X
تبلیغات
نماشا
رایتل
اسامی 219 نفر از منتخبین مجلس نهم

سنقر؛ محمد ابراهیم محبی با 17788 رای؛

اردکان؛ محمد رضا تابش با 25 هزار و 945 رای از مجموع 39 هزارو 830 رای

 بناب؛ محمد باقری با اخذ 33 هزار و 912 رای از مجموع 75 هزار و 762 رای

سمنان و مهدی شهر؛ علیرضا خسروی با اخذ 31 هزار و 516 رای از مجموع 84 هزار و 837 رای

دامغان؛ عبدالرحمن رستمیان با اخذ 16 هزار و 714 رای از مجموع 48 هزار و 674 هزار رای

خمین؛ محمد ابراهیم رضایی با اخذ 27 هزار و 227 از مجموع 54 هزار و 630 رای

آستانه اشرفیه؛ محمد حسین قربانی با اخذ 22 هزار و 76 از مجموع 62 هزار و 22 رای


 

میانه؛ محمد علی مددی با کسب 44 هزار و 855 رای و سید بهلول حسینی با کسب 25 هزار و 848 رای از مجموع 88 هزار رای

اسد آباد؛ بهروز نعمتی با کسب 26 هزار و 129 رای از مجموع 53 هزار و 970 رای

مهاباد؛ عثمان احمدی با کسب 48 هزار و 128 رای از مجموع 86 هزار و 965 رای

قائنات؛ جواد هروی با کسب 31 هزار و 717 رای از مجموع 83 هزار و 770 رای

مبارکه؛ علی ایران پور با کسب 17 هزار و 843 رای از مجموع 64 هزار و 246 رای

شهرکرد؛ سید سعید زمانیان با کسب 62 هزار و 765 رای از مجموع 153 هزار و 514 رای

قم؛ علی لاریجانی با کسب 270 هزار و 382 رای، رضا آشتیانی با کسب 164 هزار و 219 رای و احمد امیرآبادی فراهانی با کسب 147 هزار و 765 رای از مجموع 414 هزار و 865 رای

بوکان؛ محمد قسیم عثمانی با کسب 86 هزار و 191 هزار رای از مجموع 97 هزار و 791 رای

کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین؛ ارسلان فتحی پور با کسب 29 هزار و 879 رای از مجموع 63 هزار و 041 رای

گرمی؛ میر قسمت موسوی عصر با کسب 18 هزار و 4 رای از مجموع 49 هزار و 834 رای

صومعه سرا؛ حمید رضا خصوصی ثانی با کسب 39 هزار و 135 رای از مجموع 86 هزار و 396 رای

تفت و میبد؛ سید جلال یحیی زاده با کسب 25 هزار و 382 رای از مجموع 58 هزار و 102 رای

رودبار؛ عطاالله حکیمی با کسب 27 هزار و 728 رای از مجموع 64 هزار و 17 رای

فردوس، طبس بشرویه و سرایان؛ محمد علی عبدالله زاده با کسب 43 هزار و 198 رای از مجموع 90 هزار و 808 رای

اقلید؛ الیاس طاهری با کسب 21 هزار و 875 رای از مجموع 52 هزار و 701 رای

آستارا؛ صفر نعیمی رز با کسب 24 هزار و 62 رای از مجموع 47 هزار و 811 رای

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط؛ محمد علی پور با کسب 37 هزار و 63 رای

خمینی شهر؛ محسن صرامی فروشان با کسب 31 هزار و 299 رای از مجموع 100 هزار و 577 رای

نوشهر و چالوس؛ قاسم احمدی لاشکی با کسب 58 هزار و 963 رای از مجموع 129 هزار و 680 رای

تاکستان؛ رجب رحمنی با کسب 37 هزار و 643 رای از مجموع 92 هزار و 920 رای

علی آباد؛ رحمت الله نوروزی با کسب 38 هزار و 520 رای از مجموع 78 هزار و 30 رای

فلاورجان؛ سید ناصر موسوی لارگانی با کسب 83 هزار و 801 رای از مجموع 106 هزار و 496 رای

