نامزد جبهه حامیان ولایت قطعا اصولگرا است

دلاور صیامی دبیرکل جبهه حامیان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره برنامه‌های این جبهه برای انتخابات آینده ریاست‌جمهوری اظهار داشت: هنوز به کاندیدای واحدی نرسیده‌ایم اما در حال بررسی هستیم و نیروهای ولایی و ارزشی که آزمایش خود را داده باشند شناسایی می‌کنیم.

دبیرکل جبهه حامیان ولایت با تأکید بر اینکه جبهه حامیان ولایت قطعاً از یک فرد لایق و شایسته که در شأن نظام، ولایت، ارزش‌ها و شهدا باشد حمایت می‌‌کنیم، تصریح کرد: فعلاً روی فرد خاصی به نتیجه نرسیده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه ما می‌خواهیم عامل وحدت اصولگرایان باشیم، افزود: قطعاً نامزد مدنظر ما اصولگرا است ولی استقلال فکری دارد، یکی از شروط ما این است که کاندیدای مورد نظر ما چه در شورا و چه ریاست جمهوری از اصولگرایان باشد.

دبیرکل جبهه حامیان ولایت درباره حمایت این جبهه از قالیباف نیز اضافه کرد: به لحاظ نزدیکی بنده به آقای قالیباف تصور می‌شود ما حتماً از آقای قالیباف حمایت می‌کنیم اما از الان نمی‌توان پیش‌بینی کرد چراکه ما شایسته و لایق بودن، تعهد و تخصص همه را بررسی می‌کنیم و واقعاً ولایتمداری فرد بسیار اهمیت دارد.

وی با تأکید بر اینکه بنده  یکی از نزدیکترین افراد به احمدی‌نژاد بودم ولی وی آزمایشی خوبی پس نداد، اظهار داشت: ما می‌گوییم باید برای ولایت سنگر باشیم نه ولایت سنگر ما باشد از این روز کسی را انتخاب می‌کنیم که ولایتمداری محض داشته باشد و بتواند خون شهدا و امام(ره) و ارزش‌ها را پاس نگه دارد و کشور را به سمت قله اصلی‌اش برساند.

صیامی با تأکید بر اینکه هنوز به صورت قطعی با هیچکس به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم، گفت: ما عملکرد نامزدها و اطرافیانشان را با دقت بررسی می‌کنیم و جبهه حامیان ولایت یکی از مؤثرترین تشکیلات است که نامزد مدنظر را به صورت مستقل اعلام خواهد کرد.

Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net