس سابق مرکز بهداشت رودسر)
6.حجه الاسلام صدیق (رایحه خوش خدمت)
7.حجه الاسلام رضا مظفری (کاندیدای جریان دوم خرداد)
8.کمال محمد بیگی (فرمانده بسیج اصناف شمال تهران )
9.عزت الله تقواییان (مشارکت)
10.مژگان نوری (شهردار سابق املش ، جبهه دوم خرداد)
11.محمد علیجانی ( مدیر حراست شرکت پارس خودرو)
12.علی طاهری فرد( کارشناس وزارت آموزش و پرورش )
13.حسین بادفر(رییس اولین دوره شورای اسلامی شهر ، جبهه دوم خرداد )
14.دکتر حسن زاده ( کاندیدای دوره هفتم مجلس ، روانپزشک )
15.مهدی فرض پور ماچیانی ( دانشگاهی )
16کاظم کسرایی ( شهردار سابق رحیم آباد ، جبهه دوم خرداد )
17.خانم رضایی فر ( دکترای حقوق )
18.حسن کهن روز (دانشگاهی )
19.همت شاه نظری ( مدیر گروه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور )
20.بابک شعبان نژاد (فرمانده اسبق یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی گیلان )

«لاهیجان»
1. ایرج ندیمی(نماینده فعلی مجلس)
2.علی زلفا (اصولگرا)
3.نیک فر(رایحه خوش خدمت)
4. علی محرر (مدیر کل سابق چای شمال)
5.دکتر احمدیان(معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ، اعتماد ملی)
6.یعقوب قاسمی (معاون سابق سپاه سیاهکل ، اصولگرا)
7.حمید کریم حدیثی(دبیر آموزش و پرورش)
9.محمود سابق همیشگی (نماینده سابق تهران ، جمعیت ایثارگران)
10.بهمن یعقوبی
11.مدامی(اصولگرا)

«لنگرود»
1.عبدالکریمی(حامیان دولت)
2.صیقلی(نماینده ادوار گذشته مجلس)
3.محمد بندرچی(موتلفه)
4.محمدعلی حیدری شلمانی (نماینده فعلی مجلس)
5.عیسی مولایی(حامیان دولت )
6.فرهاد لاهوتی
7.محمد دهگان (معاون فرماندار –دوم خرداد)
8- نصرت نادم (مدیرکل پست بانک تهران -دوم خرداد)
9- شیخیان (کارشناس وزارت راه و ترابری )
10- ابراهیم زمانی
11- دکتر حبیب ا... اسدی (رئیس سابق آموزش پرورش و هلال احمر –جبهه دوم خرداد)
12- محمد اخوان (فرماندار سابق شهرستانهای رودسر و آستارا –مشارکت )
13- سید علی موسوی (مدیر مسئول نشریه گلبانگ گیلان )
14- رضا محمدی

15-یوسف مهموم (باسابقه های مدیر کل بازرسی تعزیرات آرد و نان کشور و فرماندهی چندین گردان های کشور در دورانهای گذشته )

«آستانه اشرفیه»
1. دکترکیانوش صادق دقیقی(نماینده فعلی مجلس)
2 محمد .پاک نعمت (مدیر و موسس مدرسه غیر انتفاعی -جبهه متحد)
3. نادر رسولی(پزشک پاسدار)
4.نادر محمد دوست (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)
5.علیرضا غلامی (فرماندار سابق لنگرود ، اصلاح طلب)
6.حسن شاخصی (نماینده سابق آستانه -اصلاح طلب)
7.رمضان سیرتی
8.محمد علی رمضانی (پاسدار بازنشسته ، جبهه اصلاحات)
9- یونس رنجکش (روزنامه نگار )
10- کامل خیرخواه (دودورنماینده مردم لا هیجان – اصولگرا)
11- جهانبخش رضاپور
12-رضا صالح (نماینده دوره ششم –مشارکت)
13- علیرضا غلامی (فرماندار سابق –دوم خرداد)
14- رضا پرستش

«بندر انزلی»
1. هادی حق شناس(نماینده فعلی مجلس)
2.امید عزیزی(رایحه خوش خدمت)
3.حسن خسته بند(نماینده دوره ششم ، اعتدال و توسعه)
4.شجاع (نماینده ادوار گذشته مجلس)
5-میرشمس الدین پورباقری (دانشگاهی)
6-محمد نادم (کارشناس ایران خودرو ،جبهه دوم خرداد)
7- محمد صالح سری بازاری
8-امید نوروزی
9- علی شیر افکن
10- سید محمد پیشوایی