سراب؛ مهناز بهمنی با کسب 31 هزار و 38 رای از مجموع 66 هزار و 754 رای

بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان؛ حبیب آقاجری با کسب 43 هزار و 102 رای از مجموع 143 هزار و 197 رای

بابل؛ علی اکبر ناصری با کسب 103 هزار و 711 رای و حسین نیاز آذری با کسب 83 هزار و 384 رای از مجموع 231 هزار و 68 رای

مشکین شهر؛ یونس اسدی با کسب 26 هزار و 107 رای از مجموع 80 هزار و 648 رای

ایرانشهر؛ محمد سعید اربابی با کسب 57 هزار و 713 رای از مجموع 214 هزار و 181 رای

بروجن؛ امیرعباس سلطانی با کسب 24 هزار و 465 رای از مجموع 67 هزار و 171 رای

دشتی و تنگستان؛ سید محمد مهدی پورفاطمی با کسب 29 هزار و 990 رای از مجموع 84 و 898 رای

نائین، خور و بیابانک؛ سید حمیدرضا طباطبائی نایینی با کسب 13 هزار و 385 رای

نهاوند؛ مهدی سنایی با کسب 40 هزار و 542 رای از مجموع 94 هزار و 385 رای

بیرجند و درمیان؛ سید محمد باقر عبادی با کسب 65 هزار و 342 رای از مجموع 155 هزار و 343 رای

لامرد و مهر؛ سید موسی موسوی با کسب 30 هزار و 260 رای از مجموع 79 هزار و 654 رای

بوئین زهرا؛ روح الله عباسپور با کسب 37 هزار و 440 رای از مجموع 82 هزار و 125 رای

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر؛ موسی غضنفرآبادی با کسب 94هزار و 310 رای از مجموع 140 هزار و 466 رای

بوشهر، کنگاور و دیلم؛ عبدالکریم جمیری با کسب 47 هزار و 538 رای از مجموع 122 هزار و 407 رای

درگز؛ حسین محمد زاده با کسب 19 هزار و 168 رای از مجموع 37 هزار و 138 رای

استهبان و نی ریز؛ محمد سقیی با کسب 40 هزار و 572 رای از مجموع 97 هزار و 279 رای

مراغه و عجب شیر؛ مهدی دواتگری با کسب 92 هزار و 215 رای از مجموع 152 هزار و 785 را ی

گلپایگان و خوانسار؛ سید محمد حسین میرمحمدی با کسب 14 هزار و 365 رای از مجموع 46 هزار و 232 رای

اسفراین؛ هادی قوامی با کسب 34 هزار و 962 رای از مجموع 69 هزار و 329 رای

شیروان؛ عبدالرضا عزیزی با کسب 38 هزار و 811 رای از مجموع 73 هزار و 929 رای

چاهبهار، کنارک و نیک شهر؛ یعقوب جدگال با کسب 63 هزار و 452 رای از مجموع 157 هزار و 644 رای

کرمان، راور؛ محمد مهدی زاهدی با کسب 63 هزار و 452 رای و محمد رضا پورابراهیمی داورانی با کسب 102 هزار و 748 رای از مجموع 279 هزار و 977 رای

ملایر؛ علی نعمت چهاردولی با کسب 44 هزار و 829 رای از مجموع 122 هزار و 350 رای

همچنین در ملایر حسن وفایی و احمد آریائی نژاد به مرحله دوم راه یافتند.

نهبندان و سربیشه؛ مراد هاشم زهی با کسب 14 هزار و 534 رای از مجموع 54 هزار و 469 رای

بهار و کبودر آهنگ؛ محمد علی پورمختار با کسب 45 هزار و 892 رای از مجموع 136 هزار و 739 رای

نور و محمود آباد؛ عبدالوحید فیاضی با کسب 56 هزار و 680 رای از مجموع 119 هزار و 557 رای

فومن و شفت؛ ناصر عاشوری قلعه رودخانی با کسب 47 هزار و 379 رای از مجموع 100 هزار و 455 رای

بابلسر و فریدونکنار؛ مقداد نجف زاده با کسب 48 هزار و 388 رای از مجموع 99 هزار و 32 رای

ساری و میاندرود؛ محمد دامادی با کسب 93 هزار و 731 رای و سید رمضان شجاعی کیاسری با کسب 62 هزار و 174 رای از مجموع 234 هزارو 480 رای

زاهدان؛ حسینعلی شهریاری با کسب 110هزارو 601 رای و ناصر کاشانی با کسب 81 هزار و 65 رای از مجموع 215 هزار و 621 رای

بستان آباد؛ غلامرضا نوری قزلجه با کسب 17 هزار و 203 رای از مجموع 56 هزار و 598 رای

قوچان و فاروج؛ هادی شوشتری با کسب 47 هزار و 172 رای از مجموع 109 هزار و 397 رای

گرگان و آق قلا؛ سید علی طاهری با کسب 74 هزار و 501 رای از مجموع 244 هزار و 534 رای

همدان و فامنین؛ امیر خجسته با کسب 83 هزار و 120 رای از مجموع 247 هزار و 746 رای

آبادان؛ جواد سعدون زاده با کسب 27 هزار و 538 رای از مجموع 102 هزار و 552 رای

بافت و ارزویه؛ علیرضا منظری توکلی 44.279 رای از مجموع 83.451 رای

شازند؛ قاسم عزیزی 21.978 رای از مجموع 61384

خوی و چای پاره؛ موید حسینی صدر 78.149 رای از مجموع 180.446 رای

پارسا آباد و پیله سوار؛ حبیب برومند 43.416 از مجموع 119.863 رای

یزد و صدوق؛ محمد صالح جوکار 79.401 رای از مجموع 193.373 رای

ورزقان؛ الله وردی دهقانی 17.575 رای از مجموع 31.832 رای

سلماس؛ علی اکبر آقایی مغان جویی 42.026 رای از مجموع 94.264 رای

داراب و زرین دشت؛ نبی الله احمدی 60.478 رای از مجموع 128.994 رای

ساوجبلاغ، طالقان و نظر آباد؛ مفید کیانی نژاد 21.183 رای از مجموع 139.253 رای

کوهدشت؛ الله یار ملک شاهی 47.088 رای از مجموع 113.831 رای

فریمان، سرخس و احمد آباد؛ احمد سجادی 38.884 رای از مجموع 133.140 رای

کاشان، آران و بیدگل؛ عباسعلی منصوری 49.196 رای از مجموع 171.504 رای

محلات و دلیجان؛ علیرضا سلیمی 17.525 رای از مجموع 38.528 رای

رباط کریم و بهارستان؛ ابراهیم نکو 69.601 رای از مجموع 199.516 رای

آمل؛ عزت الله یوسفیان 88.377 رای از مجموع 169.168 رای

لنگرود؛ مهرداد بائوج لاهوتی 22.902 رای از مجموع 70.670 رای

کاشمر؛ محمد اسماعیل نیا 61.505 رای از مجموع 149.200 رای

فریدن، فریدونشهر و چادگان؛ محمد علی اسفنانی 34.693 رای از مجموع 87.918 رای

رزن؛ عطاءالله سلطانی صبور 29.096 رای از مجموع 58.340 رای

گنبد کاووس؛ سلیمان عباسی 47.402 رای از مجموع 151.325 رای

شهریار، قدس وملارد؛ حسین گروسی 105.196 رای از مجموع 348.377 رای

بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم و گرمه؛ موسی الرضا ثروتی 109.532 رای و قاسم جعفری 64.710 رای از مجموع 229.233 رای

زابل، زهک و هیرمند؛ سیدباقر حسینی 64.267 رای و رضا نجفی 46.844 رای از مجموع 178.672 رای

گفتنی است با توجه به نتایج جدید اعلام شده و از مجموع 91 حوزه انتخابیه تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آرای حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات شده اند به 94 نفر می رسد.

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان محمد جواد نظری مهر با کسب 924/38 رأی از مجموع 901/143 آرای صحیح مأخوذه .
رودسر و املش محمد مهدی رهبری با کسب 035/43 رأی از مجموع 643/110 آرای صحیح مأخوذه .
تربت حیدریه، زاوه و مه ولات ابوالقاسم خسروی سهل آبادی با کسب 074/82 رأی از مجموع 293/148 آرای صحیح مأخوذه .