استان لرستان
«خرم آباد»
1.قدرت الله ایمانی (نماینده فعلی مجلس)
2.غلامرضا محمدی (قهرمان کشتی ، مربی تیم ملی)
3.ابراهیم آقامحمدی (دریکوند)(مدیرکل حراست دانشگاه تهران ،کاندیدای جبهه متحد)
4.محمد محرابی(عضو شورای شهر دوره اول و دوم ، اصولگرا)
5.محمد رضا ملک شاهی (رئیس مستعفی آموزش و پرورش استان ، موتلفه)
6.نور محمد فردی بیرانوند(فرماندار سابق ایذه و باغملک)
7.حاج رحیم رحیم نسب (پاسدار بازنشسته)
8.شجاع دریک وند (فرماندار سابق خرم آباد ، اصلاح طلب)
9.ناصر غلامرضایی(عضو مستعفی شورای سوم شهر ، اعتماد ملی)
10.حجه الاسلام عزیزی (اصولگرا)
11.علی حیدر امیری
12.علی صلاح ورزی(عضو شورای شهر دوم خرم آباد)
13.نصرت الله جهانی چگینی(عضو شورای شهر اول و دوم خرم آباد ، کاندیدای اصلاح طلبان)
14.فتح الله حسنوند(نماینده فعلی مجلس)
15.حمید رشیدی (مدیر مدرسه ، مشارکت)
16.هادی احمدی
17.خانم عابدینی

«ملاوی و پلدختر»
1.سید محمد مهدی شاهرخی(نماینده فعلی مجلس)
2.دکتر باهر (دانشگاهی)
3.حمید مرادی (فرماندار سابق)
4.دکتر هدایت ایمانی

«دورود و ازنا»
1. حسین گودرزی (دانشگاهی ، اصولگرا)
2.حسین پاپی (نماینده فعلی مجلس)
3.غلامرضا عبدالوند(نماینده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملی)
4.مسعود فرهیخته(دبیر آموزش و پرورش ،اصلاح طلب)
5.حجه الاسلام سید مهدی موسوی
6.فولادوند
7.غلام جمالی (رئیس آموزش و پرورش شهرستان ، جبهه دوم خرداد)
8. عزت الله دهقان (نماینده ادوارگذشته مجلس ، اصولگرا)
9.محمد بختیاری (اصلاح طلب)

« بروجرد »
1.علاء الدین بروجردی (نماینده فعلی مجلس)
2.محسن یحیوی (نماینده فعلی مجلس ، جامعه مهندسین )
3.نظام اسلامی (نماینده دوره ششم )
4.ارجمند عباسی (فرماندار سابق بروجرد ، اصلاح طلب)
5.هادی مقدسی (کارمند وزارت کشور ، منفرد)
6.حسن کره رودی
7.سراب نشین
8.گودرزی (کارمند آموزش و پرورش

«سلسله و دلفان »
1.دکتر علی باقر طاهری نیا ( معاون دانشگاه بوعلی همدان)
2.محمد محمدی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
3.علی آل کاظمی ( نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.گودرز زمانی ( قاضی)
5.ربیع صادقی
6.عالی رستمی ( مدیر کل سابق کمیته امداد)

استان مازندران
«ساری»
1.حجه الاسلام عبدالله زمانی معروف به مفید زمانی (قاضی ، اصولگرا)
2.عشوری
3.یوسف نژاد
4.احمد حسین زادگان (فرماندار سابق ساری )
5.ابولقاسم روحی سرخکلایی (نماینده فعلی مجلس)
6.سید رمضان شجاعی معروف به اسحاق (مدیر کل صدا و سیما ساری)
7.حجه الاسلام عبدالحمید عبدالاحد
8.سید جمال علوی سنگ چشمه
9.جعفر قربانپور
10.اسماعیل یزدانی
11.داریوش عزیزی
12.مهدی احمدی فولادی

13. دکتر ابراهیم صفری

«بابل»
1.حسینعلی قاسم زاده ( نماینده فعلی مجلس )
2.محسن نریمان (نماینده دوره ششم مجلس )
3.حجت الاسلام کیانژاد(رییس عقیدتی سیاسی ناجا)
4.علی اکبر ناصری (نماینده فعلی مجلس )
5.کریم نژاد (دبیر آموزش و پرورش )
6.زمانی (دبیر آموزش و پرورش )
7.علی کریمی فیروزجایی( کاندیدای دوره ششم مجلس )
8.دکتر رحمت الله قلی پور (دانشگاهی)

«نوشهر و چالوس»
1.انوشیروان محسنی بند پی (نماینده فعلی مجلس)
2.منوچهر بحری ( مدیر عامل اتحادیه دامداران مازندران )
3.نعمت الله پوستین دوز
4.حجه الاسلام احمد رضا خزائی
5.قاسم احمدی

«بهشهر و نکا»
1.سردار مقیمی (اصولگرا،جبهه متحد)
2.عبدالهاشم یعغوبی(وکیل)
3.علی اصغر رحمانی خلیلی
4.علی محمد شاعری