دماوند و فیروزکوه شاهرخ رامین با کسب 760/17 رأی از مجموع 996/63 آرای صحیح مأخوذه .
بندر لنگه،بستک و پارسیان احمد جباری با کسب 764/52 رأی از مجموع 609/103 آرای صحیح مأخوذه .
لاهیجان و سیاهکل ایرج ندیمی با کسب 860/33 رأی از مجموع 336/100 آرای صحیح مأخوذه .
میناب،رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب 318/101 رأی از مجموع 558/224 آرای صحیح مأخوذه .
دیر، کنگان و جم موسی احمدی با کسب 576/34 رأی از مجموع 721/99 آرای صحیح مأخوذه .
مینودشت، گالیکش، کلاله ومراوه تپه عبدالکریم رجبی با کسب 500/47 رأی از مجموع 757/160 آرای صحیح مأخوذه .
شوش سید راضی نوری با کسب 117/65 رأی از مجموع 367/97 آرای صحیح مأخوذه .
سراوان وسیب و سوران و زابلی هدایت اله میر مرادزهی با کسب 713/52 رأی از مجموع 755/118 آرای صحیح مأخوذه .
پاکدشت فرهاد بشیری با کسب 858/49 رأی از مجموع 562/95 آرای صحیح مأخوذه .
بهشهر، نکا و گلوگاه احمدعلی مقیمی با کسب 822/57 رأی از مجموع 202/157 آرای صحیح مأخوذه .
شوشتر و گتوند سید محمد سادات ابراهیمی با کسب 536/43 رأی از مجموع 658/121 آرای صحیح مأخوذه .
شاهین شهر ومیمه /برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی با کسب 807/56 رأی از مجموع 491/110 آرای صحیح مأخوذه .
کنگاور، صحنه ، هرسین ،بیستون و دینور وحید احمدی با کسب 090/33 رأی از مجموع 196/126 آرای صحیح مأخوذه .
ورامین - پیشوا سید حسین نقوی حسینی با کسب 540/84 رأی از مجموع 863/180 آرای صحیح مأخوذه .
ماهنشان، انگوران ، ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق رضا عبدالهی با کسب 459/19 رأی از مجموع 240/46 آرای صحیح مأخوذه .
ارومیه نادر قاضی پور با کسب 903/192 رأی و عابد فتاحی با کسب 978/114 رأی و جواد جهانگیر زاده با کسب 133/108 و از مجموع 279/390 آرای صحیح مأخوذه .
زنجان و طارم محمد اسماعیلی با کسب 614/89 رأی و محسن علیمردانی با کسب 478/62 رأی و از مجموع 073/203 آرای صحیح مأخوذه.
قروه و دهگلان حامد قادر مرزی با کسب 723/28 رأی و از مجموع 940/96 آرای صحیح مأخوذه.
خرمشهر عبدالله سامری با کسب 962/24 رأی و از مجموع 740/59 آرای صحیح مأخوذه.
لردگان محمد جلیل سرقلعه با کسب 269/28 رأی از مجموع 460/112 آرای صحیح مأخوذه .
اردستان احمد بخشایش اردستانی با کسب 883/10 رأی از مجموع 153/27 آرای صحیح مأخوذه .
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر آقای نعمت اله منوچهری با کسب 602/21 رأی از مجموع 814/82 آرای صحیح مأخوذه .

نجف آبادو تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی با کسب 075/66 رأی از مجموع 130/137 آرای صحیح مأخوذه.
شاهرود و میامی کاظم جلالی با کسب 331/71 رأی از مجموع 263/115 آرای صحیح مأخوذه .
اسلام آباد غرب و دالاهو علی جلیلیان با کسب 357/43رأی از مجموع 312/114 آرای صحیح مأخوذه .
چناران و بینالود( طرقبه و شاندیز) محمد دهقانی نقندر با کسب 486/54 رأی از مجموع 988/94 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
 بندر انزلی حسن خسته بند با کسب 164/22 رأی از مجموع 214/43 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
اهر و هریس عباس فلاحی بابا جان با کسب 848/40 رأی از مجموع 028/110 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
نطنز و قمصر محمد فیروزی با کسب 956/12 رأی از مجموع 441/32 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
الیگودرز محمد تقی توکلی با کسب 237/23 رأی از مجموع 492/63 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
بیجار سید محمد بیاتیان با کسب 588/19 رأی از مجموع 342/48 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران وملکشاهی فریدون همتی با کسب 845/41 رأی و احمد شوهانی با کسب 331/39 رأی و داریوش قنبری با کسب 280/31 و علی اکبر متین با کسب 752/30 از مجموع 407/216 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
 کهگیلویه، بهمئی و چرام سید علی محمد بزرگواری با کسب 497/62 رأی از مجموع 268/123 آرای صحیح مأخوذه.

جیرفت و عنبرآباد فرج الهر عارفی با کسب 115/58 رأی از مجموع 483/156 آرای صحیح مأخوذه.
شهر بابک حسین فتاحی با کسب 287/25 رأی از مجموع 282/44 آرای صحیح مأخوذه.
4- در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان آقای حسین امیری خامکانی با کسب 998/34 رأی از مجموع 683/79 آرای صحیح مأخوذه.
اراک، کمیجان و خنداب محمد حسن آصفری با کسب 085/85 رأی و آقای عباس رجایی با کسب 038/65 رأی از مجموع 714/236 آرای صحیح مأخوذه.
اندیمشک آقای صید عیسی دارایی با کسب 211/63 رأی از مجموع 083/99 آرای صحیح مأخوذه.
رامیان و آزادشهر رضا صابری با کسب 514/32 رأی از مجموع 623/92 آرای صحیح مأخوذه.
مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل اسماعیل جلیلی با کسب 757/28 رأی از مجموع 007/99 آرای صحیح مأخوذه.
مریوان و سروآباد امید کریمیان با کسب 480/29 رأی از مجموع 898/78 آرای صحیح مأخوذه.
ساوه و زرندیه خانم شهلا میرگلوبیات با کسب 375/41 رأی از مجموع 086/114 آرای صحیح مأخوذه.
بروجرد آقای علاء الدین بروجردی با کسب 153/41 رأی از مجموع 597/128 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان هادی مقدسی با کسب 046/30 و بهرام بیرانوند با کسب 965/29 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

 لازم به ذکر است با توجه به نتایج جدید اعلام شده و از مجموع 138 حوزه انتخابیه، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آراء حوزه انتخابیه درمرحله اول انتخابات گردیده اند به 144 نفر می رسد.

شبستر؛ علی علی لو 16.214 از مجموع 59.404

میاندوآب، شاهین دژ و تکاب؛ روح الله بیگی ایلانلو 79.260 و مهدی عیسی زاده 75.481 از مجموع 223.783 رای

پیرانشهر و سردشت؛ رسول خضری 42.840 از مجموع 96.456 رای

خلخال و کوثر؛ جلیل جعفری 23.745 از مجموع 58.422 رای

سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب؛ محمد رضا محسنی ثانی 53.004 رای و رمضانعلی سبحانی فر 52.933 از مجموع 209.591 رای

مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد؛ محمد مهدی برومندی 64.057 از مجموع 190.836 رای

سیرجان و بردسیر؛ شهباز حسن پور 69.026 از مجموع 138.204 رای

سقز و بانه؛ محسن بیگلری 44.427 از مجموع 123.025 رای

سروستان و کوار و خرامه؛ داریوش اسماعیلی 35.563 از مجموع 99.415 رای

جهرم؛ محمدرضا رضایی کوچی 53.575 از مجموع 98.816 رای

اردبیل و نمین و نیر و سرعین؛ منصور حقیقت پور 103.268 و کمال الدین پیرموذن 90.634 از مجموع 256.289 رای

خرم آباد و دوره؛ ایرج عبدی 67.562 از مجموع 249.865 رای

کرمانشاه؛ عبدالرضا مصری 144.065 و سید سعید حیدری طیب 118.644 از مجموع 341.048 رای

اهواز و باوی؛ سید شریف حسینی 209.880 از مجموع 457.108 رای

رشت؛ حسن تامینی لیجانی 80.192 از مجموع 265.616 رای

گفتنی است؛ از مجموع 160 حوزه انتخابیه تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم شده اند 163 نفر هستند.