«رامسر و تنکابن»
1.جعفر قلی راهب ( نماینده فعلی مجلس)
2.فرج الله جهاندار
3.فرخ الدین صابری

«بابلسرو فریدونکنار»
1.حجت الله روحی ( نماینده فعلی مجلس)
2.رحمت الله قلی پور

«آمل»
1.عزت الله یوسفیان ( نماینده فعلی مجلس)
2.سید محمد ابراهیمیان ( حامیان دولت)

«قائمشهر»
1.ولی رعیت (نماینده فعلی مجلس)
2.عزت الله اکبری (نماینده ادوار گذشته مجلس،اصولگرا )
3.دکتر محمد علی داداشی( ریاست کمیته مطالعات حقوق سیاسی مرکز پژوهش های مجلس)
4.میکائیل فرج پور
5.علی اکبر قربانی
6.غلامرضا گرزین
7.نبی الله حبیبی
8.رمضانعلی ملک
9.احمد اردشیری لاجیمی

استان مرکزی
«اراک و کمیجان»
1.عباس رجایی ( نماینده فعلی مجلس )
2.سید احمد لطفی (شهردار سابق اراک ، اصولگرا)

«محلات و دلیجان»
1.سید حسن عباسی (نماینده فعلی مجلس)
2.محمد جلالی (مدیرکل سابق منابع طبیعی ، حامیان دولت)
3.محمد امینی(کاندیدای اصلاح طلبان)
4.علیرضا سلیمی(حامیان دولت)
5.حبیبی (منفرد)
6.مجید خلیلی (منفرد)

«شازند»
1.محمود احمدی بیقش (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا )
2. قاسم عزیزی (نماینده فعلی مجلس )
3.مهندس فتحی

«خمین »
1.بهرام حبیبی ( نماینده فعلی مجلس )
2.سید امرالله موسوی ( معاون پارلمانی دانشگاه پیام نور ، نماینده دوره ششم ، حامیان دولت )
3.حسین مقیمی ( معاون سابق عمران وزارت کشور ، اصلاح طلب )
4.محمد عظیمی (عضو شورای شهر دوم)
5.دکتر رستمی
6.میترا عبادی
7.حسین لطفی
8.دکتر توکلی
9.مهندس صالحی

«ساوه و زندیه»
1.حسین اسلامی(نماینده فعلی مجلس )
2.محمد مهدی امامی ناصری
3.شهلا میرگلو بیات(پزشک)

«تفرش-فراهان- آشتیان»
1.حسین محمدی(دانشگاهی)
2.سپاسی
3.بهمن اخوان
4.بابایی
5.مجید گودرزی

استان هرمزگان
«بندرعباس،حاجی آباد ، قشم و ابو موسی»
1.محمد آشوری تازیانی (نماینده فعلی مجلس)
2.غلام عباس زائری (نماینده ادوار گذشته ، جبهه متحد)
3.شهریار مشیری (نماینده فعلی مجلس)
4.علی دیر باز (نماینده فعلی مجلس)
5.سید مصطفی ذوالقدر(نماینده ادوار گذشته ، اعتماد ملی)
6.امین فرج زاده (شهردار سابق بندر عباس ، اصولگرا)
7.احمد حبیبی(نماینده دوره ششم مجلس)
8.ابراهیم امینی(فرماندار سابق بندر عباس ، اصلاح طلب)
9.رئوفی(مدیر کل سابق ارشاد ، اعتماد ملی)
10.علی قتالی(منفرد)

«بندر لنگه و بستک»
1.سید عبدالله حسینی (نماینده فعلی مجلس)
2.احمد جباری(رئیس هیئت نظارت شهرستان ، حامیان دولت)
3.دکتر زارعی(رئیس بیمارستان بندر لنگه)

«میناب ، رودان و جاسک»
1.علی معلمی پور (نماینده فعلی مجلس)
2.سید علی میر خلیلی(نماینده ادوار گذشته ، جبهه متحد)
3.سید عبدالکریم هاشمی(مدیر کل طرح و برنامه استانداری ، اصولگرا)
4.حجه الاسلام ابراهیمی(حامیان دولت)


استان همدان
«همدان»
1.حمید رضا حاجی بابایی(نماینده فعلی مجلس)
2. نظری ( معاون رئیس شورای شهر سابق همدان )
3.دباغ ( عضو شورای شهر )
4.حجه الاسلام حسنی حلم
5. خرم ( استاندار چند دوره قبلی همدان )
6.زبردست ( استاندار قبلی همدان)
7.حجازی ( رئیس شورای شهر سابق همدان )
8.ابراهیم کارخانه ای (نماینده فعلی مجلس ، کاندیدای حامیان دولت)
9.امیر عفراتی (عضو اسبق شورای شهر همدان )
10.دکتر شریف زادگان (وزیررفاه در دولت خاتمی)
11.طاهایی (استاندار سابق استان مرکزی ، اردبیل و سمنان)
12.سردار همدانی( حامیان دولت)
13.مهدی شریفیان (اعتماد ملی)
4.مجید مختاری دوست (کاندید اصلاح طلبان)
15.دکتر غلامی (رئیس پیشین دانشگاه همدان)
16.سیدکاظم اکرمی(وزیر آموزش و پرورش دولت شهیدرجایی،عضو مجلس خبرگان قانون اساسی)
17.حجه الاسلام حسینی(مدیرکل مستعفی ارشاد)