قصر شیرین، سرپل ذهاب، و گیلانغرب؛ فتح الله حسینی 25.310 از مجموع 100.773 رای

گناباد و بجستان؛ محمد رجائی باغ سیائی 27.102 از مجموع 61.102 رای

شادگان؛ عبدالله تمیمی 21.984 از مجموع 68.553 رای

گچساران؛ غلامرضا تاج گردون 34.974 از مجموع 91.463 رای

شهرضا و دهاقان؛ عوض حیدرپور شهرضائی 20.737 رای

نقده و اشنویه؛ عبدالکریم حسین زاده 31.165 از مجموع 97.792 رای

فسا؛ محمد حسن دوکانی آغچغلو 41.801 از مجموع 104.804 رای

ملکان؛ شهروز افخمی 30.010 از مجموع 58.759 رای

هشترود و چاراویماق؛ غلامحسین شیری علی آباد 25.775 رای

نیشابور و تخت جلگه؛ حسن سبحانی نیا 78.079 و علی مروی 71.527 از مجموع 234.532 رای

در بقیه حوزه ها نیز انتخابات به دور دوم کشیده شده است:

طوالش و رضوانشهر و ماسال؛ بهمن محمدیاری 39.812 و احسن الله رادمهر 37.652 از مجموع 184.214 رای

تنکابن و رامسر و عباس آباد؛ شمس الله شریعت نژاد 27.698 و علی شمس 24.579 از مجموع 124.709 رای

دزفول؛ محمد علی قاسمی 36.315 و عباس پاپی زاده پالنگان 33.158 از مجموع 151.454 رای

لنجان؛ مجید منصوری بیدکالی 22.927 و محسن کوهکن ریزی 19.922 از مجموع 102.594 رای

مرند و جلفا آقای محمد حسن نژاد با کسب 586/50 رأی از مجموع 647/139 آرای صحیح مأخوذه.
کرج عزیز اکبریان با کسب 589/179 رأی و محمد جواد کولیوند با کسب 063/165 رأی از مجموع 055/485 آرای صحیح مأخوذه.
گرمسار و آرادان آقای غلامرضا کاتب با کسب 672/16 رأی از مجموع 402/41 آرای صحیح مأخوذه.
قائم شهر و سوادکوه و جویبار آقایان کمال علی پورخنکداری با کسب 449/57 رأی و سیدهادی حسینی با کسب 557/56 رأی از مجموع 780/202 آرای صحیح مأخوذه.
خدابنده آقای سید محمدعلی موسوی با کسب 741/41 رأی از مجموع 202/91 آرای صحیح مأخوذه.
تربت جام، تایباد و باخرز آقای غلامرضا اسدالهی با کسب 387/112 رأی از مجموع 537/209 آرای صحیح مأخوذه.
لارستان،خنج و گراش آقای جمشید جعفر پور با کسب 847/55 رأی از مجموع 322/132 آرای صحیح مأخوذه.
دشتستان آقای سید مهدی موسوی نژاد با کسب 614/46 رأی از مجموع 861/111 آرای صحیح مأخوذه.
فیروزرآباد، قیر، کازرین و فراشبند آقای نادر فریدونی با کسب 026/64 رأی از مجموع 885/133 آرای صحیح مأخوذه.
اصفهان آقایان حسن کامران دستجردی با کسب 420/229 رأی و احمد سالک کاشانی با کسب 677/169 رأی و خانم نیره اخوان بیطرف با کسب 810/165 رأی و آقای عباس مقتدائی خوراسگانی با کسب 939/156 رأی و از مجموع 358/614 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان حمیدرضا فولادگر با کسب 898/130 رأی و مرتضی طلائی با کسب 302/123 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
لازم به ذکر است با توجه به نتایج جدید اعلام شده و از مجموع 183 حوزه انتخابیه، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آراء حوزه انتخابیه درمرحله اول انتخابات گردیده اند به 190 نفر می رسد.

ابهر و خرمدره؛ محمدرضا خان محمدی خرمی 52.339 از مجموع 117.973 رای

خاش؛ حمیدرضا پشنگ 56.619 از مجموع 108.784 رای

خواف و رشتخوار؛ محمود نگهبان سلامی 38.728 از مجموع 108.880 رای

کهنوج، منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج و فاریاب؛ محمدرضا امیری کهنوج 92.554 از مجموع 165.337 رای

دلفان و سلسله؛ حجت الله خدایی سوری 39.722 از مجموع 117.188 رای

اقلیت دینی زرتشتیان؛ اسفندیار اختیاری کسنویه یزد 4.940 از مجموع 6.604 رای

اقلیت دینی ارامنه شمال؛ کارن خانلری 10.857 از مجموع 11.927 رای

اقلیت دینی آشوری کلدانی؛ یوناتان بت کلیا 2.521 از مجموع 4.259 رای

اقلیت دینی کلیمیان؛ سیامک مره صدق 2.934 از مجموع 3.240 رای

تبریز و آذر شهر و اسکو؛ محمدحسین فرهنگی 188.642 و مسعود پزشکیان 159.501 و علیرضا منادی سفیدان 154.388 از مجموع 588.432 رای

همچنین در حوزه انتخابیه تبریز و آذر شهر و اسکو؛ رضا رحمانی 110.857 و محمد اسماعیل سعیدی 105.760 و رسول جلیل زاده 75.711 و عشرت شایق 72.039 به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه بهبهان؛ عزیز الله سالاری 14.799 و حمد باقر شریعتی 12.613 از مجموع 85.247 رای به مرحله دوم راه یافتند.

لازم به ذکر است از مجموع 194 حوزه انتخابیه تعداد کل منتخبین به 202 نفر رسید.

کازرون؛ شاهین محمد صادقی 62.915 رای از مجموع 153.980 رای

قزوین و آبیک و البرز؛ داود محمدی 145.632 رای و سید مرتضی حسینی 122.467 رای از مجموع 324.077 رای

رامهرمز و رامشیر؛ شمس الله بهمئی 33.738 رای از مجموع 96.696 رای

سپیدان؛ سید عنایت الله هاشمی 22.979 رای از مجموع 70.703 رای

بندرعباس و قشم و ابوموسی و خمیر و حاجی آباد؛ ابوالقاسم جراره 127.271 رای و محمد آشوری تازیانی 112.895 رای و منصور آرامی 102.096 رای از مجموع 322.819 رای

شیراز؛ ضرغام صادقی 148.452 رای و جعفر قادری 122.336 رای و سید احمد رضا دستغیب 121.697 رای از مجموع 419.149 رای

همچنین در حوزه انتخابیه شیراز سید حسین ذوالانوار با 107.320 رای و محسن مکارم با 98.933 رای به مرحله دوم راه یافتند.
رفسنجان وانار آقای حسین آذین با کسب 687/54 رأی از مجموع 578/123 آرای صحیح مأخوذه.
ارامنه جنوب آقای روبرت بگلریان با کسب 612/2 رأی از مجموع 612/2 آرای صحیح مأخوذه.

مشهد و کلات آقایان سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی با کسب 405/330 رأی و سید هاشم بنی هاشمی چهارم با کسب 635/244 رأی و نصراله پژمان فر با کسب 487/236 رأی از مجموع 808/904 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان جواد کریمی قدوسی با کسب 963/218 رأی و جواد آرین منش با کسب 340/184 رأی و عفت شریعتی کوه بنانی با کسب 324/177 رأی و محمد حسین حسین زاده بحرینی با کسب 756/158 رأی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

بویراحمد و دنا آقای غلام محمد زارعی با کسب رأی 62/805 از مجموع 211/170 آرای صحیح مأخوذه .
لازم به ذکر است با توجه به نتیجه جدید اعلام شده و از مجموع 204 حوزه انتخابیه ، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آراء حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات گردیده اند به 219 نفر می رسد .

Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net