«تویسرکان »
1.محمد بیات ( کاندیدای جریان اصلاحات )
2. سید جعفر کیایی
3.امام علی عبدالمالکی ( فرمانده سابق سپاه تویسرکان )
4.شهریار طاهرپور
5.مرتضی فضل علی ( نماینده فعلی تویسرکان )
6.محسن ترکاشوند( نماینده دوره ششم مجلس)
7.سید حاتم ذوالفقاری


«ملایر»
1.بیژن شهبازخانی ( نماینده فعلی مجلس ، جبهه دوم خرداد )
2.علی ربیعی(قاضی دیوان عدالت اداری ، اصولگرا)
3.محمد کاظمی (کاندید اصلاح طلبان )
4.حسن زمانی ( نماینده فعلی مجلس ، جبهه متحد )
5.کاووس توکلی(سردار بازنشسته سپاه )
6.امین حسین رحیمی (قاضی دادگستری)
7.آریایی نژاد (پزشک عضو سابق شورای شهر سامن)
8.حجه الاسلام عبداللهی (رئیس سابق حوزه علمیه)
9.علی نعمت چهاردولی(معاون سابق آموزش و پرورش)
10.حسن وفایی ( کارمند دیوان محاسبات)

«بهار و کبودر آهنگ»
1.پور مختار(پاسدار بازنشسته ، ایثارگران)
2.یعقوبی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
3.فاضل همدانی (نماینده ادوار گذشته مجلس)
4.جعفری ( فرماندار سابق کبودر آهنگ)
5.توسلی(دیپلمات وزارت خارجه)
6.علی محبی (آزاده ،وکیل دادگستری،دانشگاهی)
7.همتی (رئیس کل سابق بیمه مرکزی)
8.دکتر هزاوه ای(دانشگاهی،اصولگرا)
9.امیرحسین اصغری(کارشناس ارشدفرهنگی وزارت خارجه)
«اسد آباد»
1.بهرامی (نماینده فعلی مجلس)
2.صفایی(نماینده ادوار گذشته مجلس، کاندیدای اصلاح طلبان)
3.سرمدی (رئیس سابق شوراهای اسلامی استان همدان، اصولگرا)
4.دکتر رنجبر (پزشک ، کاندیدای ادوار گذشته مجلس)
5.بهروز نعمتی

«نهاوند»
1.طاهری (مدیر کل صدا وسیما اراک)
2.دکتر مهدی سنایی ( مدیر گروه مطالعات روسیه وشرق اروپا در دانشگاه تهران عضوهیئت علمی دانشگاه تهران و1-رئیس سازمان فرهنگی منطقه ای اکو 1384میباشد)
3.محمد تقی کاویانی پور (نماینده فعلی مجلس)

استان یزد
«یزدو صدوق»
1.حجه الاسلام سید محمد تقی محصل همدانی (نماینده فعلی مجلس از مهریز و بافق ، جبهه متحد)
2.حجه الاسلام سید مهدی صدر الساداتی(جبهه متحد اصولگرایان)
3.حجه الاسلام سید محمد رضوی (نماینده دوره ششم یزد ، اعتماد ملی)
4.مهندس کلانتری (استاندار پیشین ، کاندیدای اصلاح طلبان )
5.مهندس شایق( شهردار سابق یزد ، اصولگرا)

«اردکان»
1.محمد رضا تابش (نماینده فعلی مجلس ،جبهه دوم خرداد)
2.دکتر فرزان (پزشک ، اصولگرا)
3.بهجتی ( پسر امام جمعه سابق ،جبهه متحد)
4..مهدی ناظمی(جبهه متحد)
5.مهندس کلانتری(شهردار سابق اردکان ، دانشگاهی)
6.دکتر محیطی (رئیس سابق دانشگاه پیام نور اردکان)
7.دکتر رزم آور (پزشک)

«مهریز ، بافق ، ابرکوه و خاتم»
1.حجه اسلام ابویی (مشاور استاندار سابق)

«تفت و میبد»
1.سید جلال یحیی زاده (نماینده فعلی مجلس ، اصولگرا)
2.حسینعلی فلاح (فرماندار سابق یزد ، کاندیدای اصلاح طلبان )
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net